Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Konya
Doktor Muayehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Burun tıkanıklığı
  • Bademcik Hastalığı
  • Burun eğriliği
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

9 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doktor Muayehanesi Diğer

Hasan Bey sadece benim değil, ailece hepimizin doktorudur. Eğer KBB den rahatsızlığınız varsa hiç beklemeyin zaman kaybetmeyin ve doktorumuz hangi hastanedeyse kendisine başvurun. Mesleki yeterliğini benim anlatabilmem mümkün değildir. Ama hastayı karşılayışı; rahatsızlığı sakince anlatışı ve doğru tespitleriyle hastaların aradığı bir doktordur kendisi. 77 yaşındaki babamın çene altındaki şişliklerin tedavisine başladık. Kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz. Allah'a emanet olun sayın hocam.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doktor Muayehanesi Diğer

Ani işitme kaybına bağlı vertigo geçirdiğimde tanıdım Hasan hocamı insana deger verişi yapılacak yapılmayacaklari özenle ayrıntılı anlatması iki cocugumdaki kulak enfeksiyonu için çocuklarımla da aynı özenle ilgilenmisti insan ayird etmeyen karşısısindaki hastaya hasta değil insan gözüyle bakan değerli nadide çok az bulunan çok özverili ve özenli davranan diğer yorumlarda denildigi gibi ADAM gibi ADAM dır Hasan hocam tekrar konyaya gelmesini temenni ediyorum


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Konya Başkent Üniversitesi Hastanesi Havuz sonrasi kulak enfeksiyonu

Hasan bey gayet ilgili ve işinin uzmanı olan bir hekim. Düzenlediği ilaç tedavisi ile kısa sürede şiddetli kulak enfeksiyonum iyileşme gösterdi.Kendisine teşekkür ediyorum.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doktor muayenehanesi kulak zarı yaması

Kulak zarım delik ve birçok doktor ameliyat edeyim dedi.Hasan hocam ameliyatın risklerini kulak zarımın durumunu detaylıca ve çizerek anlattı.Benimle beni ameliyat eden doktor dahil kimse bu kadar ilgilenmedi.Bir süre kulağıma yama yaptı ve vücut yamayı kabul etmedi.(doktorun suçu yok ameliyat olduğumda bile tutmamıştı). Hastanede sırada 30 hasta bile olsa önündeki hastanın derdini dinleyip çözüm önerisinde bulunan ve tedavi etmeye çalışan adam gibi adamdır.


Doğrulanmış kullanıcı

Başta Doktorumuz HASAN UĞUR olmak üzere bulunduğu AKADEMİ hastanesi hemşireleri ve personeli ne gosterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz oğlumuz MEHMET BAKİ GÖKKAYA nin ameliyatı çok güzel geçti ve iki gün içinde yemek yemeye başladı hiç bir sıkıntı yaşamadık hafta sonu dahil her aradığımızda DOKTORUMUZ HASAN UĞUR a ulasabildik ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN


R
Doğrulanmış kullanıcı

Konyada bulunmaz bir Kbb uzmanı. Gerçekten çok iyi ve düşünmeden gidebileceğiniz bir hekim. Benim çocuğumu bademcik ve geniz etinden ameliyat etti. Birçok doktoru araştırdık gittik. Aklimizda hasan hocam yokken, birisi önerdi. Bir gidelim dedik. Gerçekten ilgisi , alakası, tecrübesiyle bizi çok memnun bıraktı. Bir diğer memnuniyetini de ameliyat sonrası durumumuzdu. Herkez şöyle kötü olur, böyle kötü olur, bir hafta yemek yiyemez dediler. Ama benim çocuğum önce Rabbime , sonrada hasan hoca sayesinde 2. Gün yemek yemeye başladı. Düşünmeden gidebilirsiniz.


N

Adam gibi adam benzetmesinin canlı örneği. İnsana yaklaşımı, karşısındaki insanın yaş seviyesine inme ve daha iyi nasıl benzetmeler varsa hepsine layık bir hayırlı insan evladı. Allah yolunu açık eylesin İnşallahhhhhhh.


A

bence k.b.b.doktorolarak .hasan beyiherkese rahatlıkla tavsiye ederim cünkübeni bogaz sıkıntımdan allahınizniile kurtardı


I

Dr Hasan Uğur'u tavsiye ettiklerinde biçare kalmış durumdaydım. Gittiğim bir çok doktor direkt ameliyat dedi. Yaptırmak istemiyordum, ancak yaptimanin kaçınılmaz olduğunu düşündüğüm zamanda imdadımıza doktor bey yetişti. Profesyonel bir doktor ve en önemlisi adam gibi adam. Çok teşekkür ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Burun tıkanıklığı
  • Bademcik Hastalığı
  • Burun eğriliği
Tümünü göster

İlgili aramalar