Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Tobb Etü Hastanesi

Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü

06510 , Yenimahalle ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Erdem Aktaş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Doç. Dr.

  • S

   Yaklaşık 2 buçuk yıl önce Erdem bey 4 ay arayla her iki ayağımdan hallux valgus (baş parmak kenarındaki kemik büyümesi) ameliyatımı yaptı. Ameliyatım çok başarılı geçti hem kemikten hem ağrısından kurtuldum.Kemik büyümesi tekrarlamadı. Çok memnunum. Sayın doktorum emeğinize, bilginize sağlık.

  • Ben tülay karataş Sayın DOKTOR ERDEM AKTAŞ ben 02.01.2017 tarihinde ayak parmağımın kenarında kemik büyümesinden ameliyat ettiniz birgün içwrisinde ayağa kalktım hiç acı cekmedim ELLERINIZE ve EMEGINIZE SAĞLIK

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Hatim Yahya Uslu

  Genel Cerrahi, Doç. Dr.

  • F
   Konum: Özel Tobb Etü HastanesiHizmet: Polipektomi

   Öncelikle Hatim hocama çok teşekkür ederim. Kendisine kalın bağırsakta polip ve hemoroid şikayeti ile gittim. Davranış ve tutumlarıyla operasyon sonrası ilgi alakasıyla hastasına düşündüğünü hissettirmesi inanın insanı çok rahatlatıyor.
   Bir genel cerraha ihtiyacınız var ise Hatim hocadır..

  • E
   Konum: Özel Tobb Etü HastanesiHizmet: Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

   76 yaşındaki annemiz safra kesesi sebebiyle vucudunda yüksek enfeksiyon ve safra kesesi patlamak üzereyken hastaneye yatırdık. Hastamız kalp hastası olduğu içinde operasyondan endişeliydik. Amelyat öncesi hocamız hem bizi teknik olarak aydınlattı, hem amelyat çok iyi geçti. Hocamız apzar günü bile gelip hastamızı kontril etti. Doktorluğu zaten mükemmel ama insanlığı, güleryüzü, hastasıyla ve bizlerle olan iletişimi kendisini eşsiz yapıyor. Bir kez daha teşekkür ederiz.

  Tüm görüşlere (27) göz at


 • Hakan Ömeroğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • S

   Ben 5 yıldır takibindeyim hocanın Hakan hoca serabral palsi konusunda çok önemli bir doktor ve müthiş bir insan kesinlikle herkeze tavsiye ederim


 • Hasibe Gül Baytan Sezer

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm. Dr.

  • B

   14 Aralık 2011 tarihinde bypass ameliyatı oldum.Ameliyat öncesi büyük korkularım vardı.Ama sevgili doktorum sayın Hasibe Gül Baytan Sezer hanımefeninin yakın ilgisi sayesinde jorkularımın üstesinden geldim.Kendisinden ameliyat öncesi ve sonrası büyük ilgi gördüm.Buradan kendisine teşekkürlerimi sunuyor ve herkese tavsiye ediyorum.


 • Esra Özer

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm. Dr.

  • O

   Esra Hanım 10 gün önce 2,5 yaşındaki oğlumun geniz eti ameliyatında bulundu.Oğlum anestezinin hiçbir olumsuz etkisini yaşamadı.Öncesinde ve sonrasında son derece rahattı ve çabucak iyileşti.Esra Hanım çok duyarlı ve işinin ehli bir doktor.Şiddetle tavsiye ederim.


 • İbrahim Tanzer Sancak

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • E

   Almis oldugu profosorluk unvaninin hakkini veren cok degerli bir doktor kendisini.Sag gogsumde elime gelen kitle ve koltuk altimda is sonrasi ara ara olusan odem icin gittigim hastanede doktorumun talebi ile ultrason bolumune yonlendilrildim. Orada benimle ilgilenen sikintimin neden kaynaklanmis olabilecegi konusunda aklima bile gelmeyecek yerinde yorumlariyla beni aydinlatan,guler yuzlu,anlayisli ve hastasina deger verdigini hissettiren,endiselerini engin bilgileriyle ortadan kaldiran cok degerli doktorum sayin İbrahim Tazer beye tesekkuru bir borc biliyorum.Tesekkurler hocam. Allah sizden ebeden razi olsun ins.Basarilarinizda muvaffakiyetler dilerim.Sizin gibi doktorlarimizin sayisinin artmasi duasi ile..Saygilar.


 • Mustafa Cem Özbek

  Kulak Burun Boğaz, Doç. Dr.

  • N

   Müzmin iç kulak-orta kulak rahatsızlıkları çeken biri olarak senelerce doktor, doktor dolaştım. Özel ve resmi ne kadar meşhur KBB öğretim üyesi varsa tek ,tek kapılarını çaldım. 2012 senesinde kulağımda kaşıntılı ağrı ile ortaya çıkan son kulak rahatsızlığında farklı bir hastane ve doktora başvurmayı düşünerek TOB hastanesi KBB öğretim üyesi Doç.Dr. Mustafa Cem Özbek’e muayene oldum. Hastalık öyküsünü ve tüm detayları sorgulaması, dikkatli muayenesi, bilgisi, empatisi ,nezaketi ile Cem Beyin ne kadar farklı bir hekim olduğunu daha ilk muayenede anlıyorsunuz ve etkileniyorsunuz. İlk muayenede rahatsızlığımla ilgili koyduğu teşhisi MR ve tomografi incelemeleri doğruladı ve acilen amaliyat olmam gerektiği sonucu ortaya çıktı. Kollestratum (bir tür kist),Polip, kulak zarının onarımı, kollestratumun parçaladığı üzengi kemiğinin değişimi gibi bir çok problemin bir arada olduğu , işitme, duyu, görme, mimik sinirlerine çok yakın bir noktada , mikro cerrahi tekniğiyle , 5 saat süren ,çok riskli operasyonu Cem Bey başarıyla gerçekleştirdi. Operasyon sonrasında bize çizdiği iyileşme haritası ve süreci de bire bir anlattığı şekilde gerçekleşti. Normal hayatıma döndüm, su sporlarını dahi önerileri doğrultusunda yapabiliyorum. Ameliyatın üzerinden bir yılı geçti ve kontrollerin sonucu da sağlıklı çıktı. Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır, hakkını ödeyemem. Bilgisi, becerisi, insani vasıfları, nezaketi ve mütevaziliğiyle, tüm yeni yetişecek hekimlere örnek olması için heykeli dikilecek bir hekim olarak değerlendiriyorum genç Hocamı ve tüm tanıdığım insanlara özellikle öneriyorum. Bir paragrafta TOB hastanesine: idari personel, servis hemşireleri çok nazik ve ilgili, bakım mükemmel, hijyen, yemek, refakat hizmetleri ve otelcilik hizmetlerinde çok başarılılar

  • C

   çok sevdigimiz değerli bir hocamızdır oğlumun kulak sorununda uzun bir süre bize yardımcı oldu ve takip etti ankara dışına gideceginden dolayı hocamızdan ayrıldık ama kişilik insanlık ve hekim olarak dört dörtlük birisidir sayın hocamızı ailemiz içersinde devamlı anar hatırlarız bizlere gösterdiği ilgi ve yakınlıktan dolayı çok teşekkür ederiz allah bilgisini artırsın cafer ışık emre ışık

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Selim Karayalçın

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • I

   yok böyle muhteşem bir doktor. tüm hekimler kendilerine örnek almalılar. kendinden o kadar eminki sizi farkında olmadan hem fiziki hemde ruhsal yönden tedavi etmiş oluyor. tüm özel üniversitelerde ders vermesi sağlanmalı ve kendisi gibi doktor yetiştirilmesine aracılık edilmelidir. Teşhis ve tedavide kesin çözüm. Önce Allah, sonra Selim KARAYALÇIN derim.

  • A

   Komplikasyonlardan çok korktuğum ERCP işlemini büyük bir maharetle gerçekleştiren Sayın Selim Karayalçın'a çok teşekkür ediyorum.Gastrolojik problemleri olan hastalara önerebileceğim ilk isimdir.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Berkten Berkalp

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • N

   Sevgili hocama yakın ilgisinden verdiği tedevim olumlu cevap vermiştir.. .uzun süredir takibindeyim .kendimi güvende hissediyorum.kendisine sonsuz teşekkürlerimi saygılarımı sunuyorum.

  • Ş

   Doktor bizim için , çok özel bir şeydir; yüzdeyüz güven demektir, inanç demektir. Ancak bu duyguları bir anda bir noktada toplamak zordur, bunu da hepimiz tecrübe etmişizdir. Ben ve kendi adıma bir anda inanç ve güven duygumun olabildiği tek doktorla karşılaştım. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum.


 • Meltem Güneş Aslan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • F

   Meltem hanımla kızımı bir gün ateşli bir şekilde hastaneye acil getirip kendi doktorumuzun bizimle ilgilenmeyip hastam çok başka dr yönlendirin demesiyle tanıştım. İyiikide tanışmışım çokkk iyi kalpli çok merhametli iyi niyetli alanında uzman bir doktor.Kızım Özlem oğlum Anıl Buğra'yı içimde en ufak bir tereddüt olmadan gözüm kapalı emanet edebileceğim tek doktordur.zor zamanımda aradığımda bile desteğini bizden esirgemeyen ailemizin dr MELTEM GÜNEŞ ASLAN'a teşekkürlerimi sunar başarılarınızın devamını dilerim.....


İlgili aramalar