Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Tobb Etü Hastanesi

Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü

06510, Yenimahalle,

İletişim Bilgileri

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hatim Yahya Uslu

  Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi, Doç. Dr.

  • N
   Konum: Özel Tobb Etü HastanesiHizmet: Diğer

   Annemin Ercp ile konulan safra kanalı darlığı teşhisi ve ercp sonrası oluşan komplikasyonlardan dolayı 2,5 ay bir türlü tedavi edilememesinin yanında durumunun kötüye gitmesiyle arayış içerisine girince arkadaşımın tavsiyesi üzerine hemen randevu alarak gittim ve gittiğim ilk günden itibaren Hatim Hocamın samimiyeti,ilgisi ve mesleki konuşması ile herşeyin yoluna gireceğine inanmıştım. Değerli Hatim Hocam, hastaneye gider gitmez annemi de psikolojik olarak rahatlatarak, her şeyin yoluna gireceğini söyledi. Sürecin ilk günlerinde bağışıklık yönünden annemi ameliyata hazır duruma getirdikten sonra annemin 340 dk süren safra yolları ameliyatını başarı ile gerçekleştirdi. Ameliyat sonrası olan ilgisi ve hastasını biran önce iyileştirme çabasının yanında hasta yakınını da bir o kadar düşünerek tüm gerekli bilgileri rahatça alabileceğiniz başarılı bir doktordur kendisi. Mesleki bilgisi kadar kişilik olarakta gerçekten günümüz de artık az rastlanan aslında sık sık görmek istediğimiz doktor profili kendisidir. Hatim Hocam burada yazılanlardan çok daha fazlasını hak ediyor. Kendisini geçirdiğimiz zor psikolojik zamanda desteği ile resmen ailemizden biri gibi hissettik ve taburcu olduktan sonra da iletişimimizin rahatça sağlanması en önemli özelliklerinden biridir. Kendisine tüm desteği çabası ilgisi için ailece çok teşekkür ederiz, mesleki bilgisinin başarılarının devamının gelmesini temenni ederiz.
   Nermin K.

  • Z
   Konum: Özel Tobb Etü HastanesiHizmet: Diğer

   Öncelikli olarak Hatim hocayı buraya yazarak anlatmak cok zor ama Hatim bey ile konuştuğunuzda alanindaki uzmanligi ve size gosterdigi ilgili alakayi gorunce ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız Hatim Hocama yemek borumdaki disiplazi sikayetim sebebiyle araştırarak ulaştım Hacettepe tıp fakültesinden mezun olmasi ve özgeçmişi dikkatimi çekmişti. Hatim Hoca sorunun asıl kaynağının midem ile alakalı olduğunu tespitini yaptı sonrasında da hakliligi ortaya cikti ve bilgisiyle kalitesini ortaya koydu. Hatem Hoca insanligiyla hastasına gösterdiği ilgi alaka ile
   guleryuzlulugu ile ulaşabileceğiniz nadir doktorlardan bir tanesi Hatem Hocaya ulaştığınızda zaten söylemek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.Allah razi olsun hersey icin cok saolun hocam.

  Tüm görüşlere (22) göz at


 • Hakan Ömeroğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • S

   Ben 5 yıldır takibindeyim hocanın Hakan hoca serabral palsi konusunda çok önemli bir doktor ve müthiş bir insan kesinlikle herkeze tavsiye ederim


 • Hasibe Gül Baytan Sezer

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm. Dr.

  • B

   14 Aralık 2011 tarihinde bypass ameliyatı oldum.Ameliyat öncesi büyük korkularım vardı.Ama sevgili doktorum sayın Hasibe Gül Baytan Sezer hanımefeninin yakın ilgisi sayesinde jorkularımın üstesinden geldim.Kendisinden ameliyat öncesi ve sonrası büyük ilgi gördüm.Buradan kendisine teşekkürlerimi sunuyor ve herkese tavsiye ediyorum.


 • Esra Özer

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm. Dr.

  • O

   Esra Hanım 10 gün önce 2,5 yaşındaki oğlumun geniz eti ameliyatında bulundu.Oğlum anestezinin hiçbir olumsuz etkisini yaşamadı.Öncesinde ve sonrasında son derece rahattı ve çabucak iyileşti.Esra Hanım çok duyarlı ve işinin ehli bir doktor.Şiddetle tavsiye ederim.


 • İbrahim Tanzer Sancak

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • E

   Almis oldugu profosorluk unvaninin hakkini veren cok degerli bir doktor kendisini.Sag gogsumde elime gelen kitle ve koltuk altimda is sonrasi ara ara olusan odem icin gittigim hastanede doktorumun talebi ile ultrason bolumune yonlendilrildim. Orada benimle ilgilenen sikintimin neden kaynaklanmis olabilecegi konusunda aklima bile gelmeyecek yerinde yorumlariyla beni aydinlatan,guler yuzlu,anlayisli ve hastasina deger verdigini hissettiren,endiselerini engin bilgileriyle ortadan kaldiran cok degerli doktorum sayin İbrahim Tazer beye tesekkuru bir borc biliyorum.Tesekkurler hocam. Allah sizden ebeden razi olsun ins.Basarilarinizda muvaffakiyetler dilerim.Sizin gibi doktorlarimizin sayisinin artmasi duasi ile..Saygilar.


 • Mustafa Cem Özbek

  Kulak Burun Boğaz, Doç. Dr.

  • N

   Müzmin iç kulak-orta kulak rahatsızlıkları çeken biri olarak senelerce doktor, doktor dolaştım. Özel ve resmi ne kadar meşhur KBB öğretim üyesi varsa tek ,tek kapılarını çaldım. 2012 senesinde kulağımda kaşıntılı ağrı ile ortaya çıkan son kulak rahatsızlığında farklı bir hastane ve doktora başvurmayı düşünerek TOB hastanesi KBB öğretim üyesi Doç.Dr. Mustafa Cem Özbek’e muayene oldum. Hastalık öyküsünü ve tüm detayları sorgulaması, dikkatli muayenesi, bilgisi, empatisi ,nezaketi ile Cem Beyin ne kadar farklı bir hekim olduğunu daha ilk muayenede anlıyorsunuz ve etkileniyorsunuz. İlk muayenede rahatsızlığımla ilgili koyduğu teşhisi MR ve tomografi incelemeleri doğruladı ve acilen amaliyat olmam gerektiği sonucu ortaya çıktı. Kollestratum (bir tür kist),Polip, kulak zarının onarımı, kollestratumun parçaladığı üzengi kemiğinin değişimi gibi bir çok problemin bir arada olduğu , işitme, duyu, görme, mimik sinirlerine çok yakın bir noktada , mikro cerrahi tekniğiyle , 5 saat süren ,çok riskli operasyonu Cem Bey başarıyla gerçekleştirdi. Operasyon sonrasında bize çizdiği iyileşme haritası ve süreci de bire bir anlattığı şekilde gerçekleşti. Normal hayatıma döndüm, su sporlarını dahi önerileri doğrultusunda yapabiliyorum. Ameliyatın üzerinden bir yılı geçti ve kontrollerin sonucu da sağlıklı çıktı. Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır, hakkını ödeyemem. Bilgisi, becerisi, insani vasıfları, nezaketi ve mütevaziliğiyle, tüm yeni yetişecek hekimlere örnek olması için heykeli dikilecek bir hekim olarak değerlendiriyorum genç Hocamı ve tüm tanıdığım insanlara özellikle öneriyorum. Bir paragrafta TOB hastanesine: idari personel, servis hemşireleri çok nazik ve ilgili, bakım mükemmel, hijyen, yemek, refakat hizmetleri ve otelcilik hizmetlerinde çok başarılılar

  • C

   çok sevdigimiz değerli bir hocamızdır oğlumun kulak sorununda uzun bir süre bize yardımcı oldu ve takip etti ankara dışına gideceginden dolayı hocamızdan ayrıldık ama kişilik insanlık ve hekim olarak dört dörtlük birisidir sayın hocamızı ailemiz içersinde devamlı anar hatırlarız bizlere gösterdiği ilgi ve yakınlıktan dolayı çok teşekkür ederiz allah bilgisini artırsın cafer ışık emre ışık

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Selim Karayalçın

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • I

   yok böyle muhteşem bir doktor. tüm hekimler kendilerine örnek almalılar. kendinden o kadar eminki sizi farkında olmadan hem fiziki hemde ruhsal yönden tedavi etmiş oluyor. tüm özel üniversitelerde ders vermesi sağlanmalı ve kendisi gibi doktor yetiştirilmesine aracılık edilmelidir. Teşhis ve tedavide kesin çözüm. Önce Allah, sonra Selim KARAYALÇIN derim.

  • A

   Komplikasyonlardan çok korktuğum ERCP işlemini büyük bir maharetle gerçekleştiren Sayın Selim Karayalçın'a çok teşekkür ediyorum.Gastrolojik problemleri olan hastalara önerebileceğim ilk isimdir.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Berkten Berkalp

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • N

   Sevgili hocama yakın ilgisinden verdiği tedevim olumlu cevap vermiştir.. .uzun süredir takibindeyim .kendimi güvende hissediyorum.kendisine sonsuz teşekkürlerimi saygılarımı sunuyorum.

  • Ş

   Doktor bizim için , çok özel bir şeydir; yüzdeyüz güven demektir, inanç demektir. Ancak bu duyguları bir anda bir noktada toplamak zordur, bunu da hepimiz tecrübe etmişizdir. Ben ve kendi adıma bir anda inanç ve güven duygumun olabildiği tek doktorla karşılaştım. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum.


 • Meltem Güneş Aslan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • F

   Meltem hanımla kızımı bir gün ateşli bir şekilde hastaneye acil getirip kendi doktorumuzun bizimle ilgilenmeyip hastam çok başka dr yönlendirin demesiyle tanıştım. İyiikide tanışmışım çokkk iyi kalpli çok merhametli iyi niyetli alanında uzman bir doktor.Kızım Özlem oğlum Anıl Buğra'yı içimde en ufak bir tereddüt olmadan gözüm kapalı emanet edebileceğim tek doktordur.zor zamanımda aradığımda bile desteğini bizden esirgemeyen ailemizin dr MELTEM GÜNEŞ ASLAN'a teşekkürlerimi sunar başarılarınızın devamını dilerim.....


 • Mehmet Gökhan Özer

  Üroloji, Doç. Dr.

  • K

   Gökhan bey 2011 senesinde Hidrosel ameliyatımı yaptı. Ne ameliyat öncesinde ne de sonrasında her hangi bir problem yaşamadım. Son derece sıcak kanlı, hasta ile iletişime önem veren dört dörtlük bir hekim. Her türlü sorunumla ilgilendi, ameliyat sonrasındaki ilgisinden de memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.