Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 25 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzma... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bulgurlu

44280 , Battalgazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 25 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 25 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 6 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 11 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 13 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 9 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 21 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 9 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 15 adet kardiyoloji uzmanı, 11 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 13 adet nöroloji uzmanı, 5 adet nükleer tıp uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 18 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 10 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 8 adet tıbbi patoloji uzmanı, 11 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Malatya ilinde Elazığ Yolu Malatya adresinde bulunmaktadır. Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4223410660 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Ateş Diğer

  Rektum CA tanısı koyulmuştu. Mustafa Hoca'nın ilgisi, alakası üst düzeydi. Süreç hakkın da bizi çok güzel aydınlattı. Prensip sahibi, işine son derece titizlenen bir Hoca. Çok başarılı bir ameliyat ve takip süreci yaşadık. Sayesinde annem tekrar sağlığına kavuşacak.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Ateş Diğer

  Mustafa Ateş Hocayla tüp mide ameliyatı için yollarımız kesisti. Tüp mide ile birlikte safra kesesi ameliyatı oldum ve hayatım değişti. Cok basarılı Bi ameliyatın ardından kilo kaybım 53 kilo ve vucutta sarkma yaşamadan ilerledi. Toparlanna sürecimde oldukca hızlı oldu. Ayrıca rutin ve sıklıkla yaptığımız kontrollerde harika tahlil sonucları aldık hiç bir değerim düşmediği gibi hızla sağlıklı bir insan profiline sayesinde ve tavsiyeleriyle kavuştum. Hem sağlığımı hem harika görünümü kendisine borçluyum kaybettiğim özgüvenimi ve sağlığımı geri kazanmayı kendisinin mükemmel cerrahlığına borçluyum. Hayatımdaki en önemli iyikilerimden oldu. Kendisine burdan da ayrıca teşekkür ediyorum ve bu yolculuğa cıkmak isteyen her bireyin mutlaka Mustafa hocayla ilerlemesini şiddetle tavsiye ediyorum alanında mükemmel Bir cerrah.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Süleyman Savaş Hacıevliyagil Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt)

  Süleyman hocamın tıp fakültesinde öğrencisiydim, eğitim sürecimiz boyunca her anlamda bizler için örnek bir insan ve çok iyi bir öğretmendi, ben ve bütün arkadaşlarım hocamızı çok seviyoruz. Annemi hem KOAH için muayene etmişti o dönem hem de sigara bırakma konusunda çok değerli tavsiyeler vermişti, halen daha annemle kendisini anar dua ederiz. Allah kendisini şiddetten ve her türlü kötü olaydan korusun, tüm hastaları sorunsuz iyileşsin inşallah. Tüm emekleri için teşekkür eder saygılarımızı sunarız.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Bülent Ünal Diğer

  Çok sevgili doktorum Bülent Ünal hocam. Bana 2017 yılında memeca teşhisi konuldu. Bülent hocama tavsiyeler üzerine gittim. İyiki gitmişim kendisi alanında çok başarılı muhteşem bir doktor. Hastasına olan ilgisi alakası çok çok iyi bir hekim. Üstün başarısıyla ameliyatımı yaptı. Önce Allah sonra Bülent hocam sayesinde şuan çok iyiyim. Malatya için büyük bir nimetti. Allah razı olsun sizden. Sizin gibi doktorlara her zaman ihtiyacımız var.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nevzat Erdil Vasküler Cerrahi

  Varis ameliyatı için annemi götürdüm 1 ay sonucunda kontrole gittiğimizde hiçbir ameliyat izi kalmamıştı.Hocamızın emeğine sağlık


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Aladağ Diğer

  Hocam ile kcft yüksekliği nedeniyle toksik hepatit olmam nedeniyle tanıştım. Hastalığım süresince çok yardımcı oldu sayesinde iyileştim. Güleryüzlü, anlayışlı ve mükemmel bir insan. Allah başımızdan eksik etmesin. Murat hocam ne zaman telefondan mesaj atsam ve arasam hep cevap verdi kendisine çok minnettarım. Başarıları hep daim olsun. Her şeyin en iyisini hak ediyor, sağolsun. Varolsun.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cemşit Karakurt Diğer

  Çocuğumuz 28 haftalık 1050gr ikizi ile birlikte doğdu. özefagus atrezisi vardı. Ameliyat olduktan sonra asd-vsd ameliyatını bizzat takip etti. Kalbine pulmoner bant takıldı. Koşuyolu yüksek ihtisas hastanesi ne şevkini sağlayarak çocuğumuzun haytta kalmasını sağladı. İyi ki varsınız hocam. Rabbim size ve sevdiklerinize sağlık sıhhat versin


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Ateş Diğer

  Mustafa Ateş hocama, anneme yapmış olduğu pankras,mide,dalak ve bağırsağa yapışmış olan kitle operasyonunda ameliyat öncesi müdahalesi ve çokgüzel bir titizlikle yapmış olduğu o güzel ameliyatı için kendisine şükranlarımı sunarım, elleri dert görmesin inşallah, çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi, Allah razı olsun, kendisinin ellerinden öpüyorum,


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Ateş Diğer

  Prof dr Mustafa Ateş hocama teşekkürlerimi sunarım. Hocama babamın hastalığı nedeniyle gittik. Babama 3.evre kolon kanseri teşhisi konuldu. Hocam 4 ay önce ameliyatını çok başarılı bir şekilde neticelendirdi.Bu süreci başından itibaren çok yakından takip etti. Gerek cerrahi bilgisi gerekse hastalarıyla olan iletişimi yönünden muhteşem bir doktor. Sizin gibi doktorlara her zaman ihtiyacımız var. Ellerinize sağlık hocam. Saygı ve sevgilerimle hocam


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Ateş Diğer

  Bundan yaklaşık 2,5 ay önce annemin karın ağrısı ve kanamaları vardı. Bu rahatsızlıkların ciddiyetinin farkında değildik. Genel Cerrahi Mustafa Ateş'i bize önerenler oldu kendisiyle annemin hastalığından ötürü tanışma fırsatı bulduk.
  Yapılan test sonuçlarında kolon kanseri teşhisi konuldu. Mustafa Bey'in bu süreci aşama aşama aşabileceğimizi belirtti. Hastalığın ilk aşamasında yaklaşık 5 saat süren zorlu bir ameliyatı başarıyla gerçekleştirdi. Onun tecrübesi, yaklaşımı, dakikliği, özverisi vb. annemin hayatta kalmasını sağladı.2 aylık ameliyat sonrası bir izolasyon süreci geçti, 5 gün önce yaptığımız görüşme sonucu annemin bütün sonuçları temiz çıktı. Kemoterapi görmeden bağırsak içeri alınacak.
  Bu süreçte emeği geçen hocamıza ailemiz adına çok teşekkür ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin