Op. Dr.

Gülbin İşgören

verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum

22 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 302 profil ziyareti var

Op. Dr. Gülbin Destici İşgören, 1983 senesinde Ankara'da doğmuştur. 2001 senesinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp öğreniminbaşlamıştır ve 2007 senesinde tamamlamıştır ve… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
22 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Konum: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Hamilelik takibi

  Hamile olduğumu öğrenmekle beraber gittiğim ilk doktordan hiç ama hiç memnun kalmamıştım ama böyle 4 ayim geçti bunun üzerine beni anlayabilecek aklımdaki soruları cevaplayabilecek ve en önemliside beni rahatlatacak bir doktor arayışına girmiştim ki tavsiye üzerine Gülbin hanımla tanıştım.ilk doktor deneyimden sonra bir doktorda en önem verdiğim konu güvende olduğumu hissetmek olmuştu ki hayatımda yaşayacağım ilk mucizevi deneyimde bu çok önemliydi bunu Gülbin hanımla tanıştıktan sonra daha iyi anladim çünkü her muayene sonrasında iyi ki gelmisigiz ıyiki tanimisigim dedim.Gülbin hanımın güleryüzüyle samimiyetiyle gerek muayene sırasındaki ilgisiyle gerek telefondaki mesajlasmalardaki ilgisiyle bana çok keyifli ve huzurlu bir hamilelik geçirmemi sağlamıştır.Oğlumu kucağıma aldıktan sonraki süreçte de verdiği destek içinde kendisine cok ama çok teşekkür ederim.Kendinizi guvende hissetmek istiyorsanız Gülbin hanımı tavsiye ederim hiç düşünmeden.

 • G
  Konum: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Çoğul Gebelik Takibi

  İlk gebeliğimde de ayni hastane ancak farkli bir doktor tercihim olmuştu ve malesef doktorumdan hiç memnun kalmamıştim hatta bu nedenle ayni hastaneye bile gitmeyi düşunmüyordum,ancak gülbin hanimla tanıştıktan sonra hastaneyi tercih nedenim gülbin hnm oldu

  ikinci gebeliğim de ise hamile kalmadan tamamen tesadüf olarak kontrol amaçli Gülbin hnmi tercih ettim ve hayatımın en güzel mucizesini ikinci kez anne olacağımı ve ikizlerimin olacağı haberini de ilk ondan aldım ve bu 9 aylik dönemimi onun sayesinde çok ama çok rahat geçirdim ve çok şükür ikizlerimi kucağıma aldım,benim için doktor tercihinde en önemlisi güvendir ki bunu Gülbin hnm da çok net hissettim ve gebeliğim süresince her konuda samimi içten ve yanimda olması rahat bir gebelik dönemi geçirmemi sağladıki bunun için de kenidisine minnattarim ve çok teşekkür ediyorum bu nedenle kesinlikle tavsiye edebileceğim ve soran arkadaşlarıma da gözüm kapalı önerebileceğim çok başarılı bir doktor olduğunu düşünüyorum.

 • T
  Konum: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Gebe Takibi

  Gülbin hanim hem güleryüzü ve samimi kişiliği hem de ikinci kızımızın gebelik takip sürecindeki profesyonelce yaklaşımıyla son derece huzurlu ve keyifli bir hamilelik geçirmeme yardımcı oldu. Çevremdeki tüm arkadaşlarıma hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim sevgili doktorumuza herşey için bir kez daha teşekkür ederim.

 • Y
  Konum: Memorial Antalya Hastanesi

  Gülbin hanım ile Antalya Memorial hastanesinde yollarımız kesişti gerek kişiliği gerek iş tecrübesi ile kendine hayran bıraktı beni. Oğlumuzun doğum sürecinin tamamını Gülbin hanım ile geçirdik kendisine ilgisi sevgisi ve bizi küçük mucizemiz ile tanıştırdığı için teşekkür ederiz.

 • N
  Konum: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Hamilelik ve Doğum

  Gülbin Hanım takibinde güzel bir hamilelik dönemi ve rahat bir doğum gerçekleştirdim. İstediğim gibi bebeğime normal doğum yoluyla kavuşmamda bana sonuna kadar destek oldu. Hiç çekinmeden kafamdaki her türlü soruyu gönül rahatlığıyla kendisiyle paylaşabildim. Gebeliğim süresince ve doğum sonrasında göstermiş olduğu samimiyeti, ilgisi, güler yüzü ve desteği için kendisine çok teşekkür ederiz.

 • A
  Konum: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Gebe Takibi

  Gülbin hanımla gebeliğimin öncesinde geçirmiş olduğum bir rahatsızlık üzerine tanıştık.Birkaç doktora gittikten sonra tam moralim sıfırken tesadüf bir tavsiyeyle başlamış olduk pozitif konuşmaları ve yaptığı ufak bir operasyonla problem çözülmüş oldudaha sonrasında gebeliğimde de hiç tereddüt etmeden ilk onun yanına koştum gebelik takibim ve doğumum gülbin hanım sayesinde sorunsuz geçti.Keşke her doktor böyle sıcak samimi olsa herşey için çok teşekkür ederiz

 • B
  Konum: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Dogum

  Hamileliğini ilk ögrendigin günden doguma kadar tüm randevularda çok ilgili davrandı. Her sorumuzu yilmadan cevapladı ve bizi bu süreçte iyi birer ebeveyn olmamız için cesaretlendirdi. Isı mi severek yaptığı içinde karşısına da bunu pozitif olarak yansıtıyor.

 • L
  Konum: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Hamilelik

  Tek kelimeyle muhteşem bir insan harika bir doktor, ne zaman ihtiyacınız olsa yanınızda gece yarısı aradığımızda bile yardımcı oldu. Benim ilk hamileliği ve bilmediğim her konuda yardımınıza koştu. Doktorumuz sayesinde güzel bir hamilelik geçirdim, evham yaptığım çoğu konuda bana destek oldu. Güzel gönüllü, güzel yüzlü harika bir doktor

 • 3
  Konum: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Diyabetik Gebe Takibi

  Gülbin Hanım hayatımda gördüğüm en mükemmel doktor. Gebeliğim boyunca ve doğum süresince çok memnun kaldık. İlgili güler yüzlü, herkese tavsiye edebileceğim ender kişilerden. Çok teşekkür ederiz

 • C
  Konum: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Gebe Takibi

  Her anlamda muhteşem bir doktor. Her anne adayına şüphesiz tavsiye ediyorum. Hiç bıkmadan sorularimi cevaplayip beni aydınlattığı için ve hayatımın en önemli 9 ayını çok rahat ve sorunsuz bir şekilde atlatmama sebep olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Op. Dr. Gülbin Destici İşgören, 1983 senesinde Ankara'da doğmuştur. 2001 senesinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp öğreniminbaşlamıştır ve 2007 senesinde tamamlamıştır ve tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisas eğitimini 2007-2013 seneleri arasında Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları ve Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde yapmıştır ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanını almıştır.

  Zorunlu hizmet dolayısıyla 2013 - 2016 seneleri arasında Nevşehir İ. Şevki Atasagun Devlet Hastanesi bünyesinde görev yapmıştır. Op. Dr. Gülbin DESTİCİ İŞGÖREN, 2016 senesinde Antalya Memorial Hastanesi bünyesinde çalışmaya başlamıştır ve halen devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilen Op. Dr. Gülbin DESTİCİ İŞGÖREN Dünya'da ve Türkiye'de kadın doğum alanındaki güncel gelişmeleri yakınen takip etmektedir. Ayrıca kendisi, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ve Türk Tabipler Birliği üyesi olup evli ve 3 çocuk annesidir.

  Op. Dr. Gülbin DESTİCİ İŞGÖREN'in Katıldığı Mesleki Eğitim, Kurs ve Konferanslar:

  12. Zekai Tahir Burak Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi, 2015 Ankara

  Sağlık Bakanlığı Acil Obstetrik Bakım Klinisyen Eğitimi, 2014 Ankara

  2. Ürojinekoloji'de Güncel Yaklaşımlar ve Cerrahi Uygulamalar Kursu, 2013 Ankara

  1. Ankara Jinekolojik Robotik Cerrahi Kursu, 2013 Ankara

  Maternal- Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği Ultrasonografi Kursu, 2013 İstanbul

  Laparoskopik Jinekolojik Cerrahide Güncel Uygulamalar Kursu, 2013 Ankara

  9. Türk-Alman Jinekoloji Derneği Kongresi, 2011 Antalya

  Ulusal Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Derneği Hormonal Kontrasepsiyon Sempozyumu, 2010 Ankara

  8. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi, 2010 Antalya

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (2007)