Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Kemalpaşa Mah. A.Menderes Bulvarı No:32, İnegöl
Selenay Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

2 hasta yorumu

Genel skor

O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Selenay Tıp Merkezi Diğer

7.5 aylık hamile eşim ile bebeğimizin renkli ultrason görüntüsünü alabilmek için ibrahim beyden hizmet aldık. Ultrason esnasında detaylı kontrolleri çok memnun etti. Kontrol sonrasında önceki yaptırdığımız testler ile ilgili sorduğu sorulara devlet hastanesinden bir kağıt bir belge vs. elimizde veri olmadığı için net cevap veremeyen eşime böyle hamile kalacağına hiç kalma bebeğin kör mü doğacak sağır mı doğacak haberin yok diye hakaret edip hamile bir kadını ağlatan bir doktor. Bu esnada yanındaki asistan test yapılacak mı diye sorduğunda diğer asistanda sessizce zaten bir daha gelmezler diye fısıldıyordu, yerinde doğru bir tespitti. bir daha asla tercih etmeyeceğiz. Ben bu muameleye karşı teşekkür edip odasından ayrıldım. Fakat ibrahim bey mi ? Konusu açılan her ortamda isminden bahsetmeden geçemeyeceğim bir anı bıraktı.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


Doğrulanmış kullanıcı

Gerçekten hakkını veren mükemmel bir doktor. İlk bebişimizin de doktoruydu. Şimdi ikinciyi bekliyoruz. Bir hafta kaldı doğuma. Önce Allaha sonra doktoruma güveniyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar