Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (145)

Genel skor

  R
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özten Dere Diğer

  Ankara iline yeni taşınmamız sebebi ile henüz bir doktor deneyimim olmamıştı ve gonca hanımdan randevu alarak sürecimiz başladı. İlgisi güleryüzü ve her an iletişimde olmamızla sürecimiz düşündüğümüzden çok daha güzel ilerledi . Doğumum çok iyi geçti ve her anımızda yanımızda hissettirdiği için oldukça rahat bir süreç yaşadık . Tecrübelerimi kendisini merak edenler için de paylaşmak istedim kesinlikle tavsiye ederim :)

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hamide Kart Köseoğlu Diğer

  Hamide Hanım ile artritimin en yangılı olduğu dönemde bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Ben bir akademisyen sağlıkçı olarak ve senelerdir sedef kaynaklı romatizmama çare arıyordum. Muayeneye beni kabul etttiği andan itibaren resmen yenilendim. Kendisine hergün dua ediyorum.
  Herşeyden önce güleryüzü, ilgisi, sempatisi ve doğru tedavisi ile hem benim hem ailemin yüzünü güldürdü.
  Bir hekim düşünün ki kontrolde iyileşmenizi görünce duygulanıyor ve size sarılıp mutluluğunuzu paylaşıyor. Ender bulunan şşahane bir doktorsunuz.
  İyi ki doktorum oldunuz. Sizi çok seviyorum

  M
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özten Dere Diğer

  TOBB'da doğurmak istediğim için doğum paketi aldım. Gonca Hoca hakkında hiçbir bilgi yoktu nette ama ilk randevumdan doğum ve doğum sonrası da dahil ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anladım her defasında. Kelimenin tam anlamıyla 7/24 desteğini hiç eksik etmedi. Epiduralim olurken bile yanımda elimi hiç bırakmadı. İlk gebeliğimde kayıp yaşamıştım ve 2. hamileliğimde tedirginlik vardı hep. Her randevuda beni dinledi, güleryüzünü, desteğini, sıcaklığını hep hissettirdi. Doğumum için normal veya sezaryen farketmeksizin gitmiştim bebeğimiz dönmediği için sezaryen oldum. Hiçbir şeyi riske atmadı, en ufak durumlarda bile sağlam ve emin adımlarla takibimizi yaptı. 2. doğumumu da tereddütsüz inşallah onunla yapmak istiyorum.

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. K. Şerife Uğur Kulak Tüpü Takılması

  Kızımın kulaklarına tüp takılması sorunu ile 2022 yılında tanıştık. Bize kızımın rahatsızlığı ile derinlemesine açıklamalarını yaparak içimizi rahatlattı. Kızımın kulaklarına tüp takıp geniz etini aldı Hoca'm. Kendim de polip ameliyatı oldum. Çok memnunuz Şerife Hoca'mdan. Allah razı olsun. İyi ki tanışmışız. Güler güzü de aynı zamanda görünce çok mutlu oluyorum. Kendisine güveniyoruz.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. K. Şerife Uğur Geniz Eti Ameliyatı

  Oğlum Ertuğrul bebeklik döneminden beri gece uyurken horlama ve nefes almakta güçlük çekiyordu. Daha öncesinde 2 ayrı zamanda 2 farklı doktora gittiğimde geniz etinin oldugunu buyudukce geçeceğini yapılacak birsey olmadığını söylemişlerdi. Şerife hoca ise derdimize çare oldu. Çok ilgili çözüm odaklı .Geniz eti ve bademcik Ameliyatı sabah saatlerinde oldu. Öğleden sonra taburcu olduk . İlk defa gece bu kadar rahat uyuduğunu gördüm oğlumun. İyiki Şerife hocayla karşılaşmışız.

  A
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özten Dere Diğer

  TOBB hastanesinde sezeryan doğum yaptım. Harika bir doktor gerek ilgisi gerek samimiyeti ile beni öyle rahatlattı ki :) Doğumdan günler sonra bile desteğini eksik etmedi. Doğum paketi almayı düşünen olursa diye buraya kendi deneyimimi yazmak istedim, hiç tereddütsüz Gonca hanım derim. İlgisi 10/10, empati 10/10, şahsi telefonunu dahi verdi kolay erişebilmem için ve bir sorun olursa aramam için, randevu almak çok kolay, güler yüzü ve pozitif enerjisi ile insanı sakinleştiriyor. Bir çocuk daha düşünürsem hangi hastanede olursa olsun yine Gonca hanıma giderim.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Zafer Arslan Diğer

  Çocuklarımın alerjik astımını teşhis etmiş ve daha önce başka hastanede başka çocuk doktorunun geniz akıntısını antibiyotik ile kurutmaya çalışması ve sonrasında tekrarlanan hastane yatışları ile sonuçlanan yanlış tedavilerden kurtarmıştır. Hocamızın uyguladığı koruyucu tedavinin yanı sıra, evde ve günlük yaşamda dikkat etmemiz gereken her husussu dikkatlice aktarmış ilgili, titiz ve çok bilgili bir doktor. Sayesinde çocuklarımızın ve dolaysıyla da bizim hayat kalitemiz artmıştır.

  Ç
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Öztuğ Adsan Diğer

  4 Ay kadar mesanemde şiddetli agrilarim vardi.. farklı bir hastanede yapılan antibiyotik tedavileri sonucu bagirsak ve rahim floram bozulunca tedavimin yönü değişti ve mesanemdeki sorunu unutturdu.. Agrilarim siddetlenince 4 Ay sonra Öztug Bey le yollarımız kesişti ve çok şükür mesanemdeki yaralari tespit edip müdahale etti.. keske daha önce tanısaydım Oztug Hocami belki o kadar acı cekmezdim.. Benim gibi sorun yaşayan hastalar imkanları varsa Oztug Beye gelsin.. Kendisine minnettarım.. çok tesekkur ediyorum..

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hamide Kart Köseoğlu Diğer

  2 yıldır Üveit tedavisi görüyorum. Bu süre zarfında Steroid tedavisi gördüm 3 hastane 4 doktor değiştirdim. Lakin her defasında sık sık görme kayıpları yaşadım ve en son gözümde katarakt oluştu. Sonrasında Hamide hocamla tanıştım. Sil baştan yeni bir tedavi sürecine giriştik. Hamide hocam bir takım ilaçlarımı bıraktırdı bir kısmının dozunu ayarladı ilaveten yeni ilaçlar ekledi. Şimdi ki tedavi sürecim olumlu şekilde devam ediyor. Artık sık sık tekrarlayan can sıkıcı görme kayıpları yaşamıyorum. Tabiri caizse hayatıma ışık tuttu, tutmaya da devam ediyor. Kendisine minnettarım. Ayrıca
  güleryüzü, samimiyeti ve ilgisinden ötürü çok teşekkür ederim.

  D
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Muhammet Yener Akpınar Diğer

  Oğlumun artan billurubin düzeyi ve
  Gilbert Sendromu şüphesiyle gittiğimiz dr bey oğluma detaylı muayene yaparak ilgilendi.Aydınlatıcı ve rahatlatıcı konuşması sayesinde tedirginlik duygusu hissetmeden yanından ayrıldık.İyi ki varlar.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü, Yenimahalle 06510 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Care & Create, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Tobb Etü Hastanesi, Yenimahalle şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Tobb Etü Hastanesi, Yenimahalle şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Kardiyolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Genel Cerrah, Pratisyen Hekim, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Radyolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Acil Tıp Doktoru, Ürolog, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Göğüs Cerrahı, Gastroenterolog, El Cerrahı, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Mikrobiyolog, Fizik Tedavi Uzmanı, Gastroenteroloji Cerrahı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Nörolog, Çocuk Cerrahı, Ağız Ve Diş Sağlığı, Romatolog, Biyokimya Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Göz Doktoru, Patolog.
 • Özel Tobb Etü Hastanesi, toplam 298 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Ultrasonografi, Adrenalektomi, Anti-Mikrozomal Antikor(Anti-M)(Tiroid Peroksidaz Testi), Büyüme Hormonu Testi, Diabetes Mellitusta Insülin Tedavisi, Enjeksiyon Im, Enjeksiyon Iv, Esd (Sedimantasyon), Gtt(Glukoz Tolerans Testi), Hipertiroidide Radyoiyot (Atom) Tedavisi.
 • Hayır, şu anda Özel Tobb Etü Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Tobb Etü Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Tobb Etü Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Tobb Etü Hastanesi adresi Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü Yenimahalle şeklindedir.
İlgili aramalar