Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Günay Şahin Dalgıç
Mustafa Kemal Mah.Dumlupınar Bulv.No:266 Tepe Prime C Blok7.Kat No:94, 06530, Çankaya, Ankara


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Banka Havalesi

Romatoloji Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Mustafa Kemal Mah.Dumlupınar Bulv.No:266 Tepe Prime C Blok7.Kat No:94, 06530, Ankara

Ücretler Hakkında

Günay Şahin Dalgıç

Özgeçmiş

Hakkımda

ROMATOLOJİ UZMANI
BÜTÜNSEL TIP YAKLAŞIMI
SAĞLIK KOÇU
YAŞAM KOÇU
NLP UYGULAYICI
NEFES KOÇU
YİN YOGA EĞİTMENİ...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İÇ HASTALIKLARI ABD
  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ROMATOLOJİ BD

Deneyimler

  • ANKARA NUMUNE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ROMATOLOJİ BÖLÜMÜ
  • BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ANKARA HASTANESİ ROMATOLOJİ BD

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce

27 hasta/danışan görüşü

Genel skor

B
Doğrulanmış
Konum: Günay Şahin Dalgıç Romatoloji Randevusu

Günay Hanım'a dizimdeki şişlik ve ağrılar nedeniyle başvurdum ve deneyimim son derece olumlu oldu. Daha önce ameliyat öneren doktorlarla karşılaştıktan sonra, Günay Hanım'ın bütüncül yaklaşımı ve detaylı incelemesi beni oldukça rahatlattı.

Günay Hanım, tedavi sürecim boyunca sadece tıbbi tedaviyi değil, aynı zamanda iletişim becerileri ve empatik yaklaşımıyla da beni destekledi. 1 ay içinde belirgin bir iyileşme göstermeye başladım ve şu an daha iyi hissediyorum. Günay Hanım'ı hem uzmanlığı hem de hasta odaklı yaklaşımı için kesinlikle tavsiye ederim.

N
Doğrulanmış
Konum: Günay Şahin Dalgıç Romatoloji Randevusu

Günay hanımı bulmak hayatımın şansı diyebilirim. Öncelikle mükemmel bir doktor. Sizinle uzun uzun ilgileniyor, hiçbir detayı atlamıyor. Önce muayenem ve gerekli tahlillerim yapıldı. Araya giren yan hastalığı (zona) hemen fark edip kendi tedavisinden önce en güvenli şekilde on tedavi etti ve bana herseye neden bu şekilde olması gerektiğini detaylıca anlattı. En önemlisi de yoğunluğuna rağmen ben çok çökmüş bir psikolojideyken hemen hergün bana zaman ayırıp bizzat arayıp ilgilendi. Benim rahatsızlığımda psikoloji çok önemli olduğu için Günay hanımın bu tutumu beni gerçekten inanılmaz güvende hissettirdi. ilk günden beri kendimi yorum yazabilecek kadar iyi hissetmeyi bekledim ve şükürler olsun bugün Günay Hnm sayesinde normal hayatıma işime dönüyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum. Mesleğini canı gönülden yapan mükemmel bir doktor

D
Doğrulanmış
Konum: Günay Şahin Dalgıç Romatoloji Randevusu

Ellerimde şekil bozukluğu ile birlikte ağrı ve sırt ağrısı şikayetleri ile gittiğim Dr Günay Şahin Dalgıç, ayrıntılı bir muayenenin sonucunda bazı tahlil ve filmler istedi. Çıkan sonuçlara göre Spondilo artrit teşhisi koydu. İlaçlarımı yazarak, hastalığımla ilgili neler yapmam gerektiğini ayrıntılı bir şekilde gösterdi ve anlattı. Uzun zamandır ilk kez bir sağlık muayenesinden huzurlu, güvende ve emin olma duygularıyla ayrıldım. 6 hafta sonra ilaçların etkisi ve hastalığımın seyrini görebilmek için tekrar bir randevu oluşturdu. Günay hocamın destek ve tedavisi ile tekrar sağlıklı günlerime döneceğime inancım sonsuz. Herşey için teşekkürler.

A
Doğrulanmış
Konum: Günay Şahin Dalgıç Romatoloji Randevusu

Günay hocamın 4 yıldır takipli hastasıyım. Sjögren sendromu tedavisi görüyorum. Günay hocam hastayı sadece romatolojik açıdan değerlendirmeyip bütünsel tıp yöntemiyle doğru teşhis ve tedavi yöntemini uyguluyor. Aynı zamanda her hastanın ihtiyacı olan psikolojik destek konusunda hastasıyla çok ilgileniyor. Her alandaki bilgisi ve uygulamalarıyla çok başarılı bir doktor. İyi ki bu süreçte Günay hocamı tanımışım.

M
Doğrulanmış
Konum: Günay Şahin Dalgıç Romatoloji Randevusu

Günay hocama tekrarlayan gebelik kayıplarına bağlı olan bı rahatsızlığım için gittim tedavimi en iyi şekilde yonlendiriyor aklıma takılan noktalarda ise desteği çok büyük inanıyoruz ki sonu çok güzel olucak hocamın desteği beni hep daha güçlü kılıyor

E
Doğrulanmış
Konum: Günay Şahin Dalgıç Romatoloji Randevusu

Daha önce başka bir hekim tarafından sjögren teşhisi konan rahatsızlığım İçin Günay hocama başvurdum. En çok hoşuma giden şeylerden biri; hocamın randevuya gelmeden önce benimle ilgili tüm detaylara çalışmış olmasıydı.(ENabız verilerinden) İlk randevumuz olmasına rağmen beni çok uzun zamandır tanıyor gibiydi. Yaklaşık 1,5 saat şikayetlerimi dinledi, muayene etti. Tüm veriler ve konuşmalar ışığında hastalığımın sjögren değil, sedef romatizması olduğuna kanaat getirdi. Hocamla ilgili bir güzel şey de; hastalığa bütünsel bakmasıydı. Sadece “madem şuran ağrıyor, al bu ilacı tamam” diyerek göndermedi beni. İşin hem psikolojik hem de fiziksel her boyutunu ve yapmam gerekenleri uzun uzun anlattı. Nazik, samimi yaklaşımı ve uzmanlığıyla bize güven verdi hocam. Çok teşekkür ediyorum kendisine tekrar, sevgilerimi gönderiyorum çanakkaleden.

G
Doğrulanmış
Konum: Günay Şahin Dalgıç Romatoloji Randevusu

Yıllardır Sedef hastasıyım günay hocam sayesinde verdiği tedavi mükemmel sonuç verdi nerdeyse hiç bir şekilde Sedef kalmadı kendisine minnettarım çok tşk ederim

F
Doğrulanmış
Konum: Günay Şahin Dalgıç Romatoloji Randevusu

2 yıldır tanı koyulamayan ağrılarım üzerine hocama geldim. Kendisi sayesinde sedef hastası ve sedef romatizması olduğumu öğrendim. Hasta için ayrılan muazzam bir süresi var hocamın, bu sürede muayenesini yapıyor, ilgili açıklamaları tane tane size anlatıyor üstüne bir de sizin endişelerinizi dağıtıyor. Sayesinde 2 ay gibi kısa bir sürede ağrılarımdan kurtulmuş, konuşmalarıyla hastalığımı kabullenmiş ve endişelerim azalmış durumdayım. Harika!

N
Doğrulanmış
Konum: Günay Şahin Dalgıç Romatoloji Randevusu

Ben spondilit hastasıyım. Günay hocamın yanına çok şiddetli ağrılarla gitmiştim.Teşhisi hemen koydu ve tedaviye başladık. Gerçekten çok memnunum doktorumdan ve çok da seviyorum kendisini.Çok ilgili,en önemlisi tüm detayları ile tüm süreci,yapmamız gerekenleri anlatiyor.Psikolojik olarak da insana çok yardımcı oluyor.Doktoruma çok güveniyorum.

T
Doğrulanmış
Konum: Günay Şahin Dalgıç Romatoloji Randevusu

Merhaba
Günay hocam ile yaklaşık 4 ay önce tanıştım ve beni en çok etkileyen yönü bütünsel tıp yöntemi ile benimle ilgilenmesi oldu. Farklı bir hekim ile Behçet hastalığı tedavi için görüşüyordum. bir ilaç başlamam sonrası enfeksiyon sebebi ile apandistim patladı ve bağırsağım delindi. Bağırsak ameliyatı öncesi görüştüm Günay hocam ile. Beni ameliyat döneminde de çok iyi bir şekilde yönlendirdi. İşinde çok ama çok uzmandır. Muayenesini dolu dolu geçiren ve tahlilleri en detayına kadar inceleyen titiz bir doktordur. Muayene bitmesin istersiniz. Çok humanist ve çok cana yakın bir insandır. Bir çok romatolog ile çalıştım fakat Günay hocam başka, tedavinin peşini bırakmaz. Siz isteseniz de kendinizi ihmal edemezsiniz. Tavsiye ederim, özellikle kronik hastalıklarda kendisi ile bir kez görüşün zaten sürekli görüşeceksiniz emin olun. Bedenen iyileşmenin yanı sıra ruhen de bana çok iyi gelen bir hekim. Denemenizi tavsiye ederim. Özellikle de Behçet konusu özel ilgi alanıdır.
Teşekkürler

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular