Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 477 profil ziyareti var

Opr.Dr. Fuat Aksoy 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.2003 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamış ve 2007 yılında… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
19 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • T

  2005 yılında hamilelik takibimi ve doğumumu Fuat hocam yapmıştı.İyi ki kendisini tanımışım.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Hastayı nasıl rahatlatacağını çok iyi bilen bir doktor.Doğumum bile Fuat hocam sayesinde çok eğlenceli olmuştu.Kendisine sonsuz teşekkürler.

 • T

  Fuat Hocam hastasıyla çok ilgili ve gayet bilgili bir doktor. ikiz hamileliğimin sürecinin takibi için gitmiştim ve doğumumu da kendisi yaptırdı. Çok memnun kaldım ve hiçbir sorun yaşamadım. Herkese tavsiye ediyorum ve ettim de zaten.

 • P

  Fuat hocama çok teşekkür ediyorum Eşime bir arkadaşı tavsiye etmiş ve gittiğimizde çok memnun kaldık. Çocuğumuzun olmamasıyla alakalı tedavi gördük ve şu anda bir çocuğumuz var. İlgisinden,tedavisinden çok memnunuz.

 • Y

  Yakınlarımın tavsiyesiyle gittim Fuat Hocama. Tüp bebek tedavisi için başvurdum. Hastalarıyla çok samimi ve ilgili bir doktor. Tedavimi yarım bırakmak zorunda kaldım ve o aşama da kullandığım tüp bebek ilaçlarıyla hamile kaldım. Hocam'ı herkese tavsiye ediyorum.

 • O

  Eşimin gittiği doktorun tavsiyesiyle gittik. Çok iyi bir doktor çok iyi bir insan. İlgisi kesinlikle mükemmel. Tedavi sürecimiz çok olumlu olarak sonuç verdi. Çok memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.

 • E

  Tüp bebek tedavisi görmem gerekiyordu ve arkadaşımın doktoruydu kendisinin önerisiyle gittim. Hocam ile sürekli iletişim halindeyiz. Kafamda hiç soru işareti bırakmıyor. Düzenli olarak takibimi yapıyor. Gebelik tedavisi için gittim ve şu anda gebelik takibimi yapıyor. Doğumumu da kendisi. yapacak. Memnuniyetimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • C

  Daha önce doğumu da ameliyatımı da kendisi yapmıştı ve çok memnun kaldığım için tercih ettim.. Gayet memnun kaldım hocamdan. Tüp bebek ve gebelik takibimi gerçekleştirdi. Tedavi sürecimden çok memnun kaldım. Yakınlarıma tavsiye ediyorum.

 • E

  Arkadaşım daha önce gidiyordu memnun kaldığı için tercih ettim. Çok memnun kaldım. Gebelik tedavisiyle ilgili gittim ve çok başarılı bir süreç yaşadım. Bu tedaviyi yapmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 • S

  İlk bebeğimi de tüp bebek olduğu için Fuat bey'e gitmiştim. İkinci bebeğim normal yollarla oldu ve Hocam'a gitmeye devam ettim. Hiçbir sorun yaşamadım gebelik takibimde. Çok ilgili hastasıyla.Kesinlikle başarılı bir süreç yaşadım. Tüp bebek konusunda mutlaka tavsiye ediyorum ve bu aşamada bebeği olan arkadaşlarımda oldu.

 • O

  Fuat bey ile tedavi sürecimiz çok iyi geçti.Eşimin araştırmasıyla kendisi ile tanıştık ve doktorumuzdan da çok memnunduk . Bizimle çok iyi ilgilendi on dört yıldır çocuğumuz olmuyordu .Fuat Aksoy sayesinde bebeğimiz oldu. Bizlere karşı ilgisi alakası gayet iyiydi.

 • H

  Fuat Aksoy beyden çok memnun kaldık.Gerçekten ilgili bir hekim süreçte çok güzel geçti . Bizi gittiğimiz zaman güleryüzle karşıladı,samimiyeti ve iletişimi de bizimle güzeldi . Bir yakınımın tavsiyesiyle Fuat beye gittik . Bebeğimiz olmuyordu ama şuan bebeğimiz var Fuat hocamızın tedavisi sayesinde çok çok sağolsun ,çok şükür çocuğumuz oldu .

 • T

  Fuat bey benim 5 yıllık doktorum herhangi bir ihtiyacım olduğunda 5 yıldır kendisine gidiyorum. Çok da memnunum ilgisinden dolayı bir sıkıntım olduğunda aradığımda her zaman kendisine ulaşabiliyorum, hatta yurt dışında olduğunda bile hemen yardımcı oldu . Fuat beyi yakınlarıma da önerdim Şuan da ablam hamile ve doktorunu değiştirdi Fuat Aksoy ile devam ediyor . O da ilgisinden alakasından çok memnun .

 • F

  Bir başka hastasının memnuniyeti üzerine gittik. Hocamız ile tanışana kadar 1 erken doğum 1 defa da düşük yaptım. Hocamıza gerçekten minnettar kaldım. Hayalini bile edemezken şu anda 2 tane çocuğum oldu. Rahim ağzında gevşeklik olduğu için 5 buçuk aylıkken kaybediyordum bebeklerim. Gebeliğin 13 haftasında selfilaj ameliyatı uyguladı.Kolay bir süreç değildi. Psikolojik desteği de çok olmuştur Hocamızın. Gördüğüm bebeği olmayan herkese mutlaka Fuat Aksoy'u görmesini söylüyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • M

  Arkadaşlar şunu belirtmek isterimki;10 yıl boyunca doğum uzmanı (belki5 belkide 6)doktorlar bizi oyaladılar bi ankarada tüp bebek denememiz oldu malesef başarısız oldu,isteyenlere nerde yaptığımızıda yazabilirim.Bi yakınım bize fuat beyden bahsetti bizde kayda deyer gördük bu durumu deyerlendirdik,birinci denememizde başarıya ulaşıldı.İkiz kzılarımız oldu,samimi söylüyorum fuat bey yaklaşımları ile insanı rahatlatan ve ikna edebilen bir hekim.Biz onun başarısına inanıyoruz elbetteki bu bir ekip işi çünkü laborantlarda var işin içinde bu vesle ile hepsine ordaki odacı bayanlara varana dek teşekkür ederiz var olsunlar.

 • yaklasık 7 sene boyunca aralıklı olarak gidip geldik cok samimi bir doktordur.artık dost olduk. herkese tavsiye ederim

 • S

  Kesinlikle tavsiye ederim 5 yil bekledikten sonra bir kizimiz olcak insallah randevularda biraz bekletiyor ancak sonuca değer iyi ki varsiniz fuat bey...

 • 15.11.2015 tarihinde gönderilen yorum, değerlendirme süreci sonrasında kaldırılmıştır.

 • S

  Benim 5 sene çocuğum olmadı Bi arkadaşım tavsiye etti iyikide gitmişim 8 aylık bir oğlum oldu oraya gittiğimizden çok güzel karşılanıyorduk güler yüzle Fuat Bey ve ekibine çünkü çok teşekkür ediyorum samimiyeti için en kısa zamandan ziyaret edeceğim ??

 • S

  merhaba , 4 gün öncesinden saat 14:30 için randevu aldım. randevu gününün sabahı beni arayıp randevumun saat 12:30 alındığını söylediler. 12:15 de burda olun dendi. o saatte ordaydık ve tam 1 saat 45 dk beklememize rağmen muayeneye alınamadık. bu kadar ciddiyetsizlik görmedim. işten izin alıp gitmiştim ve geri dönmem gerektiği için muayene bile olamadan geri döndük. boşboşuna harcadığımız zamanda cabası. sonrasında da ne arayan ne soran oldu. anlaşılan yeteri kadar hastaları var ve yenilerine ihtiyaç duymuyorlar diye düşündüm. sağlıklı günler diliyorum...

 • A

  BİZİM ALTI SENE ÇOCUĞUMUZ OLMADI BU SÜREDE GİDMEDİĞİMİZ DOKTOR KALMADI VE SONUNDA TÜP BEBEGE KARAR VERDİK VE EURO FERTIL TÜP BEBEK MERKEZİNE GİTDİK İYİKİ DE GİDMİŞİZ FUAT AKSOY SAYESİNDE BİR DÜNYA TATLISI KIZIMIZ VAR FUAT BEY TEDAVİ DEĞİL GÜLER YÜZÜYLE TATLI DİLİYLE İNSANA POZİTİF ENERJİ VERİYOR ONDA OLMAZ YOK. OLACAK DİYE YOLA CIKIYOR VE DE BAŞARIYOR ONA COK MİNNETDARIZ VE TÜM BİZİM GİBİ ÇOCUK ÖZLEMİ ÇEKEN HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ KESİNLİKLE FUAT BEY

Hasta, Danışan Soruları (1)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Opr.Dr. Fuat Aksoy 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.2003 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamış ve 2007 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde İnfertilite ve Tüp Bebek eğitimini tamamlayan Fuat Aksoy kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi 1995
 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlık eğitimi 2003
 • Ankara Üniversitesi tıp Fakültesi Üreme sağlığı İnfertilete ve tüp bebek eğitimi 2007

Deneyimler

 • 2003-2005 SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
 • GAZİ EUROFERTİL Tüp Bebek Merkezi jinekolog
 • Fuat Aksoy Muayenehanesi

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar