Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Doğum yeri ve tarihi: İstanbul, 1978 daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Aşağıdan uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • ek gıdaya geçiş

  Kızıma ek gıdaya geçmek istiyorum acaba bunun için öneriniz olur mu hocam
  Kızım 6 ayını bitirdi ve hastalığı falan yok

  DOKTORUN CEVABI:

  Ek gıdalara geçiş için takipli olduğunuz çocuk hekimine gitmelisiniz. Kısaca meyve ve sebze püreleri ile ek gıdalara 6. ayda geçmek doğru... verdiğiniz bir besini 3 günlük periodlarda… Daha fazla

 • kolik bebek

  merhabalar hocam benim 8 aylık oğlum var doğduktan 13.gün sonra kolik teşhisi konuldu ve o günden beri banada süt ve süt ürünleri yasaklandı bebeğimiz şu an çok iyi bi sorunumuz yok ama ben emzirdiğim süre boyunca bu yiyecekleri yiyemeyeceğim ve bebeğimde ek gıdaya geçmemize rağmen sadece sebze meyve… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  sadece kolik nedeni ile süt ürünlerini yasaklamak doğru değil... ama eğer inek sütü proteini alerjisi varsa durum değişir...beslenmenin değerlendirilmesi ve genel muayenesi için tekrar… Daha fazla

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Doğum yeri ve tarihi: İstanbul, 1978

Mezun Olunan Okullar

 • İSTEK VAKFI BİLGE KAĞAN LİSESİ (1989-1995)
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ( 1996-2002)
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ( 2003-2005)
 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ( 2006-2012)
daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • güler yüzlü mesleğine aşık bir dr. arkadaşımın önerisi ile bebeğimi hatice hanıma götürmüştüm. çok yoğun olmasına rağmen bebeğimle çok güzel bir şekilde ilgilendi.kanına mikrop bulaşmıştı 1 hafta hastanede kaldık. ilgisini ve güler yüzünü hiç eksik etmedi.çok teşekkür ederiz hatice hanım sizin gibi dr lara memleketimizin çok ihtiyacı var iyiki varsınız.

 • doktor hanımı eniyi hekimdeki yorumlardan dolayı tercih ettik ve önce yeğenimi gönderdim sonrasında arkadaşıma önerdim ve herikiside çok memnun kalmışlar. Kendilerini özel bir hastane de gibi hissetmişler çok özenli ve titiz bir bayan işinin uzmanı bir doktor kendisine ilgisinden ve alakalarından dolayı çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim. İyi ki varsınız.

 • Doktor Hatice Bulut hanıma oğlumuzu doğduğundan itibaren götürüyoruz. ilgili bir doktor. Fakat randevuları çok dolu. Muayenehanesi de olmasını tercih ederdik. Mehmet Efe K.

 • Titiz bir doktor. Hastalarını aradan çok zaman geçse bile sonraki muayenelerinde hatırlıyor. İlaçların nasıl kullanılacağını uzun uzun anlamadiysaniz anlatıyor. Eren Kefeli

 • doktor hatice hanım poliklinikte ilgili ve güleryüzlü davranıyor.biz annelerin endişesini anlıyor ve sabırlı...5 aydır doktorumuz. kendisini beyeniyoruz.

 • Doktor hanıma kızımızın karın ağrıları için başvurmuştuk. Şu ana kadar sadece çok defa böbrek ve idrar enfeksiyonu nedeni ile karın ağrıları oluyordu. Fakat kendisi kızımızda akdeniz ateşi de olabileceğini söyledi ve tetkiklere bsşladık. Gerçekten teşhisi doğru çıktı.Şimdi tayin nedeni ile Ankara'dayız. Burada takibimiz devam ediyor.Doktor hanıma doğru ve erken teşhisi için sonsuz teşekkür ederim.

 • 2 yıl önce kızımızı Çocuk Acile epilepsi nöbeti devam ederken getirdik.Nefes alması durmuştu.Tüm vücudu kasılmıştı.Panikten bende bayılmıştım. Doktor hanım tedavi ve davranışlarından ötürü daha sonra teşekkür etme fırsatı bulamadık.O anda dünya başımıza yıkılmıştı. Allaha şükür 2 yıldır başka havalesi olmadı. Çok teşekkür ediyoruz.