Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 241 profil ziyareti var

Dr. Hüseyin ASLANTÜRK 1982 doğumludur. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
41 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Özel YALIN Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: İmplant tedavisi

  İsmim Oğuz Yüzbaşıoğlu. Ben de bu siteden okuduğum yorumlardan sonra Hüseyin Bey’e ulaştım. Kanal tedavisi, dolgu, çekim gibi tedavilerim yapıldıktan sonra başka bir tedavi talebim veya ihtiyacım yoktu ancak şu an 75 yaşında ağzında 8 adet implant olan biriysem bu tamamen Hüseyin Bey sayesindedir. Çünkü ben yıllardır diş eksikliklerime rağmen idare ediyordum. Hüseyin Bey’in “Oğuz amca kemiklerin çok iyi, gel kendine bir iyilik yap ve dişsiz kalma” demesi ile implant tedavisine karar verdim. İmplant tedavisi gerçekten sıklıkla anlatıldığı gibi zor ve ızdırıaplı bir tedavi değil. Hatta ben 8 ayrı implant için farklı zamanlarda 2 kez ameliyat oldum. Bu nedenle biraz uzun bir süre aldığını söyleyebilirim. İmplant tedavisinden ve sonuçlardan memnun kaldıktan sonra ön dişlerimi de yaptırmaya karar verdim. Artık hem rahat yemek yiyebiliyorum hem de rahat gülebiliyorum. Tüm bu süreçte bana verdiği güvenden ve yaptığı başarılı tedaviden dolayı Hüseyin Bey’e, ilgileri ve yardımları için de tüm klinik ekibine teşekkür ederim.

 • Yer: Özel YALIN Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Yirmilik diş çekimi

  Önce eşimi sonra beni yirmilik dişlerimizden kurtaran, evliya gibi adam! Şaka bir yana korkulu rüyalarımızı atlatmamızda bize çok yardımı oldu, kendisi artık ailemizin diş hekimidir. Sempatikliği ile hastayı rahatlatması da ekstrası☺️ Tertemiz bir klinik, doktırumuzun yanısıra çalışanların güleryüzü, sabrı alkışı hakeder durumda! Bende buradaki yorumları okuyarak kendisinin hastası oldum, eğer yirmilik dişlerinizden muzdarip iseniz hiç çekinmeden Hüseyin bey ile tanışıp, korkularınızdan kurtulun, sevgiler...

 • K
  Yer: Özel YALIN Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Muayene

  Bende işinin ehli ve dürüst bir diş hekimi izlenimi bıraktı. Tedavime başlama konusunda anlaştık ve de şimdilik bir sıkıntı söz konusu değil diyebilirim.

 • N
  Yer: Özel YALIN Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Çekimi

  Maalesef ağır bir panik atak hastası olduğum için dişçi benim için kabustu böyle iğne vuran ve bu kadar iyi birini tanıdığım için çok moral veren insana iyi gelen bir cerrah yetiştiği için ve apseli kök diş çekildikten sonra aynı gün koltuktan hiç kalkmadan diğer sadece kökü içinde kalmış dişide çektiği için hüseyin beye minnettarım. Benim kahrıma of demeden katlandılar.. verdikleri hizmet temizlik mükemmel eşi ile kurdukları bu yolda çokkkk daha başarı hikayeleri yazacaklarına eminim. Persolde adını hatırlayamadığım bir hanfendinin bana teskini elimi tutuşundan alın çıkışa kadar herşey 10 numara hiç düşünmeden gidin unutmayın diş çekimi cerrahın işi.. kendilerini ve kalitelerini ayakta alkışlıyorum..öznur

 • D
  Yer: Özel YALIN Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  Diş eğriliği ile başlayan sonradan farkettiğim yirmilik diş çekiminden dışarıdan gelen söylentiler dolasıyla ürkütücü bir durum gibi düşünerek gittiği m ancak tam tersini yaşatan bir hekim.ameliyat esnasında ve sonrasında hiç bir problem yaşamadım ve sonrasında minimum acıyla atlattım. Her şey için çok teşekkür ederim. Gözünüz kapalı seçebilirsiniz. Çalışan personel ile birlikte son derece güler yüzlü nazik ve sağlığa önem veren insanlar.

 • Öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. Giderken ayaklarım geri geri gitmedi değil fakat 1 senedir çektiğim yirmilik diş ağrısından beni yarım saatte kurtarması mükemmeliğini açıklar sanırım. Eğer ben o sandalyeye oturup o dişimi çektirdiysem herkes çektirebilir. Çektikten sonra ki tepkim gerçekten bitti mi demek olmuştu. Gerçekten işinde başarılı bir hekim bulduğum için çok şanslıyım.

 • Çoğu hastanı olduğu gibi bende dişçi korkusuyla gittim ama beklenilenin aksine güler yüzlü bir bayanın karşılaması, Hüseyin Bey'in kibarlığı bu korkuyu daha kapıda bırakmamı sağladı. 20lik diş sıkıntısı çeken herkese önerebileceğim, temiz ve ferah bir klinik. Hüseyin Bey ve benimle ilgilenen diğer tüm personele teşekkür ederim.

 • E

  Son derece özenle kurulduğu belli bir klinik, hastasının aklında soru işareti bırakmayan iyi bir iletişim ve işini hakkıyla yapan bir hekim. Maddi kaygının, hastasının iyiliği kaygısından sonra geldiğini önce hissedip, ardından deneyimleyebileceğiniz nadir özel kliniklerden. Size alelade bir kaç implant değil, uzun bir yaşam konforu vaadediyor. Önce babamın implant tedavisini sorunsuz tamamladık, sonra farklı şehir de ikamet etmize rağmen kızım için tercih ettim; saygıdeger eşi pedodontist Gözdem hanım da kendisi gibi son derece ilgiliydi sağolsun.

 • M

  My name is Mostafa Mohammadi, and i live in Copenhagen ( Denmark ). i have visited Uzm.Dr.Hüseyin Aslantürk's Dental Clinic in Antalya in Turkey for dental treatment. It is definitely recommendable. Very professionel treatment and friendly staff. They use plenty of time for each patient. the surroundings are very pleasant and everything for a good prize. I will definitely come again :-)
  *****
  Mit navn er Mostafa Mohammadi, og jeg bor i København (Danmark). Jeg har besøgt Uzm.Dr.Hüseyin Aslantürk's Dental Clinic i Antalya i Tyrkiet for tandbehandling, Det er absolut anbefalelsesværdigt. meget professional behandling og venligt personale. De bruger god tid til hver enkelt patient og der er behagelig omgivelser og til en god pris, Jeg kommer helt sikkert igen :-)

 • Implant kararımı 2aylık Kapsamlı bir araştırma sonucu bir karar vermek üzere iken ,bir tanıdığım vasıtası ile Hüseyin Beyle tanışmak için iş yerine gittim.kontrol aşamasındaki ,bilgi ve donanımla birlikte yakından göstermiş oldukları ilgi ve sıcaklık üzerine karar verdim ve implant tedavime başladım...iyikide karar vermiş ve tanıdığımın sözünü dinlemiş ve gitmişim çok memnun kaldım bütün yalın ağız ve diş sağlığı polinikliğine ve Hüseyin beye çok tşk ederim.

 • İmplant tedavisi hakkında uzun araştırmalar yaptım. Çünkü 10 yıldır eksik olan dişlerim için yaşım itibariyle en iyi tedavi şeklinin bu olduğunu öğrendim. Bu site aracılığıyla Hüseyin Hocamla tanışma fırsatı buldum. İlk randevumda kendisinin samimi davranışları, ilgilisi ve bilgilendirmesi, benim Yalın Diş Kliniğinde tedavi olmaya karar vermemi sağladı. Sonunda 4 tane implant yaptırdım. İmplant deyince insanlarda bir korku oluyor. Bu korku bende de fazlasıyla vardı. Ama başlayınca hiç korkulacak bir durumun olmadığını gördüm. Öyle ki, implantlar yapılırken hiç bir şey hissetmedim. Ağrısız ve basit bir işlem olduğunu görünce çalışma arkadaşlarımdan biri de benden bilgi alarak Hüseyin Beye implant yaptırdı. Kısacası implant tedavisini, özellikle de Hüseyin Beyi gönülden tavsiye ederim.

 • S

  Kabuslarım yirmilik dişlerimden kurtulmamdaki başrol oyuncusu :) Oskarlık performansınızla korkularımın büyütülecek kadar olmadığını gösterdiniz.. İlginiz alakanız gerçekten çok memnun etti. Kapınızı rastgele açmıştık ama iyiki açmışız size denk gelmişiz.. Meslek hayatınızda başarılar diliyorum..

 • 3 yıldır çeşitli doktorlarda çektiremediğim çürümüş 20 lik dişimi küçük bir cerrahi operasyonla hiç hissettirmeden çekti. Gerçekten mükemmel bir çene cerrahı ve diş doktorudur kendisi. Haftaya da oğlumu götüreceğim.

 • M

  İki yıldır korktuğum için yaptıramadığım implant tedavisi için referans üzerine tanıştığım, muayene olduğum ve tedavide karar kıldığım doktor. Yüksek ve pozitif enerjisiyle ve de elinin hafifliğiyle dişçi koltuğu fobimi tamamiyle sildi. Tedavinin başlangıcı, tedavi süreci ve tedavi sonrasıyla ilgili eksiksiz bilgilendirme yaptığı için önyargısız ve tereddütsüz bir süreç geçirdim.Daha önce hiç bu kadar rahat bir tedavi süreci geçirmemiştim. Alanında son derece uzman, eli hafif, hızlı ama bir o kadar da sakin. Ayrıca kapıdan girer girmez ilk dikkatimi çeken şey kliniğin son derece modern ve temiz olmasıydı. Ekibi de son derece ilgili ve profesyonel. Antalya'da Lâra bölgesinde oturmama rağmen bundan sonraki diş hekimi adresim Hüseyin Bey'in Konyaaltı'ndaki kliniğidir.

 • Antalya'ya taşınmamım üzerinden daha birkaç hafta geçmeden yirmilik diş sorunum baş gösterdi.Bu şehirde tanıdığım bir diş hekimi yoktu.İş arkadaşlarımın vasıtasıyla Hüseyin Bey'in alanında uzman bir diş hekimi olduğunu öğrendim .Randevu alıp en kısa zamanda diş polikliniğine gittim.Hüseyin Bey beni gerçekten çok sıcak karşıladı.Gömülü yirmilik dişimin alınması gerektiğini ve tedavi detaylarını anlattı.Ardından küçük bir operasyon yapıldı. Hüseyin Bey'in telkinleri ve hasta ilişkilerinde terapotik iletişimi sayesinde koltukta endişelerimden uzaklaştım.
  ve sonunda yirmilik diş kabusundan kurtuldum.Doktoruma tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Ve bundan böyle diş hekimi arayan tüm arkadaşlarıma kendisini tavsiye edeceğim.

  Fatih ZENGİN

 • N

  Ben de sizin gibi bu yazilari okuyarak muhtesem doktoruml tanistim. En son cok kucukken doktora gitmistim ve yillarca korkumdn dolayi his gitmemitim taki geceh haftaya kadar. Bu sitedeki yazilari okuyarak. Doktor beyin elinin hafif oldugunu biliyordum ma bu kadarda hafif olucagini tahmin etmemistim. Kibristan onun icin Antalyaya geldim ve gomulu 20lik disimi cektirdim. Inanin hic hissetmedim koltugun karsisindaki televizyonu izleyerek cok keyifli bi operasyon gecirdim. Kesinlikle Huseyin Aslanturke gelmelisiniz esprili konusmasiyla ekibinin guleryuzluluguyle ve hafif eliyle cok keyifli bi operasyon gecirirsiniz. Kibristan sevgilerle :)))

 • E

  Merhaba adım özlem erdemir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve tüm personelin güleryüzlülüğü samimiyeti içtenliği beni rahatlattı 4 20lik diş Çekimi yapılacaktı. Hüseyin bey gerçekten işinde uzman bir cerrah adım adım yapılan işlemi tarif edip sizi rahatlatıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum zira ben bundan sonra başka yere gitmem ailecek yalın diş sağlığındayız

 • M

  Merhabalar, ben 19 yaşındayım, benim bir kırık diş dolgusu birde normal dolgu olmak üzere iki tedavim burada yapıldı. Benim tedavilerim sırasında dikkatimi çeken ve YALIN Diş Polikliniği'ni tercih etmemdeki önemli sebeplerden biri herhangi bir hastanın probleminin normal olarak tıp dilinde bir adı veyahut bir karşılığı elbet vardır. Ancak siz o latince isim ve telaffuzlardan yada doktorun sekreteriyle olan o diyaloglarından çok da bi'şey anlamazsınız. Amma velakin doktorunuz Sn.Hüseyin ASLANTÜRK ise sizin probleminizi ve yapılması gereken müdahaleleri size rahatlıkla anlayabileceğiniz kelimeler ve üslupla anlatıyor, titizlikle uyguluyor ve müdahaleler sırasında sizin sıkılmamanız yahut tabiri caizse "canınızın acımaması" için elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Belirtmek istediğim bir durum daha var. Ben hayatımda ağız anestezisini ilk defa burada tecrübe ettim. Ve size şöyle söyleyeyim eminim bu tabiri rahatlıkla anlayabilirsiniz, "Sinek ısırığı kadar bile hissetmiyorsunuz." Ayrıca bu klinikte çalışan herkes güler yüzlü, anlayışlı ve samimi olduğu için sıcakkanlı iyi insanlar. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Belirtmek istediğim son şey ise, gerçekten açık konuşmayı severim. Yazının başında da belirttiğim üzere ben 19 yaşında bir öğrenciyim. Eğer gerçekten yukarıda belirttiğim gibi düşünmesem böyle bir uğraş içerisine girmezdim. Verdiğim puanı sonuna kadar hak ettikleri için bu puanı verdim. Memnun kaldım ve sizlerle paylaşmak istedim. Herkes hayatının bir döneminde öğrenci olduğu için eminim son dediklerimi iyi anlamıştır. Sıkılmadan görüşlerimi okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Sağlıkla ve sevgiyle kalın.
  Batuhan

 • G

  Dişçi korkunuz varsa kesinlikle bu korkuyu yenebileceğiniz güleryüzlü ve eğlenceli bir hekim diyebilirim. Bi tane kırık olan azı dişim çekildi ve bir azı dişimi de çekilmekten kanal tedavisi yaparak kurtaran doktorumdan çok memnun kaldım. Bunların yanı sıra güleryüz, samimiyet tüm klinik halkına karşı sempati duymama sebep oldu. Hiç bir şekilde hijyenden ödün verildiğini düşünmüyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

 • E

  Oğlum 2 senedir 20lik gömük dişinden muzdaripti. Daha önce gittiğimiz hekim, çekim sonrası yüzünde ve dudağında his kaybı olma riski var deyip ona kağıt imzalatmak isteyince, ürküp kapıdan geri döndük! Korkudan uzunca bir süre dişçiye gitmek istemedi ama, gömük diş arasıra iltihaplanıp çok ağrı yapınca, sonunda dayanamadı, çektirmeye karar verdi.
  Eniyihekim.com sitesinde Hüseyin Bey'den övgüyle bahsedildiğini gördük ve hemen randevu yapıp gittik. Bir arkadaş gibi samimi yaklaşımı, örnekler göstererek bizi etraflıca bilgilendirmesi, tertemiz muayenehanesi, bizde güven oluşturdu. Sonuçta, oğlumun gömük dişini sorunsuz bir şekilde çekti, bizi de çok büyük bir sıkıntıdan kurtardı sağolsun. Kendisine canı yürekten, çok çok teşekkür ediyoruz. Allah ondan razı olsun, onu yetiştiren ailesinden ve hocalarından da!
  Ayrıca iyi bir hekim bulmamızda bize vesile/yardımcı olan eniyihekim.com sitesine de çok teşekkür ediyoruz. Sağolun.
  Fatma Gence

 • M

  Merhabalar, ben Mim.Necati OKUMUŞ, 47 yaşındayım, 20 lik dişimin çekimi ve diğer iki dişiminde kök tedavisi için tavsiye üzerine gittiğim YALIN Diş Polikliniği kurucusu Sayın, Hüseyin ASLANTÜRK'le tanışma fırsatı buldum. Böyle bir polikliniği güzel ANTALYA'mıza kazandırdığı için burdanda birkez daha teşekkürlerimi iletiyorum, Nedenmi , bir kere kendisinin ve ekibinin işlerine verdiği önem ve titizliği polikliniğe adım atar atmaz hissediyorsunuz, sizi karşılıyan sekreterya ekibinden tutunda , yardımcı personeller, diğer diş hekimi ekibi ve tabiki kendisi okadar güzel bir şekilde size neler yapılacağını , nasıl bir yol izleneceğini sabır ve titizlikle anlatıyorki , dişçi fobiniz varsa bile o anda hiç bir şey kalmıyor. Bugüne kadar gittiğim diş hekimlerinden çok farklı olduklarını sizlerde tercih ettiğinizde anlayacaksınız. Sonra tabiki eşim , oğlum ve kızım da ailecek kontrollerimizi buraya yaptırır olduk yani abonesi olduk :), dost ve akrabalarımızada tavsiye ettik , giden arkadaşlarımız da çok memnun kaldılar. İnşallah hep Antalya'da kalır, aklını çelip bir yerlere transfer etmezler.....

 • B

  İsmim Burak Selçuk. 27 yaşına kadar dişçiye gitmemiş kapısının önünden geçerken tedirgin olan ve 20'lik dişini çektirmemek için 5 yıldır sürekli ağrı kesiciyle olayı geçiştiren ben sadece kontrol için arkadaşımın referansıyla Hüseyin bey ile tanıştım. Güzel bir operasyon ve akabinde dikişlerimin alınmasıyla ağrı kesicilere veda ettim. Kendisi benim dişçi fobimi yenmeme sebep olmuştur. Herkese koşulsuz tavsiye ederim. Kliniğin düzeni, dizaynı ve ortamın hijyeninden bahsetmeme bile gerek yoktur :)

 • Çoğu insan gibi korkumdan dolayı uzun bir süre 20'lik diş ağrısını çektim. Korkumun başlıca sebepleri, işlemin cerrahi bir müdahale olması ve operasyon sonrası oluşabilecek komplikasyonlardı. Okuduğum tavsiyeler üzerine Hüseyin Bey'e muayene için gittim. Daha kapıdan içeri girdiğim anda ilk dikkatimi çeken kliniğin temizliği ve düzeniydi. Muayeneden sonra doktor bey yapılacak işlemi detaylarıyla anlattı ve aklımda endişe ve soru işareti kalmadı. Doktor bey ve yardımcısının hijyen konsunda son derece titiz davranması operasyon anında çok rahat olmamın başlıca sebebiydi ve hiç bir şekilde acı hissetmedim. Beni bu sorundan kurtardığı için kendisine teşekkür ediyorum. Bir hafta sonra da dikişlerimi aldırdım ve hayatıma sorunsuz devam ediyorum. :)

 • S

  Öncelikle, adim Ezgi Duru. 20 lik disim nedeniyle butun bir gece cekmis oldugum sanci nedeniyle bu sitede gormus oldugum Huseyin Hocadan randevu alma sansim oldu. Yorumlarin ve begenilerin ne kadar dogru ve gercekci oldugunu da bu sayede anladim.. Basta Huseyin bey olmak uzere orda bulunan guleryuzlu personellere de cok tesekkur ederim.. benim gibi korkulari olanlara Antalyada tavsiye edilebilecek basarili ve genc bir cerrah..

 • A

  Merhaba ben Ayça Uyar. Yaklaşık 4 yıldır ortodontik tedavi görüyordum ve tedavim bittiğinde ortodontistim bana 20 liklerimin dişlerimin düzenini bozacağını ve 20 liklerimi çektirmem gerektiğini söyledi. Ama 20 liklerden birinin çok sıkıntılı bir konumda olduğunu ve köklerinin sinirlerin üstünde olduğunu söyledi, dolayısıyla yanlış çekim olursa ağızda uzun vadede his kaybı yaşayacağımı belirtti. Hüseyin Bey e ilk önce kontrol amaçlı gittik ve ona bu can sıkıcı durumdan bahsettik. O da mümkün olduğunca bizi rahatlattı ve durumun şu anda söz konusu olmadığından bahsetti. 2 tane 20 lik dişimin birini dikişli aldı ötekini de normal çekim yaparak aldı. 20lik ameliyatı esnasında bana yaptığı her seyi aşama aşama anlattı ve beni rahatlatmaya çalıştı. Ameliyat bitiminde bana yaşayacağım durumlardan bahsetti ve bu konuda bilgiler vererek yaşayacağım sorunları mümkun olduğunca en aza indirgemeye çalıstı. Demem odur ki gittiğime hiç pişman olmadığım birisi ve bir insan ancak bu kadar cana yaķın olabilir. Kesinlikle tavsiye ederim. Memnun kalmak istiyorsanız eğer kendiniz de ona gidin başkalarını da yönlendirin

 • E

  1 seneden uzun zamandır süregelen 20lik diş ağrısı nöbetlerimin belkide en yükseğini yaşarken kendimi bulduğum ilk kliniğe koşarak girmiştim tedavi için ve ne büyük şans ki Hüseyin Bey'e denk geldim. Kendisi gayet ilgili, rahatlatıcı bir hekim. 2 tane gömülü ve çeneme saplanmış 20lik dişimi alt ve üstte olmak üzere toplam 25 dakika gibi kısa bir sürede çekerek 1 yıldır çektiğim tarifi imkansız ağların dinmesine yardımcı olmuştur kendileri. :) Dişçiden korkan bir insan değilim ama inanın tedirgin bile olmadım Hüseyin Bey sayesinde.

  Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Harika bir hekim kendisi. Dişlerim çok iyi durumda şu an.

 • Benim sadece korktuğum için 10 yıldan fazladır çektiremediğim 20 lik dişlerim ve 1 tanede kistli dişim vardı , Hüseyin beyle tanıştığımda iltihaptan dolayı yemek yiyemediğimden yaklaşık 10-15 kilo vermiştim ama kendisi saolsun 1 ay gibi bir sürede hem kistli dişimi hemde 20 liklerimi aldı. Kendisine çok teşekkür ederim. İlk kez gideceklere de tavsiyem işinde GERÇEKTEN UZMAN bir dr tercih sebebiniz olsun.

 • S

  Çok zorlu bir 20lik diş vakası ile kendisine tedavi için gittim. Tertemiz, ferah bir ortamda tedavi oldum. Hekim Hüseyin Bey de işinin ehli, çok profesyonel bir bey olduğu için acısız ve kısa süreli bir tedavi ile kliniğinden ayrıldım. Tavsiye ederim.

 • O

  Merhaba ben Öznur BOZAN. 20 yıllık öğretmenim ve ağız diş sağlığım korkularım yüzünden hiç iyi durumda değildi. Bilmem ki önce kime teşekkür etsem? Beni korkularımdan ve dolayısıyla ağrılarımdan kurtaran sevgili genç ve yetenekli doktorumuz Hüseyin Aslantürk'e mi yoksa buna vesile olan ve beni en doğru biçimde yönlendiren eniyihekim.com'a mı? Yapım gereği müşkülpesent ve titiz; çocukluk travmaları nedeniyle de dişçi koltuğu fobisi yaşayan biri olarak başımı duvarlara vurduran ağrıya direnemeyip kendimi buradaki tecrübelerden yararlanıp YALIN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ' nde buldum. Acıma rağmen niyetim gidip görüşmek gerekirse akşamın geç saatlerini bahane edip yine kaçmaktı. Ancak yaklaşan bayram tatilinde yardım alamayacağım için de ağrılara kesin çözüm üretmem gerektiğini biliyordum. Kapıdan daha girişte güler yüzle ve mis gibi bir ortamla karşılaştım. Teknolojik donanımıyla Nasa Uzay Üssü :) misafirlere bekleme alanından itibaren sunulan hizmet ve oluşturulan ambiyansla ev rahatlığı izlenimlerini bir arada yaşatan her türlü detayın ince ince düşünüldüğü kliniği sadece gezmek ve görmek için bile ziyaret tavsiye edebilirim. Çocuklar için hazırlanan oyun parklı hatta duvarlardaki özel alanlara monte edilip oyun yüklenmiş tabletleri görünce kendi çocukluğuma kayıp yıllar olarak baktım açıkçası. Kokulardan hızla irite olabilen ben ortamda dişçi muayenehanelerine has kokuları duymayınca bir an dişçide olduğumu unuttum zaten. Koltuktan kalkar giderim diyen ben hatta mecbur kaldığım diş çekimini geciktirmek amacıyla 0-6 yaş dönemime adeta geri giderek bin tane kapris yapan ben... aklıma gelen en gereksiz sorularla aklımca vakit kazanan ben doktorumun dişimi çektiğini bile anlamayınca küçük çaplı bir şok ve sevinç yaşadım. Öyle ki ilk çekilen diş iltihaplı olmasına rağmen... Ve aynı ben koltuktan üç yerinden birden çürümüş ve kırılmak üzere olan 20'lik dişimi de anlamadan çektirmiş olarak kalktım. 30 yıl sonra diş çektirmek zorken iki dişimi birden çektirdiğim için hem kendimle hem de beni buna ikna etmeyi başaran doktorumla gurur duydum. Ancak her şey bu kadar değildi. Ağır romatizma hastası olmam nedeniyle çekim öncesi uygulanan özel tedavi mi desem? 3,5 saat süren görüşme-ikna-tedavi sürecindeki sabır mı desem? (ki ben neredeyse kendimi oradan kovmak istedim o kadar huysuzumdur bazen) Akşamın bir saatinde eczane aramamam için verilen ilaçlar mı desem? Okuyanda sabır bırakmayan ben düşünün ki doktoruma neler etmişimdir :) 7'den 70'e herkese hitap eden bu klinik ANTALYA'ya çok yakışmış doğrusu. Sırada bayram dönüşü diğer 20'lik çekimi, iki kaplama değişimi ve sonrasında implantlar beni bekler. Fiyatları size sunulan hizmet ve kalitenin yanında çok uygun. Artık korkmuyorum. Artık ağız kokusu, sindirim problemi benden korksun. Ağız sağlığımız, beden sağlığı ve estetik bir yaşam demektir. Çok teşekkürler eniyihekim.com. Çok teşekkürler YALIN ve ekibi... elbette ellerinize sağlık Dr. Hüseyin Aslantürk. Sizlerden yaşça büyüğünüz ve bir öğretmen olarak gençlerle bir kez daha gurur duymamı sağladınız.

 • E

  Ortodontik tedavi sonrası doktorum 20'lik dişlerimin alınması gerektiğini, ağzımda yeterli yer olmadığı söylemişti. Başta korkmuştum tabi ama Dr. Hüseyin Aslantürk'ün polikliniğine gidince gerek çalışanlarının güler yüzü gerekse ortamın temizliği içimi rahatlattı. Sorduğum bütün sorulara cevap verip korkacak hiçbir şey olmadığını anlattığı için ve güler yüzle gayet acısız bir şekilde dişlerimi çektiği için doktoruma çok teşekkür ederim. Siz de 20'lik dişlerinizden muzdaripseniz Uzm. Dr. Hüseyin Aslantürk'ü şiddetle tavsiye ediyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dr. Hüseyin ASLANTÜRK 1982 doğumludur. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başlamış ve 2013 yılında mezun olmuştur.

  Çeşitli kliniklerde görev yaptıktan sonra 2015 yılında, oğlunun ismini verdiği kendi özel kliniğini kurmuştur.

  İyi derecede ingilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2007)
 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı (2013)

Bilinen Diller

 • İngilizce