Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi

Polatlı 2 Cad.İdil Sok.No:44 Andiçen Mah.

06900 , Sincan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Sincan kadrosunda 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Sincan Ankara ilinde Polatlı 2 Cad.idil sokakno:44 Andiçen mahallesi Sincan adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Sadık Kavaklı Diğer

  Sadık bey alzhimer hastası babamın iki gözünün katarakt ameliyatını hiç problemsiz gerçekleştirdi annemin katarakt ameliyatı da öyle kendisine müteşekkirim ilgili alakalı gerçekten güven veren bir doktor


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Elnur Nurullayev Çocuk Cerrahisi Randevusu

  Dünyanın en iyi doktoru olabilir.. Aileleri bilgilendirmesi, çocuğa olan yaklaşımı mükemmel. Yani hastane ortamını sizin için kolaylaştırmaya çalışıyor doktor bey allah razı olsun sünnet etti bebeğimi gayet güzel geçti. İyi ki tanımışız kendisine cok teşekkür ederiz. Güven veriyor


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Elnur Nurullayev Çocuk Cerrahisi Randevusu

  Elnur Hocamız 5.5 aylık oglumuzun sünnetini yaptı. Bizim kucağımızda uyutamadığımız bebeğimiz, sünnet sonrasında hocamızın kucağında uyuyarak yanımıza geldi. Canayakınlığı ve bize gösterdiği ilgi, alaka için kendisine teşekkür ederiz.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Elnur Nurullayev Çocuk Cerrahisi Randevusu

  1 yaşındaki kızım kasık fıtığı ameliyatını yapmıştır biz çok memnun kaldık ameliyat öncesi ve sonrası hiç sıkıntı yaşamadık ameliyatı çok iyi geçti sonrasındaki hiç şikayeti olmadı kızımın sanki hiç ameliyat olmamış gibiydi eve geldiğinde ne ağrısı oldu ne sızı çok teşekkür ederiz Dr Elnur hocam


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mesut Pekmez Diğer

  Mesut Bey'e P.sinüs( kıl dönmesi ) ameliyati oldum. Muayenedeki karar aşamasi, ameliyat anı, sonrasında süregelen periyodik kontrollerde gerek profosyonelliği, gerek güler yüzü, pozitif yapici yaklaşimlari ile çok şükür çok güzel bir süreç geçirdim. Allah herkese sağlik sihhat versin, Allah insanlari Mesut Bey gibi doğru insanlar ile karşılaştırsın.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mesut Pekmez Diğer

  Mesut hocamla yollarımız abim ve annemin ameliyatı sebebiyle kesişti.Şimdi de babamın tiroidektomi ameliyatını yaptı. konuştukça rahatlatan, hasta psikolojisini çok iyi anlayıp yöneten, gözünüzü ameliyathanede kapatınca bana birşey olmaz yanımda Mesut hocam var hissini çok rahatlıkla sağlayan, sürekli telefonla hastasını soran, takip eden, herkese özel numarasını dahi çekinmeden veren bir hekim. İlk görüştüğünüz anda o güveni size verecektir.Vandan Ankaraya Mesut PEKMEZ hocamız için geldik ve ameliyatımızı gerçekleştirdik. Teşekkür ederiz hocam.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gül Ayden Kal Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  İyi ki gittiğim bir hoca.sizi çok iyi dinliyor.moral veriyor.ms hastaligim için Kuru iğne tedavisi aldım.inanilmaz güzel bir enerjisi var.kesinlikle tekrar tekrar gidecegim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Alper Bilal Özkardeş Laparoskopik Kolesistektomi

  24 Mayıs 2022 tarihinde Sincan Lokman Hekim Üniv. Ankara Hastanesinde kapalı safra kesesi (Kolesistektomi Laparoskopik)  ameliyatı oldum. 25 Mayıs 2022 tarihinde taburcu oldum ve 1 Hafta sonra normal hayatıma döndüm.

  Ameliyatım; Genel Cerrah Doç.Dr.Alper Bilal ÖZKARDEŞ hocam tarafından yapıldı.

  Kendisi aklımızda soru işareti kalmayacak  şekilde, ameliyat öncesi ve sonrasında bizi bilgilendirdi. İnsanlığı ve hekimlik yönüyle mükemmel biri.

  İlk defa ameliyat olan biri olarak, tereddüt etmeden hocama ameliyat olabilirsiniz.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Shafiullah Aldaye Diğer

  hocama çok teşekkür ederim 90 yaşında kolu paraçalanan dedemi çok güzel tedavi etti uzman bi şekilde dikiş attı ve tedavisini takip etti allah böyle insanlardan razı olsun


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M.Uğur Mermerkaya Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Diz kapağı kaymasıyla gittim tüm ameliyat sürecim rahat geçti ilgi ve alaka için doktoruma teşekkür ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar