Adres

Akdeniz Şifa Hastanesi
Kuzey Yaka Mahallesi Yeşilırmak Caddesi No: 367 Varsak Köprüsü, Kepez

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

Hakkımda

Op.Dr. Göknur ÖZTÜRK GAZİYİZ, Özel OFM Antalya Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


12 hasta/danışan görüşü

Genel skor

G
Doğrulanmış
Konum: Akdeniz Şifa Hastanesi Diğer

Tavsiye üzerine genital estetik konusunda bilgi almak amacıyla doktor hanımı ziyaret ettik. Göknur hanım sizi güler yüzlü ve sakin hali ile karşılıyor. Sorularınızı içtenlikle cevaplıyor ve bu haliyle de kendisine güven duymanızı sağlıyor. Güven duygusu çok önemli. Uygulanacak cerrahi yöntem konusunda detaylı olarak bizi bilgilendirdi. Şifa Hastanesi'nden ayrıldığını öğrendiğimde çok üzüldüm. İnşallah en kısa zamanda yeni bir yerde başlar.

E
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Ben 14 sene önce 14 Aralık ta kızımı dünyaya getirdi şuan kızımla bu yorumu yazıyoruz Allah sizden razı olsun minnettarız

E
Doğrulanmış
Konum: Özel Ofm Antalya Hastanesi İnfertilite ve Tüp Bebek

Göknur hanıma uzun süredir gitmekteydim. İlk gebeliğimden sonra uzun yıllar hamile kalamamıştım. Sayesinde uzun yıllardır sonra tekrar hamile kaldım. OFM hastanesinden ayrılmış ama haftaya duyduğuma göre Akdeniz Şifa'da başlıyormuş. Bana çok yakın olmasa da doktorum neredeyse biz oradayız. Göknur hanım artık ailemizden biri gibi Allah ondan razı olsun.

Doğrulanmış
Konum: Özel Ofm Antalya Hastanesi Doğal Doğum

Geçen sene ilk doğumumu Göknur hocam yaptı çok memnundum bu sene tekrar bebek bekliyoruz ona gidiyordum. Öğrendim ofmden ayrılmış çok üzüldüm nereyle anlaştığını da öğrenemedim doğumuma da çok az kalmıştı çok üzgünüm

S
Doğrulanmış
Konum: Özel Ofm Antalya Hastanesi

Hamile olduğumu öğrendiğimde Antalya'da yaptığım araştırmada Göknur hocama gitmeye karar verdim. Hayatta en önemlisi sağlık konusunda güven duymak. Başta eğer doktoruna güvenirsen zaten tedavinin yarısını başarmış oluyosun. Mesleki tecrübesi ve her şeyden önemlisi karşısındaki insana değer ve güven vermesi ile Göknur hocam hamileliğim boyunca benim meleğim oldu. Son ayıma girdiğim bu zor süreçte hep yanımda oldu. Allaha şükürler olsun onunla tanıştım ve doktorum oldu. İyilik meleğimi herkese tavsiye ederim.

P
Doğrulanmış
Konum: Özel Ofm Antalya Hastanesi Randevu

Kendim çok titiz bir insanımdır. Göknur hanım hakkında internette çok pozitif görüşler okudum. Sonrasında randevu alıp gittiğimde, onun da işini titizlikle yapan bir doktor olduğunu gördüm. Uyguladığı tedavi ve sonrasında hep hasta psikolojisini ön planda tutması beni çok rahatlattı. Kadın Doğum uzmanlığının yanında bir psikolog gibi tüm endişelerimi ortadan kaldırmaya yönelik telkinlerde bulundu. Kendisine çok çok teşekkür ederim. İyi bir hekim arayan herkese tavsiye ediyorum.

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer

Göknur hanımın 12 yıldır hastasıyım üç çocuğumdada bana çok yardımcı oldu çok iyi çok tecrübeli işinin uzmanı tek kelimeyle muhteşem bir insan

I
Doğrulanmış
Konum: Özel Ofm Antalya Hastanesi Normal Doğum

Göknur hocama 2 oğluşunun doğumunu da yaptırdığı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittik. İnternetten de ayrıca araştırdık. Ayrıca onunla tanışınca güler yüzü ve detaylı bilgiler vermesiyle doğum konusunda endişelerimiz ortdan kalktı. Hamileliğim süresince yaşanan sorunlarda pozitif yönde çözüm odaklı oldu ve bizi rahatlattı. İyi ki varsın Göknur hocam iyi ki oğluşumla bizim doktorumuz oldun.

T
Doğrulanmış
Konum: Özel Ofm Antalya Hastanesi Normal randevu

Goknur hanim super bir doktor dogumumu en guzel ve en iyi sekilde yaptirdi (Normal dogum).Gitmek isteyipte kararsiz kalanlara diyorumki gozunuz kapali goknur hanimi tercih edin.Guleryuzu ilgisi herseyi mukemmel bir doktor bir daha hamile kalsam yine ona giderim

Z
Doğrulanmış

Göknur hanım çok tecrübeli, dikkatli ve anlayışlı bir doktor. Hamileliğim süresince takiplerimi büyük bir özenle yaptı ve bitmez tükenmez sorularıma eşsiz bir sabırla cevap verdi. Ece'mize kavuşmamızda önemli rol oynayan biricik doktoruma soznsuz teşekkürler ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular