Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Çocuk Nörolojisi
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Hakan Gümüş
Prof. Dr.

Hakan Gümüş

Çocuk nörolojisi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta değerlendirmeleri:

5 görüş

 • BK

  Hocamdan allah razi olsun hem vicdani yönüyle hem tıbbi bilgisiyle mükemmel bir doktor.ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

 • ÖA

  Son derece umursamaz ve çirkin bi tavırla yaklaştı. Kendisinden kesinlikle memnun değilim. Derdimizi dinlemedi bile kendisinin ozel muayenehanesine gitmemize rağmen bize 10 dakika ancak ayırdı ve steroidi verir hallederiz bi gidin başımdan yaklaşımındaydı. Başka bi dr â gittiğimizde ilaçla tedavi edilebilecek durumda olduğumuzu o kadar ağır bi tedavinin 7 aylık bebeğe çok zarari olacağını öğrendik.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • Yanlış teşhis sonucu ogluma ilaç tedavisi baslatilmisti sayın hocamla tanıştık gerekli kontroller yapıldı filmler çekildi çok şükür ilacı biraktirdi ilgisi alakası süper insanlara güven veren mükemmel bir insan mevlam hocama hayırlı uzun ömürler versin hersey gönlünüzce olsun sayın hocam

 • Gerçekten çok ilgili bir doktor. Baştan savma değil hiç bir şeyi. Sorular soruyor sizi dinliyor ve ilgilendiğini hissettiriyor.

 • 6 aylıkken kızımızda epilepsi nöbetler başladı. O zamanlar KAyseri Devlet Hastanesinde görev yapan Hakan GÜMÜŞ Hocamın tetkikleri sonucunda ilaç tedavisine başladık. Sayesinde çocuğumuzun nöbeti kesildi kendisine teşekkür ediyor görevinde başarılar diliyorum.