Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 25 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 25 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 6 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 11 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 13 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 9 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 21 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 9 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 15 adet kardiyoloji uzmanı, 11 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 13 adet nöroloji uzmanı, 5 adet nükleer tıp uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 18 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 10 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 8 adet tıbbi patoloji uzmanı, 11 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Malatya ilinde Elazığ Yolu Malatya adresinde bulunmaktadır. Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4223410660 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (113)

Genel skor

  F
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Selim Angın Diğer

  Osmangazi üniversite hastanesinde babamın safra kesesi ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Çok memnun kaldık iyi bir doktor ve insancıl birisi Allah ondan razı olsun sayılarını artırsın inşaallah.

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Cemşit Karakurt Diğer

  Cemşit hocam oğluma anju yaptı. Gerek insanlığıyla gerek mesleki bilgi tecrübesiyle eşi bulunmaz insan. Minnettarız hocam size saygılar.

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Egemen Çiçek Diğer

  Egemen hocaya annemin hastalığı için Şırnak'tan geldik, gelir gelmez ilgisi, pozitif duruşu ve hastaya bakış açısıyla bizi son derece motive etti, analitik bakış açısıyla olası bütün seçenekleri açık bir şekilde bize anlattı, Allah hocamıza bundan sonraki hayatında sağlık, afiyet ve huzur nasip etsin.

  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Mehmet Turan Çiçek Diğer

  3 yıl önce septum deviasyonu ameliyatı oldum hiçbir faydasını görmedim kimseye tavsiye etmiyorum

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Görkem Tuncay Diğer

  Ben yaklaşık 3 yıldır bebeğim olsun diye uğraşıyorum. Görkem hoca ile tanışmamız da bu vesile ile oldu. Gerçekten çok kaliteli bir hekim sizi dinliyor tecrübesi ile her konuda size yardımcı oluyor . Dürüst ve samimi insan kendini çok güvende hissediyor. Ankara'ya iki defa gittim ancak bana yardımcı olamadılar. Görkem hocam bütün tetkiklerimizi yaptı ve ilk tedavimde kaliteli yumurtam oluştu. Kendisine çok teşekkür ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Egemen Çiçek Diğer

  Alanında şehrin değil bölgenin belki de ülkenin en iyilerinden. Bu kadar mütevazı ilgili olup da bizimle ilgilendiği için teşekkürlerimi sunarım Allah böyle güzel insanları başımızdan eksik etmesin

  D
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Selami Çağatay Önal Diğer

  Gökte ararken yerde bulduğumuz çok kıymetli doktorumuza ne kadar teşekkür etsek az kalır. 2 yaşındaki spina bifidali oğlumu ameliyat ederek rabbiminde izni ile sifalanmasina vesile oldu. Bir doktordan daha fazlasi hasta yakini psikolojisini çok iyi anlayan çok babacan bir insan. Ayni zamanda disiplinli çalışma şekli ile de işinin dogayeni olduğunu gösterdi. İlk muayene de tek tek anlatarak kararı bize bıraktı, bize ameliyattan sonra yuruyemez diyen doktorlarin aksine sizin evladınız benim evladım nasıl verirseniz en kötü o şekilde alırsınız dedi. Başarılı bir ameliyat ve takip süresi geçirdik. Süreç çok uzun ve çetrefilli idi. Bu surecte sabirla bizi dinledi ilgilendi. Tecrübe ve bilgisi ile yolumuzu aydınlatan kıymetli doktorumuza bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hiç düşünmeden gidin..

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Aslan Diğer

  Mehmet Aslan hocaya burun ameliyatı oldum iyi ki oldum hiç pişman değilim melisanın tavsiyesi üzerine geldim çok teşekkür ederim kendilerine iyi ki var meslek hayatında başarılar diliyorum.

  A
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Reşit Sevimli Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Reşit hocama ön çapraz bağ ve menisküs yırtığı tamiri ameliyatı oldum.Güler yüzlü hastasıyla alakası ve Engin tecrübesi,kendine olan güveni ve ameliyatta ki başarısı, gerçekten işinin ehli olması hasebiyle kendisine Çok memnun teşekkürler hocam

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Aslan Diğer

  Mehmet aslan hocaya burun ameliyatı oldum kendisine çok teşekkür ediyorum muayene sürecinde ameliyat sonrasında da çok ilgili ve alakalı davrandı başta korkularım vardı arkadaşım melisanin tavsiyesi üzerine gittim iyi ki gitmişim pişman olmazsınız meslek hayatında başarılarının devamını dilerim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Bulgurlu, Battalgazi 44280 Google Haritalar'da göster
Anadolu Sigorta, SGK, Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular