Adresler (2)

Fethiye Mah. Ulu Cad. No:1, Nilüfer
Özel Pembe Mavi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D
Konum: Özel Pembe Mavi Hastanesi Gebelik ve normal doğum

Muayenelerinde net bilgiler verir.sıcak ve içtendir canım doktorum.herşeyin doğalını destekler.37.haftada suyum gelince yatışım oldu.kendi sancılarım vardı ama sık ve kuvvetli değildi.suni sancı ile 45 dk da epudiralsiz normal bir doğum gerçekleştirdik.doğum anında bana bir abla gibi yaklaştı.sizi cok seviyorum Feride hanım.


E
Konum: Özel Pembe Mavi Hastanesi

40 haftalık hamileliğimin sonunda suyum geldi hastaneye yatışım yapıldı tabi ebeler ve kendi hekimim sürekli muayene ettiler açılmanın durumuna baktılar sürekli ve normal Doğum istiyordum o gece tanıştım Feride hanımla nöbetçi hekimdi kendisi muayene etmeye geldi ve “Doğumun ilerlemediğini sezaryensin daha uygun olduğunu söyledi “normal Doğum yaptım oğlumda bende gayet iyiydik .

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


B

Feride Hanımla eşimin ikinci hamileliği için nöbetçiyken tesadüf tanıştık ve çok sevdik memnun kaldık.Güleryüzlülğü samimi içten davranışları her sorduğunuz soruya mantıksız bile olsa ayrıntılı cevap vermesi bizi ayrıcalıklı kıldı.Yalovadan 1 saatlik mesafede olsa kendisini tercih ediyor ve öneriyoruz.Kendisine burdan işini gerektiği gibi yaptığı ve ilgi alakası için bir kez daha teşekkür ediyoruz.


Z

Iki tane sorunlu hamilelik geçirdim.feride hanım bana cok yardımcı ve destek oldu.ilk bebeğimi kaybettim. ikinci bebeğim hayatta cok şükür. Yine hamile kalsam kendisini tercih ederim. Herkese tavsiye ediyorum. Sizi anlayan, rahatlatan ve her zaman yanınızda olup elinden geleni yapan biridir. Onun destek ve yardımlarını unutamam. Cok bilgili ve sizi sizden daha fazla düşünen biridir. Kendisine her zaman ulaşılabilmektedir.


Ö

Çok sevdiğim çok güvendiğim kendinden emin ve insanın içini rahatlatan bir doktor. Benim acemiliğim ve duygusallığımla sordum bazen mantıksız sorulara bile hiç sıkılmadan cevap verdi. Ne zaman arasam ulaştım. Doğumumdada 15 dakika içinde yanımdaydı çok teşekkürler darısı ikinciye ;)


M

BİR ÇOK DOKTORA GÖTÜRDÜM EŞİMİ HİÇ BİRİ ANLAYAMADI KANINDA PIHTILAŞMA OLDUĞUNU ALLAH RAZI OLSUN FERİDE HANIM DAN ANLADI BENİM BEBEK HASRETİMİ GİDERDİ.HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.GÖNDERDİĞİM HERKES MEMNUN KALDI HEPSİNİN ŞİMDİ ÇOCUKLARI VAR


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet