Hüseyin Çelik, Üroloji Malatya

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Çelik

Kaydet

Üroloji

16 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Fırat Mah. Şefik Tugay Cad. No:15, Battalgazi, Malatya
Özel Malatya Park Hospital

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Böbrek Taşı
  • Prostat Büyümesi
  • Prostat Kanseri
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Özelden ayrılmış üniversiteye geçmiş, zor buldum hocamı ama deydi. Böbreğimde 6cm tümör vardı. 2 doktor böbreğimin alınması lazım dedi. Hüseyin hocam böbreğimi korumaya çalışacağım dedi ve başardı. Patolojimde temiz gelmiş. Ellerine sağlık çokteşekkür ederim hüseyin hocam.


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Malatya Park Hospital Böbrek Taşı Cerrahisi

Kendisi böbrek taşı ameliyatımı gerçekleştirmiş ve beni çektiğim ağrıdan kurtarmış, son derece iyi niyet ve son derece işinin ehli bir hocadır. Hastanın sağlığını düşünerek, hastanın iyi olması için elinden geleni yapan bir ekibe sahiptir. Her şey için teşekkür ederim.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Malatya Park Hospital Sünnet

Yeğenimi ve oğlumu sünnetini gerçekleştirip onların erkekliğe ilk adımını atmalarına yardımcı olmuş, daha sonrasında da bizlerle gerçekten ilgilenmiş ve Hipokrat yeminine çok sadık kalan bir başarılı bir hekimdir. Malatya bölgesinde bulunan ve neredeyse ilk kez bu kadar vefalı, saygılı ve hastaları ile ilgilenen "iyi ki Malatya'da karşımıza çıktı" dediğim işinde tecrübeli Hüseyin Çelik hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.


F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Malatya Park Hospital Sünnet

Oğlumun sünnet ameliyatını çok kısa sürede gerçekleştirdi. Gerek kendisinden gerek görev yapmakta olduğu hastanenin çalışanlarından çok memnun kaldık. Bizimle çok ilgilendi. Operasyon sonrasında da yalnız bırakmadı. Kontrollere gittiğimiz zaman bizi o kadar yoğunluğu arasında güler yüz ile karşılaması, ilgilenmesinden çok memnun kaldım. Oğlumun erkekliğe ilk adım atışı sayesinde oldu. Ne kadar teşekkür etsem azdır hocama.


Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Malatya Park Hospital Sistit

Hayatımda yaşadığım en kötü hastalıklardan bir tanesi olan sık sık idrar yollarımda gelişen enfeksiyon sebebiyle gittiğim ve uygun olan tedaviyi yaparak bu sorunu 5 aya yakın bir süredir yaşamamı engellemiş işine ve hastalarına son derece saygılı olan ve gerçekten de işini severek yapan bir hekimdir.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Malatya Park Hospital Prostat

Cok harika bir hekim cok harika bir insan cok harika tedavi yontemleri uyguluyor tecrubesi ile birlikte uyguladigi tedaviyle cocuk sahibi olamayanlar evladini kucagina alabilmaketdir. Esime uyguladigi 2,5 aylik tedavi sonucunda spermlerinde kalitelesme ve artmanin olusmasi netlcesiyle allah bizlere huseyin hocamin da yardimlari ve destegiyle evladimizi kucagimiza aldik. Malatyada cocuk sahibi olamayan ve tedavi olmaya cekinenlere huseyin hoca gibianlayisli bir hekime gidin diyorum tesekkurler hocam


K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Malatya Park Hospital

33 yaşındayım. Evli olduğum halde cinsel hayatımın benim sağlık sorunlarım nedeniyle olmaması sebebiyle Hüseyin hocaya çekine çekine gittim. Toplumun yapmış olduğu o baskı sebebiyle odanın kapısından bile dönmek istedim. Hüseyin hocaya sertleşme problemim olduğunu söylediğim zaman beni dikkatlice dinledi. Kendisi çok anlayışlı ve hastalarına yaklaşımının oldukça içten olması sebebiyle kendimi kısa süre içerisinde rahat hissettim. Bana uygun tedaviyi başladı ve kontrollerimi asla aksatmadım. Kendisinin uyguladığı tedavi yöntemi ile birlikte yaşadığım sorun hayatımı çok kötü etkiliyordu. Bu sebeple de bana uyguladığı özel tedavisi ile birlikte bütün sorunlarımda bitmiş oldu. Ereksiyon problemi olan bir erkek kimseye söyleyemez. Buraya yazarken bile bu hastalığı yaşadığımı ciddi düşünerek yazdım. Benim gibi bu durumu yaşayan insanların çaresi malatyada üroloji uzmanı olan hüseyin çelik bey olduğunu öğrenmeleri ve bir an önce giderek tedaviye başlayıp iyileşmeleri için rumuz kullanarak yazıyorum. Evliliğim ve özel hayatım sayesinde düzeldiği için artık mutlu bir hayatım olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Malatya Park Hospital İdrar Yolu Darlıkları

İdrar yolumda var olan sorun nedeniyle ameliyat olmam gerekiyordu. Ameliyat olmaktan korkmam nedeniye bu hastalık benim hayatımda çok ciddi sorun oldu. Hüseyin hoca ile tanışmam sonucunda güven duymama ve asla hiçbir korkum olmadan ameliyata girdim. beni basarıyla ameliyat edip evime taburcu etti. yıllardır yaşadığım sağlık sorununu ortadan kaldırdığı için kendisine milyon kere teşekkür ederim.


C
Doğrulanmış kullanıcı

Böbrek taşı sancısıyla kendisini ziyaret ettiğim, son derece başarılı bir tedavi yöntemiyle o ağrıdan beni kurtaran doktorum Hüseyin Çelik Bey'den Allah razı olsun.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Malatya Park Hospital sünnet

Oğlumun doğuştan peygamber sünneti diye bilinen bir sorunla dünyaya geldi. öneri üzerine Hüseyin beyden yardım istedik. çok başarılı ve kısa süren bir ameliyatla oğlumu sünnet etti. buradan çok tesekkür ederim


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Böbrek Taşı
  • Prostat Büyümesi
  • Prostat Kanseri
Tümünü göster

İlgili aramalar