Dr. Öğr. Üyesi

Hatice Bulut verifiedCreated with Sketch.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • S
  Konum: Biruni Üniversite HastanesiHizmet: Çocuklarda Astım

  Mükemmel bir doktor. Hiç tereddüt etmeden gidip güvenebileceğiniz bir hekim. 2 oğlum var bir çok doktor denedikten sonra 2. Oğlumda tavsiye üzerine gittim ve çok memnunum. Doğru tedavi doğru teşhis konusunda ondan iyisini tanımadım. teşekürler hatice hanım.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Yrd. Doç. Dr. Hatice Bulut, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup şuan Biruni Üniversite Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

  Röportaj

  Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

  Çocukların yanında olmak ayrıcalıktır... Diğer uzmanlık alanlarından çok farklı... . Doğumuna girdiğiniz bir bebeğin tüm gelişim basamaklarını kontrolleri ile görüyor onları aileleri ile büyümelerine destek ve şahit oluyorsunuz....

  Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

  Sorumluluk duygusunu fazla hissediyorum... Çocukların sağlığına dair ciddi bir durumda sonuna kadar onlarla olmak durumundayım.... Vicdanınız, herşeyden önde olmak zorunda.....

  Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

  Doğum ile birlikte Allahın bize bahşettiği mucizelere tekrar tekrar tanık olmak... İlk dünyaya geldiklerinde müdahalelerini yapmak ve anneleri ile karşılaşmalarını izlemek... / sıkıntılı bir sağlık sorununu çözebilmek /kendimizi geliştirmek için devamlı okumak ve öğrencilere bir şeyler anlatırken kendi bilgilerimi de yenilemek...

  Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

  Çocuk hematoloji servisinde çalıştığım zamanlardaki minik çocukların sosyal medya üzerinden ilişkilerimiz ile kocaman olduğunu görüp üniversitelerde ve seçtikleri mesleklerde ilerlemelerine şahit olmak çok güzel....

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • S
   Konum: Biruni Üniversite HastanesiHizmet: Çocuklarda Astım

   Mükemmel bir doktor. Hiç tereddüt etmeden gidip güvenebileceğiniz bir hekim. 2 oğlum var bir çok doktor denedikten sonra 2. Oğlumda tavsiye üzerine gittim ve çok memnunum. Doğru tedavi doğru teşhis konusunda ondan iyisini tanımadım. teşekürler hatice hanım.

  • M

   güler yüzlü mesleğine aşık bir dr. arkadaşımın önerisi ile bebeğimi hatice hanıma götürmüştüm. çok yoğun olmasına rağmen bebeğimle çok güzel bir şekilde ilgilendi.kanına mikrop bulaşmıştı 1 hafta hastanede kaldık. ilgisini ve güler yüzünü hiç eksik etmedi.çok teşekkür ederiz hatice hanım sizin gibi dr lara memleketimizin çok ihtiyacı var iyiki varsınız.

  • N

   doktor hanımı eniyi hekimdeki yorumlardan dolayı tercih ettik ve önce yeğenimi gönderdim sonrasında arkadaşıma önerdim ve herikiside çok memnun kalmışlar. Kendilerini özel bir hastane de gibi hissetmişler çok özenli ve titiz bir bayan işinin uzmanı bir doktor kendisine ilgisinden ve alakalarından dolayı çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim. İyi ki varsınız.

  • M

   Doktor Hatice Bulut hanıma oğlumuzu doğduğundan itibaren götürüyoruz. ilgili bir doktor. Fakat randevuları çok dolu. Muayenehanesi de olmasını tercih ederdik. Mehmet Efe K.

  • M

   Titiz bir doktor. Hastalarını aradan çok zaman geçse bile sonraki muayenelerinde hatırlıyor. İlaçların nasıl kullanılacağını uzun uzun anlamadiysaniz anlatıyor. Eren Kefeli

  • E

   doktor hatice hanım poliklinikte ilgili ve güleryüzlü davranıyor.biz annelerin endişesini anlıyor ve sabırlı...5 aydır doktorumuz. kendisini beyeniyoruz.

  • A

   Doktor hanıma kızımızın karın ağrıları için başvurmuştuk. Şu ana kadar sadece çok defa böbrek ve idrar enfeksiyonu nedeni ile karın ağrıları oluyordu. Fakat kendisi kızımızda akdeniz ateşi de olabileceğini söyledi ve tetkiklere bsşladık. Gerçekten teşhisi doğru çıktı.Şimdi tayin nedeni ile Ankara'dayız. Burada takibimiz devam ediyor.Doktor hanıma doğru ve erken teşhisi için sonsuz teşekkür ederim.

  • M

   2 yıl önce kızımızı Çocuk Acile epilepsi nöbeti devam ederken getirdik.Nefes alması durmuştu.Tüm vücudu kasılmıştı.Panikten bende bayılmıştım. Doktor hanım tedavi ve davranışlarından ötürü daha sonra teşekkür etme fırsatı bulamadık.O anda dünya başımıza yıkılmıştı. Allaha şükür 2 yıldır başka havalesi olmadı. Çok teşekkür ediyoruz.