Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Stom Dental Center
Zümrütova mah Sinanoğlu Cad. D:33/C,, Muratpaşa, Antalya


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Zümrütova mah Sinanoğlu Cad. D:33/C,, Antalya

Ücretler Hakkında

Stom Dental Center

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr.Fuat Biter, 1990 yılında Diyarbakır’da doğdu. Eğitim hayatına doğduğu yerde başladı ve devamında İstanbul’a taşınarak ortaokul ve lise eğitimini bu...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Deneyimler

  • Stom Dental Center

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • Kürtçe,
  • İngilizce

4 hasta/danışan görüşü

Genel skor

B

Arkadaşımın çalıştığı klinik onun tavsiyesi ile geldim diş sıkma problemim vardı. Hekimim çok güler yüzlü ve işinin uzmanı. Kısa sürede ağrılarımın dinmesine yardımcı oldu. Hastaya yaklaşımını ve dürüst olmasını çok beğendim ve evet kesinlikle böyle dürüst ve güler yüzlü bir hekimi tüm çevreme tavsiye ediyorum.

A

Öneri ile gittiğim bir hekim kendisine dolgularım nedeniyle başvurmuştum. Korkum vardı ama hekimim çok güler yüzlü ve hastaya yaklaşımı bu korkumu biraz hafifletti ve çok memnun kaldım. Korkusu olan ve yenemeyeceğini düşünenler varsa beklemenin bir anlamı yok tavsiye ediyorum.

S

Fuat Bey'e tavsiye üzerine gitmiştim. Alanında gerçekten uzman bir doktor. Önerileriyle tedavimi tamamladık ve çok memnunum. 28 dişime zirkon kaplama yaptırdım ve görenler çok beğeniyor.

A

Doktorumuza bir arkadaşımın vesilesi ile ulaştım. Dişim de hassasiyet nedeni ile başvurdum ve doktorumuzun ilgisi yaklaşımı beni çok memnun etti. Kesinlikle güler yüzü ve yaklaşımı ile sizi sakinleştiriyor. Klinikte ki çalışanların yaklaşımı da çok sıcaktı o da beni çok memnun etti. Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim bir doktor.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular