Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Dumlupınar Mah. Ali Çetinkaya Kampusü İzmir Karayolu 8. Km 03200, Afyonkarahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Görüşler

5

Genel skor
15 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Hoca hanım gerçekten çok başarılı İşinin ehli eşimi muayene ye götürdüm. Eşim ritim bozukluğu Rahatsızlığından dolayı çok stresliydi muayeneden sonra çok rahatladı. Hele muayene sırasında ultrason ile o kadar ayrıntılı bakıyor ve hastayı bilgilendiriyor ki dua etmemeniz mümkün değil. Yanında çalışan personelleri de hoca hanım gibi nazik. Başarıların devamını dilerim. Afyon için bir nimet.


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Merhaba, Gulen hocam.On yil gecti... sizi hic unutmadim. Sizi kelimelerle anlatmak yetersiz... Ne kadar sanliydik ki sizin hastaniz olduk. Sayenizde üçüzlerimi sağlıklı dünyaya getirdim. Birgün kısmet olursa sizi tekrar görmeyi cok isterim... Siz bizim iyilik melegimsiniz


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

25 yaşında erken Menopoza girdim ve o kadar çok ilde doktora gittim ki o çaresiz zamanlarımda bana el uzatan tek kişi.tecrubeli ve bilgili olduğu kadar hastalara o güzel kalbiyle dokunuyor, onların derdiyle dertleniyor.Eger birgün nasip olur da gebe olursam Türkiye'nin neresinde olursam olayım güvenle gideceğim doktor. Gözü kapalı guvenebilirsiniz


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Bu kadına bayıldım! odaya girer girmez önce nasılsınız diye soran bir doktor gercekten ender rastladığım bir durum. o kadar tatlı dilli o kadar sempatik ki, riskli gebeliğim durumundan gitmiştim çok net çok güzel bi sekilde bilgilendirdi. ilgilenir gibi değil gercekten ilgilendi. raporlarima zaman ayırarak inceledi. tatlı ses tonuyla verdiği bilgiler o kadar rahatlatıcıydi ki çok profesyonel ve kesinlikle işini iyi yapan iyi anlayan bi doktor. iyi ki varsınız. iyi ki tanıdım sizi


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

İşinde başarılı bir hekim. Gerçekten insanı rahatlatıyor. Eşimin doğumuna çok katkısı oldu. Teşekkür ederiz kendisine.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Gebelik

Dunyada tanidigim en tatli,en nazik,en anlayisli ve en ilgili doktor.Allah ondan razi olsun.Riskli gebeligimi onun sayesinde mutlu sona ulastirdik. iki kaybimiz sonunda onun sayesinde kucagimiza aldik.Eger bebek sahibi olmada ya da gebeligi devam ettirmede sikinti yasiyorsaniz once Mehmet Yilmazer e ve akabinde bu doktora muhakkak gidin derim.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi hamilelik

riskli gebeliğim süresince beni rahatlatan muhteşem insan. Hastalarıyla iletişimi mükemmel.. Her gebenin bir kez olsun gitmesi gereken bir hekim.. Başarılarının devamını dilerim.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Gülengül hoca harika bir insan ve çok iyi bir doktor. Hiç egosu yok. İnsanı çoķ rahatlatıyor. Çocuğum altı aylık oldu hala hergün ona dua ediyorum. Allah işini gücünü rast getirsin her zorluğunu kolaylaştırsın inşallah.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Gebe Takibi

Gulengul hanım gerçekten olabileceğinin en iyisi bence. Birdaha hamile kalsam Türkiye ^nın neresinde olursa bulurum onu. Görüp görebileceğiniz en iyi kadın dogum doktoru.


M
Doğrulanmış kullanıcı

Tesadüf eseri Gülengül Hocaya gittim ve Allaha şükrediyorum böyle bir hocaya bebeğimi emanet ettiğim için. Adı gibi güler yüzlü, nazik, anlayışlı, egosu olmayan, sevecen. Bir hastanın hele ki 9 ay boyunca kaygısı endişesi hiç bitmeyen biz hamileler için güven verici, bilgisi ve tecrübesiyle hastalarını rahatlatan bir hoca. Afyon da olup da riskli gebeliği olanların gitmesi gereken bir hoca olduğunu düşünüyorum. Kendisine buradan teşekkür ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar