Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Gökhan Kurt

Randevu Hattı: 0 850 333... numarayı göster

Prof. Dr. Gökhan Kurt, Medicana International Ankara Hastanesi'nde hizmet vermektedir daha fazla

Adresler

Hakkımda

Hakkımda

  • Prof. Dr. Gökhan Kurt, Medicana International Ankara Hastanesi'nde hizmet vermektedir

Mezun olunan okullar

  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (1996) 1996

Deneyimler

  • Medicana Internatıonal Ankara Hastanesi (2016- )
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (2002) 2002

Hasta değerlendirmeleri:

5 görüş

  • Saygı değer Prof Dr Gökhan Kurt hocamla 28 eylül 2012 eylül ayında tanıştık çok mükemmel mütevazı ve yardım sever bi kişiliğe sahip Gökmen ünlü eşimi üç kez başarılı bir ameliyat geçirdi hocam sayesinde evresi yüksek olduğu için 12ekim 2016da kaybettik ama bu eşimin kaderi idi en fazla bir yıl yaşar dedi ler Hocamın başarılı ameliyatı sayesinde dört yıl rahat bir yaşam sürdü hep dua ettim edeceğimde Allah razı olsun hocam hakkınızı helal edin saygılar

  • İsmim burak koç yozgat tan yazıyorum. Eşim ocak ayında beyin tümöründen dolayı ameliyat oldu. Sağlığını Önce Allah'a sonra Değerli hocam Prof.Dr. Gökhan Kurt' a borçluyum. Hiç birzaman bizi yalnız bırakmadı elinden geleni en güzel şekilde yapıp eşimin ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Gerçekten çok değerli kıymetli dünyada sayılı hocalardan biri diyebilirim. Allah kendisinden razı olsun. Allah işini gücünü rast getirsin. Rabbim sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin.

  • İyki varsınız Gökhan hocam iyiki sizi tanımışım.Başarısının yanında bi okadar mütevazi bi okadar iyi kalpli onca can kurtarmasına rağmen çok yoğun ve çok pozitif ve sempatik...Benide önce Allah sonra Gökhan hoca ve ekibi iyileştirdi.Çoook zor işleri Allah yardımcıları olsun başımızdan eksik etmesin onu ve tüm hekimleri.

  • Çok yoğun olmasına karşın bi okadar mütevazi bi okadar iyi kalpli iyi ki benim doktorum oldu herkese şifa veren bi yüce şahsiyet önce allaha sonra ona borçluyum iyi olmayı beni ameliyat edip beynimdeki tümörü aldı ve sağlığıma kavuşturdu.çok tedirgindim zor olur diye ameliyatım aksine çok kolay atlattım allah razı olsun ve doktorlarımıza allah güç ve sabır versin..

  • ellerinize emeğinize sağlık , sayenizde 30 senedir çektiğim sıkıntıdan kurtuldum