Doç.Dr.

Filiz Evşen Çayan Çil

Kadın hastalıkları ve doğum

6 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Guler yuzu ve tatli dili sayesinde kendisine sonsuz guvendigim Filiz hocam.Sayenizde iki dgm surecimi rahat ve sorunsuz gecirmistim.Suanki gebeligimde gozum kapali guvendigim ilk kisisiniz.Desteginizden dolayi tesekkur ederim.Gozunuz kapali guveniz Filiz Hanima...(Arzu_Trgt)

 • hiç memnun değilim

  Filiz hanima kist nedeniyle gittim.Ama hic memnun kalmadim.Cok sert ve asik suratliydi.Halbuki onun cok tatli dilli ve ilgili bir dr oldugunu duyarak gitmistim.Ancak benim icin tam bir hayal kirikligi oldu.Sordugum sorulara sert dille azarlar gibi cevaplar aldim.Resmen psikolojim bozuldu.Gittigime bin pisman oldum.Ozel muayene oldugu halde bes dakika bile surmedi.Verdigim paraya yazik.Kimseye tavsiye etmiyorum.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  Filiz Hanım size çok teşekkür ederim. Çok ilgili ve çok tatlı dilli bir hekimsiniz.Sayenizde bebeklerimin sağlıklarından hiç şüphem yok.Yanınızda kendimi çok güvende hissettim. Tekrar size teşekkür ederim. İlk defa bu kadar iyi bir hekimle karşılaştım. :)

 • memnunum

  Filiz hanımla eşi aracılığı ile tanıştım çok mükemmel bi insan ilgisi alakası kendi görüşüm 4 4 lüktü umarım beni hatırlamıştır hocam 1 yıl oldu dogum yapalı bu donemde sız ilgilendınız ama dogumu Ceren hanım yaptırmıştı selahattın bey tel takmıştı böbreğe o dönem ben sizden çok memnun kalmıştım umarım karıyerınızde dahada yükseltirsiniz çok iyisiniz çünkü :*

 • çok memnunum

  Filiz Hanım menopoz ile ilgili şikayetlerim ile o kadar güzel ilgilendi ve takip etti ki hayran kaldım.O yoğun tıp fakültesinde bile bu performans takdire şayan. TEŞEKKÜR EDERİM

 • çok memnunum

  Filiz hanım gibi bir doktorla karşılaşmak benim ve bebeğim için çok büyük bir şanstı. Hamilelik sürecini ve doğumu hiç korkmadan kendisine çok güvenerek atlattım.