Uzm. Dr.

Hüseyin Aslantürk

verifiedCreated with Sketch.

Ağız diş ve çene cerrahisi, Diş hekimi

42 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 387 profil ziyareti var

Dr. Hüseyin ASLANTÜRK 1982 doğumludur. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
42 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • H

  Hem doktorun hem de ekibinin ilgisi, profesyonelliği ve temizliği olması gerektiği gibiydi. En önemlisi ise gömülü 20’lik diş operasyonlarında yaşanan ve yaşanabilmesi de olası olan sıkıntılardan hiç birini yaşamamış olmam. İşlem temiz, hızlı ve ağrısız oldu. Sonrasında ise doktorun yapılması gerekenler listesine uydum ve hiç bir problem yaşamadım. Teşekkür ederim.

 • Konum: Özel YALIN Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: İmplant tedavisi

  İsmim Oğuz Yüzbaşıoğlu. Ben de bu siteden okuduğum yorumlardan sonra Hüseyin Bey’e ulaştım. Kanal tedavisi, dolgu, çekim gibi tedavilerim yapıldıktan sonra başka bir tedavi talebim veya ihtiyacım yoktu ancak şu an 75 yaşında ağzında 8 adet implant olan biriysem bu tamamen Hüseyin Bey sayesindedir. Çünkü ben yıllardır diş eksikliklerime rağmen idare ediyordum. Hüseyin Bey’in “Oğuz amca kemiklerin çok iyi, gel kendine bir iyilik yap ve dişsiz kalma” demesi ile implant tedavisine karar verdim. İmplant tedavisi gerçekten sıklıkla anlatıldığı gibi zor ve ızdırıaplı bir tedavi değil. Hatta ben 8 ayrı implant için farklı zamanlarda 2 kez ameliyat oldum. Bu nedenle biraz uzun bir süre aldığını söyleyebilirim. İmplant tedavisinden ve sonuçlardan memnun kaldıktan sonra ön dişlerimi de yaptırmaya karar verdim. Artık hem rahat yemek yiyebiliyorum hem de rahat gülebiliyorum. Tüm bu süreçte bana verdiği güvenden ve yaptığı başarılı tedaviden dolayı Hüseyin Bey’e, ilgileri ve yardımları için de tüm klinik ekibine teşekkür ederim.

 • Konum: Özel YALIN Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Yirmilik diş çekimi

  Önce eşimi sonra beni yirmilik dişlerimizden kurtaran, evliya gibi adam! Şaka bir yana korkulu rüyalarımızı atlatmamızda bize çok yardımı oldu, kendisi artık ailemizin diş hekimidir. Sempatikliği ile hastayı rahatlatması da ekstrası☺️ Tertemiz bir klinik, doktırumuzun yanısıra çalışanların güleryüzü, sabrı alkışı hakeder durumda! Bende buradaki yorumları okuyarak kendisinin hastası oldum, eğer yirmilik dişlerinizden muzdarip iseniz hiç çekinmeden Hüseyin bey ile tanışıp, korkularınızdan kurtulun, sevgiler...

 • K
  Konum: Özel YALIN Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Muayene

  Bende işinin ehli ve dürüst bir diş hekimi izlenimi bıraktı. Tedavime başlama konusunda anlaştık ve de şimdilik bir sıkıntı söz konusu değil diyebilirim.

 • N
  Konum: Özel YALIN Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Çekimi

  Maalesef ağır bir panik atak hastası olduğum için dişçi benim için kabustu böyle iğne vuran ve bu kadar iyi birini tanıdığım için çok moral veren insana iyi gelen bir cerrah yetiştiği için ve apseli kök diş çekildikten sonra aynı gün koltuktan hiç kalkmadan diğer sadece kökü içinde kalmış dişide çektiği için hüseyin beye minnettarım. Benim kahrıma of demeden katlandılar.. verdikleri hizmet temizlik mükemmel eşi ile kurdukları bu yolda çokkkk daha başarı hikayeleri yazacaklarına eminim. Persolde adını hatırlayamadığım bir hanfendinin bana teskini elimi tutuşundan alın çıkışa kadar herşey 10 numara hiç düşünmeden gidin unutmayın diş çekimi cerrahın işi.. kendilerini ve kalitelerini ayakta alkışlıyorum..öznur

 • D
  Konum: Özel YALIN Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  Diş eğriliği ile başlayan sonradan farkettiğim yirmilik diş çekiminden dışarıdan gelen söylentiler dolasıyla ürkütücü bir durum gibi düşünerek gittiği m ancak tam tersini yaşatan bir hekim.ameliyat esnasında ve sonrasında hiç bir problem yaşamadım ve sonrasında minimum acıyla atlattım. Her şey için çok teşekkür ederim. Gözünüz kapalı seçebilirsiniz. Çalışan personel ile birlikte son derece güler yüzlü nazik ve sağlığa önem veren insanlar.

 • Öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. Giderken ayaklarım geri geri gitmedi değil fakat 1 senedir çektiğim yirmilik diş ağrısından beni yarım saatte kurtarması mükemmeliğini açıklar sanırım. Eğer ben o sandalyeye oturup o dişimi çektirdiysem herkes çektirebilir. Çektikten sonra ki tepkim gerçekten bitti mi demek olmuştu. Gerçekten işinde başarılı bir hekim bulduğum için çok şanslıyım.

 • Çoğu hastanı olduğu gibi bende dişçi korkusuyla gittim ama beklenilenin aksine güler yüzlü bir bayanın karşılaması, Hüseyin Bey'in kibarlığı bu korkuyu daha kapıda bırakmamı sağladı. 20lik diş sıkıntısı çeken herkese önerebileceğim, temiz ve ferah bir klinik. Hüseyin Bey ve benimle ilgilenen diğer tüm personele teşekkür ederim.

 • E

  Son derece özenle kurulduğu belli bir klinik, hastasının aklında soru işareti bırakmayan iyi bir iletişim ve işini hakkıyla yapan bir hekim. Maddi kaygının, hastasının iyiliği kaygısından sonra geldiğini önce hissedip, ardından deneyimleyebileceğiniz nadir özel kliniklerden. Size alelade bir kaç implant değil, uzun bir yaşam konforu vaadediyor. Önce babamın implant tedavisini sorunsuz tamamladık, sonra farklı şehir de ikamet etmize rağmen kızım için tercih ettim; saygıdeger eşi pedodontist Gözdem hanım da kendisi gibi son derece ilgiliydi sağolsun.

 • M

  My name is Mostafa Mohammadi, and i live in Copenhagen ( Denmark ). i have visited Uzm.Dr.Hüseyin Aslantürk's Dental Clinic in Antalya in Turkey for dental treatment. It is definitely recommendable. Very professionel treatment and friendly staff. They use plenty of time for each patient. the surroundings are very pleasant and everything for a good prize. I will definitely come again :-)
  *****
  Mit navn er Mostafa Mohammadi, og jeg bor i København (Danmark). Jeg har besøgt Uzm.Dr.Hüseyin Aslantürk's Dental Clinic i Antalya i Tyrkiet for tandbehandling, Det er absolut anbefalelsesværdigt. meget professional behandling og venligt personale. De bruger god tid til hver enkelt patient og der er behagelig omgivelser og til en god pris, Jeg kommer helt sikkert igen :-)

Hakkımda

Hakkımda

 • Dr. Hüseyin ASLANTÜRK 1982 doğumludur. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başlamış ve 2013 yılında mezun olmuştur.

  Çeşitli kliniklerde görev yaptıktan sonra 2015 yılında, oğlunun ismini verdiği kendi özel kliniğini kurmuştur.

  İyi derecede ingilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2007)
 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı (2013)

Bilinen Diller

 • İngilizce