Prof. Dr.

Halil İbrahim Erol

Kulak burun boğaz

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • Muayenehane

  İstanbul

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4.5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Gayet ilgili hastasıyla çok ilgilenen ve kapsamlı bir bilgi aktardı alanında başarılı olduğunu düşündüğüm bir doktor.Eniyihekimden araştırarak gittim. Boğazıma kılçık kaçtığını düşündüğüm için gitmiştim.Fakat doktorum faranjit teşhisi koydu.Genel anlamda memnun kaldım.

 • Gayet ilgili hastasıyla çok ilgilenen ve kapsamlı bir bilgi aktardı alanında başarılı olduğunu düşündüğüm bir doktor.Eniyihekimden araştırarak gittim. Boğazıma kılçık kaçtığını düşündüğüm için gitmiştim.Fakat doktorum faranjit teşhisi koydu.Genel anlamda memnun kaldım.

 • Kızımın 2009 da geniz eti ameliyatını Halil bey tarafından gerçekleştirmişti çok memnun kalmıştım.Kızımı götürdüğümde Halil beyin yaklaşımı çok ılımlıydı çocuklarla iletişim kuvvetli kızım hemen doktorunu sevmişti ve hiç korku yaşamadı. Çok hızlı bir şekilde ameliyatı gerçekleştirildi.Bir çok doktora girmiştik.Geniz eti ile birlikte bademciklerinin de alınması gerektiğini söylemişti.Fakat Halil beye buna gerek olmadığını söyledi.Kızımın şikayetleri sona erdi.Halil beyin hafta sonu çalışmadığı bilgisini aldım.Umarım hafta sonu da muayene için bir düzenleme yapılırsa çok memnun olurum .Güvenilir ve başarılı bir doktor herkese rahatlıkla tavsiye ederim.

 • B

  Kendisine minnettarım bir yıla yakın bir süre önce soğuk algınlığı şikayeti ile gitmiştim ancak muayene sırasında birkaç gün içerisinde biraz daha ağır bir vaka ile karşısına gelebileceğimi söyleyerek beni uyarmıştı ki nitekim öyle de oldu... Tedavisi sonucunda bu şikayetlerimden kurtuldum ve o günden itibaren her KBB problemimde kendisinin kapısındayım. Mükemmel bir insan ve hekim kendisi... Çok teşekkür ederim...

 • sinüzit şikayeti ile gittiğimiz sayın halil ibrahim beyefendiye ameliyat sonrası babam sağ gözünde hemotom oluşumuyla birlikte sağ kasının yırtılmasıyla çıkmıştır.Ameliyat üzerinden 1 sene geçmesine rağmen ameliyat sonrası oluşan şaşılığı henüz geçmemiş olup tedavisi içinde hala doktor doktor dolaşmaktayız fakat ameliyat çıkışında oluşan durum bize bu şekilde aktarılmayıp 10 günde geçer denildi 10 gün sonra gittiğimizde 6 ay dendi 6 ay sonra gittiğimizde zamanla micron boyu ilerlemelerle iyileşme sürecinden bahsetmiştir ve hastasının arkasında durmamıştır. Söyleyecek başka sözüm ne yazık ki yok .

 • 20 yıldır hala yaşıyorsam evvel Allah'a şükür ediyorum böyle bir insan evladını karşıma çıkardığı için sonra hocama sonsuz şükranlarımı sunuyorum hayatta kalmama sebep olduğu için.