Halit Şefik Akmansu, Kulak Burun Boğaz Sincan

Prof. Dr. Halit Şefik Akmansu

Kaydet

Kulak burun boğaz

4 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Polatlı 2 Cad.İdil Sok.No:44 Andiçen Mah., Sincan
Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Sincan

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

4 hasta yorumu

Genel skor

K
Doğrulanmış kullanıcı

Prof.Dr.Şefik Halit Akmansu hocama 3 yıl önce baş dönmesi şikayetiyle gitmiştim ve hala da gitmeye devam ediyorum. Halit Hocam beni baş dönmelerim sebebiyle ilk dikkate alan ve bana değer verip beni dinleyen ilk doktor. 3 yıl boyunca uyguladığı tedavilerin hepsinden fayda gördüm hala da görmeye devam ediyorum. Şu an sağlıklıysam onun sayesinde. Halit hocama her şey için çok teşekkür ediyorum, kulak burun boğaz doktoru arayan herkese tavsiye ediyorum.


N
Doğrulanmış kullanıcı

Prof.Dr. Halit Şefik Akmansu`ya kardeşim, kulak zarlarıyla ilgili sorunlar sebebiyle ameliyat oldu. Çok şükür ameliyat çok iyi geçti. Ameliyat olalı henüz iki gün oldu fakat kardeşim çok memnun inşallah böyle devam eder.Doktorumuz gerçekten çok ilgili,dikkatli ve titiz. Operasyon kardeşimin kulak yapısından dolayı biraz uzun sürdü, Ameliyat öncesinde de ilgiliydi, gerekli bilgileri verdi ameliyat sırasında ve sonraki pansuman ve takip sürecinde de çok titiz ve ilgili.Biz çok memnun kaldık.İyi ki hocamıza gitmişiz.Kulak Burun boğaz doktoru arayan herkese gönül rahatlığı ile önerebilirim.İşinde gerçekten çok iyi, hastasına karşı çok kibar ve ilgili .Sayın Prof.Dr.Halit Şefik Akmansu hocamıza kardeşim, eşi çocukları ve biz kardeşleri adına çok teşekkür ediyorum.Kulaklarındaki sıkıntıdan dolayı hepimiz çok üzülüyorduk.Kardeşim yeniden doğdu diyebilirim.Şimdi hepimiz çok mutluyuz inşallah böyle devam eder.Sayın hocamıza çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız hocam sağolun.


C

2 yıl önce Halit Bey burun ameliyatımı yaptı. Göründüğüm birçok doktorun gereksiz dediği ve çok irdelemediği ancak benim yaşam kalitemi çok olumsuz etkileyen bir deviasyon sorunu yaşıyordum. Halit Bey sorunumu ilk önemseyen doktor oldu. Çok hasas ve dikkatli bir doktor. Burun ameliyatı olduktan sonra çok rahatladım. Bu süreçte hiçbir sorun yaşamadım. İşinde çok özenli ve hastalarına da önem veriyor. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.


U

04.02.2013 tarihinde saat 14:30’da 4 yasinda olan hastamiz Eda Aksoy icin Prof.Dr.Şefik Halit AKMANSU’dan randevu aldik.Ameliyatinin gecikmesi nedeniyle Doktorumuz gecikecek denildi.Saat 16:30’da en son hasta olarak cagrildik.Iceri girdigimizde Dr.Bey sert bir ses tonuyla “kimin yakinisiniz dedi”Internetten arastirdigimizi ve randevu aldigimizi soyledik.Ama olmaz ki benim gitmem lazim diyerek simdiye kadar hicbir doktordan gormedigimiz bir sekilde muayenene etmeye basladi. Stresli olduğundan böyle davranmış ancak bu bizim zorumuza gitti. Size yazmamin nedeni bize gosterilen muamelenin baska hastalara gosterilmemesini saglamaktir. Bu davranisin 4 yasinda ki yegenim Eda’da korku yarattigini ve daha sonra ki donemlerde Dr.a gitmekte zorlanacagini dusunuyorum.Ben bile bir buyuk olarak gosterilen davranisi hazmedemedim ve cok etkilendim.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar