Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Tobb Etü Hastanesi

Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü

06510 , Yenimahalle ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. K. Şerife Uğur Diğer

  22 temmuzda 5 yaşında oğlumun genizeti,bademcik ve kulak tüpü ameliyatını gerçekleştirdi değerli doktorumuz. Hiç bir sorun yaşamadan aynı gün çıktık hastaneden, evdeki sürecimiz de sorunsuz geçti çok şükür...hocama gözü kapalı teslim edebilirsiniz..teşekkürler

  Prof. Dr. K. Şerife Uğur

  Güzel ve değerli yorumlarınız için teşekkürler.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Derya Hakan Uçar Diğer


  Alanında uzman tanınlamasının içini tamamiyle dolduran, hastayı içinde bulunduğu hasta psikolojisinden umutsuzluktan kurtaran, güler yüzlü ve değerli bir hoca. Samimi ve doğal yaklaşımıyla hastanın ruh halini olumlu şekilde değiştirip, kafadaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Avasküler nekroz tanısı ile geldim çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Başta Hakan hoca olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim. Ortopedi anlamında problemi olan tüm hastalara öneririm.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erdem Aktaş Diz Protezleri

  Annemin ileri derecede diz kireçlenmesi sorunu ile Erdem hocamla tanışmamız başladı görüntüleme vs bir takım ön incelemeler sonrasında diz protezi operasyonun yapılmasına karar verildi sürecin Erdem bey tarafından her anın kendi kontrolünde olduğunu yatış çıkış ve kontrol süreçlerinde iletişimi kaybetmeyerek hekimlik güvenini hissettirdi.
  Annemin ileri derecede olan ağrılarına son vererek memnun bir şekide ayrılmamızı sağlayan Sayın Erdem AKTAŞ hocama her şey için ailece çok teşekkür ediyoruz.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erdem Aktaş Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Erdem Bey işinin ehli ve ilgili bir doktor. Ameliyat ve sonraki sürecim iyi gecti. İki hafta sonunda koltuk değneğinden üç hafta sonunda da dizlik ten kurtuldum. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hatim Yahya Uslu Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Sn. Hatim Yahya USLU hocamız, eşimin Z. A. OYTUN' un Safra kesesi ameliyatını yapmıştır. Bu süre zarfında hocamızın hastamıza ve biz yakınlarına olan ilgi alakası, hastaya karşı şeffaflığı ve samimiyeti, hasta ve yakını olarak bizleri yapacağı ameliyat konusunda bilgilendirmesi, sonuçta ameliyatın hem hasta için hemde biz yakınları için her hangi bir komplikasyon oluşmadan tertemiz neticelenmesi konusunda ailecek şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonra da başarılarının devam etmesini dilerken böyle bir Dr. ve dost kazandığımız içinde çok sevinçliyiz. Elline emeğine sağlık hocam.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erdem Aktaş Randevu

  Burkulma şikayetimdeki sıkıntılı yerleri nokta atışı bulunup problem tespit edildi, MR ile bulgu doğrulandı. Rapor sonrası gerekli tedavi yöntemi detaylı şekilde anlatıldı.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zeynep Aslı Kaplan Diğer

  Zeynep Aslı hocamı genital bölgede çıkan siğil benzeri yapılardan dolayı alanında uzman bir doktora görünmek amaçlı internetten araştırarak buldum. Gerçekten yorumlarda yazıldığı gibi gayet ilgili, iletisimi mükemmel ve rahatlatıcı bir üslupla karşılıyor.Çok memnun kaldım. Direkt sorunu saptamak için alt muayene yaptı ve smear testi için de hissettirmeden örneği aldı.Böyle doktorlarımızın artması ve devlet hastanelerinde de şartların iyileştirilip böyle ilgili ve meslegini severek yapan doktorlarımızın olması dileğiyle.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şükrü Ali Altan Diğer

  Selamlar
  Ali beye siğil tedavisi için gittim tedavi sürecinde vermiş olduğu bilgi ve yapılan operasyondan çok memnun kaldım ayrıca tedavi boyunca göstermiş olduğu yönlendirme ve profesyonel yaklaşımı takdire şayandır sağolun


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kemal Özülken Diğer

  Merhabalar yaklaşık 1 ay önce lazer ameliyatımı yaptı yıllarca kendimi hazır hissedemiyordum ama Kemal hoca sayesinde tüm korkularımı yendim , cok yüksek derecelerim olmasına rağmen şuan çok iyi bir görüşüm var. Aşırı memnun kaldım ne kadar teşekkür etsem azdır


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Zafer Arslan Diğer

  Kızımda bronsit astim. Alerjik bir durum da olabilir mi şuphesi ile Zafer Bey'e gittik. Kızımı muayene etti. Sonrasında detaylı kan testi istedi. Bir de gıda alerjisi olabilir mi diye kanda ayrı bir test verdik. Sonuca göre konusuruz dedi. Ses tonu aynı kaliyor ve çok kısık sesle konusuyor. Sizin soylediklerinizi dinlemiyor ve kısık sesle kendisi tıbbi konusmalara devam ediyor. Kan testi sonucuna gore konustuk, telefonda daha net anlasiliyor sesi ama kisa cevaplar verip cok da sizi dinlemeden hızla konusup kapatiyor. Bize bir tedavi onerdi ama zaten halihazirda uyguladigimiz tedaviydi. Kizimla iletisimi de cok iyi degildi, kizima "ziplama oksurursun" dedi mesela. Kizim da kendisini pek sevmedi. Kesinle bir daha cocugumu goturmem.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar