Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Göz Hastalıkları
Created with Sketch.
Created with Sketch.
İbrahim Koçer
Prof. Dr.

İbrahim Koçer

Göz hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta değerlendirmeleri:

3 görüş

  • çok iyi bir doktor. işini iyi yapıyor. hem katarakt hem de göz tansiyonu vardı. bir ameliyatla ikisinden de kurtuldu. kendisine teşekkür ederim. güvenilir bir insan olduğuna hiç şüpheniz olmasın.

  • babam beş yıllık behçet hastası ve aniden sol gözünde uveyt denilen ani görme kaybı yaşadı.Biz çaresizlik içinde tedavi yöntemleri ,gidilecek hastaneler ararken bi doktor tanıdığımın tavsiyesiyle İbrahim hocama gittik kendileri sağolsun o kadar güler yüzlü o kadar iyi ilgilendi ki bizler zaten moral olarak bir adım öne geçtik ve başladığı tedavi işe yaradı görme kaybı azaldı bununla beraber şiddetli bacak ağrıları ve ağız içi aftları tamamen düzeldi cok minnettarız hocam hiçbir maddiyat gözetmeksizin bizimle bu denli ilgilendiniz sonsuz teşekkürler

  • Süper bir Dr. alaçk gönüllü ve işini iyi bilen biri.Yıllar önce Erzurumda ismini zikretmek istemediğim bir göz dr. tarafından dedemin sol gözü lazerle yakıldı ve adam kör kaldı,yaptığı hatlar ve yanlış tedaviler yüzünden kör olan gözdeki iltahablar diğer gözüne sıçrayıp tam onuda kaybedeceğimiz esnada Allah c.c hocamızı karşımıza çıkardı ve hocam Allahın da lütfuyla dedemin diğer gözünü kurtardı,hatta iş bilmez diğer hoca dedemin yaktığı gözün içersinde dikiş iplerinide unutunca yine Sn. İbrahim hocamın sayesinde o gözündeki rahatsız edici parçalardanda kurtararak dedeme çok yardımı olmuştur.Ailece kendisini göz muayenelerinde tercih ederiz ve sizlerede tavsiye ederiz.Allah razı olsun hocamdan.