Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Taşkıran

İç Hastalıkları

Şehitkamil 1 adres

31 görüş

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


İç Hastalıkları Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Mücahitler Mah. 52063. Sk. No:2, Şehitkamil

Medical Point Gaziantep Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Taşkıran, Fonksiyonel Tıp Uzmanı olarak online danışan kabul etmektedir.


31 hasta/danışan görüşü

Genel skor

C
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi İç Hastalıkları Randevusu

Babam Şeker, kalp, gut hastasıydı. Her gittiğimiz doktor ilaç Üzerine ilaç ekliyordu, yukarı doğru insülin ayarlıyordu. O da yetmiyor yanında hap da veriyordu. şeker için bir ay önce bir Tavsiye üzerine doktorumuzla tanıştık. Hüseyin Taşkıran uzun uzun dinledi, birçok soru sordu, çok ilgili alakalıydı tavsiye ettiği şekilde beslenirsek insülini bırakabileceğimizi de söyledi önce inanmadım ama söylediklerine aynen uygulayınca şekeri normale döndü bir buçuk ay oldu Şu an insülin kullanmıyor. Günlük 30. 30. 30. insülin 3 defa yapıyordu. ama şimdi doktor beyin önerilerini uygulamaya çalıştıktan sonra açlık şekeri 110'u 120'yi aşmıyor tokluk da 140 civarı doktorumuza çok teşekkür ediyoruz ve takibine devam ediyoruz.

M
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Diabetes Mellitusta Insülin Tedavisi

Doktor beyle 1 ay önce tanıştım şeker hastasıyım insülin kullanıyordum doktor beyin ilgi ve alakasız şükür insülin bıraktım doktor beye çok teşekkür ederim önce detaylı anlatıyor yani psikolojik tedavi ediyor sonra yapmam gerekenleri anlatıyor bu zamana kadar gittiğim doktorlar sadece insülin dozu ayarlıyordu sma bu öyle değil gerçekten tedavi etmeye çalışıyor yaklaşımından

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz

A
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi İç Hastalıkları Randevusu

Doktor bey çok ilgili biriydi. Birçok soru sordu. Devlet Hastanesi'ndeki doktorlar gibi 1-2 soru sorup konuyu kapatıp beni göndermedi. Hastalığımın derinlerine inip teşhis koymaya çalıştı. Ki teşhisi de koydu. yazdığı reçetedeki ilaçların nasıl kullanmam gerektiğini hepsini ayrı ayrı anlattı. Çok faydalı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. birçok doktora gittim, hiçbir doktor bu kadar uzun dinlememişti beni. Hastalık yanında toplum bu şekilde değer görüldüğünü de görmek istiyor. Toplumda bu şekilde insanların bulunması bizi daha çok geliştirecektir.

I
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Diyabet Eğitimi

14 yıllık Diyabet hastasıyım.Hüseyin Hocayla tanışana kadar hiç kilo veremedim.3 aylık değerim 7.5 ve üzerindeydi.Hüseyin Hocamızın sayesinde hem kilom kontrol altına alındı hem de 3 aylık değerim 5.9 a düştü.Güler yüzü ve ilgi alakasından dolayı Hüseyin Hocaya teşekkür eder meslek hayatında başarılar dilerim.

S
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Fonksiyonel Tıp

Hüseyin Taşkıran'a sibo ,fibromiyalji ve haşimato hastalıklarım nedeniyle gidiyorum. Yıllardır sibo hastasıymışım hiç bir yerde teşhis koyamadılar.Hüseyin Taşkıran teşhis koydu.Tedavi sürecim çok iyi gidiyor. Ben çok memnun kaldım.

Ş
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi İç Hastalıkları Randevusu

Annem tansiyon hastası. İki çeşit tansiyon ilacı kullanıyordu. Tansiyonu bir türlü düşmedi. Hüseyin Bey e gittik. Gerekli tahlilleri yaptı. Diyetle ilgili önerilerde bulundu. Yeni bir tansiyon ilacı yazdı. Diğer ilaçları bıraktık. Annem fayda gördü tansiyon değerleri normal oldu. . Güler yüzlü karşılaması, hasta ile çok iyi diyalog kurması ve bizzat kendi tansiyon ölçmesi valideme çok güven verdi. Artık aile doktorumuz Hüseyin Bey. Rutin kontrollerimizde devamlı gitmeyi düşünüyoruz.

B
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Diabetes Mellitusta Insülin Tedavisi

Ben şeker hastasıyım günde 3 sefer insürin ine ve 4 çeşit hap kullaniyordum ama sayın doktur hüseyin taşkıranla tanıştım ve şuan şekerim süper dengeli insürin kulanmiyorum sadece hüseyin beyin önerdiği bir çeşit hap kullaniyorum bu arada hüseyin beyle tanışmadan önce şekerim aç jarnımla 350 400 lerdeydi şuan 100 95 gayet rahatım iyiyim sayın değerli hocama çok tşk ediyorum artı doktur değil binevin bir abi bir baba gibi iligi alakasından dolayı tşk ediyorum

D
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi İç Hastalıkları Randevusu

babaannemin romotid artrid hastaliğinda tedavileriyle bize çok yardimci oldu ve çok ilgiliydi çok teşekkür ederiz her şey için

A
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi İç Hastalıkları Randevusu

ÇOK BAŞARILI TEBRİK EDİYORUM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM SAYANİZDE ALERJİLERİMDEN KURTULDUM SİNDİRİM PEOPLEMİM HEPSİ GEÇTİ TEDAVİ İLE

S
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Gaziantep Hastanesi Randevu

Dr Hüseyin' den cok memnun kaldım. Tahlillerimi yaptı, eksiklerimi saptadı. Diyet önerdi ve ilaçları ni kullandıktan sonra 5 kg kilo verdim. Barsak sıkıntılarım geçti. Allahım razı olsun. Ailemizin Dr u artık.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular