Son 30 gün içerisinde 545 profil ziyareti var

Adres

Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı, Eskişehir
Acıbadem Eskişehir Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Allianz Sigorta, Acıbadem Sigorta, Ak Sigorta, + 8 daha fazla

Genel Cerrahi Randevusu

Randevu

Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı +8 daha fazla

Meme Koruyucu Cerrahi

Kolon Ve Rektum Cerrahisi

Laparoskopik Cerrahi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. İhsan Oruk , Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nde görev yapmaktadır.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Bağırsak Düğümlenmesi
 • Böbrek Nakli
 • Meme Kisti
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • 1997 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • 2002 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
137 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

İhsan Hocama safra kesemdeki taşlar dolayısıyla gitmiştim. Ameliyattan korkuyordum ama ilgisi, alakası, güler yüzüyle sağlıklı bir şekilde operasyonumuzu tamamladık, korkulacak hiçbir şey olmadığını görmüş olduk. Önce Allaha sonra İhsan hocama güvenebilirsiniz. Her şey için teşekkür İhsan Hocam :)


K
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Göğüs kanseri teşhis tedavi

Hasta psikolojisinden çok iyi anlayan.görevinin uzmanı olan doktorumuz göğüs ameliyatıyla bizi sağlığımıza kavuşturdu.kendisinden çok memnunuz ve herkese tavsiye ederiz.ALLAH sizden razı olsun.


G
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Ihsan hocam mükemmel bir insan. Hastaya verdiği değer ve moral süper.Annemin özafagus ve mide ameliyatlarını başarıyla gerçekleştirerek bize 2 kez hayat verdi Allah ondan razı olsun .....BIRSEN CANDAŞ


Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Kolon Ve Rektum Cerrahisi

Öncellikle İhsan Hocamızla tanıştığımıza çok memnun olduğumuzu bildirmek istiyorum. Bilecik Devlet Hastanesinden Radyoterapi için gonderildigimizde doktorumuz genel cerrahlarla görüşmemiz gerektiğini önermişti ve hocamızla görüştük.Annemin şikayetleri ile Rektum Ca kanseri olduğunu ve kanamasının yoğun olması ve tuvalete çıkmakta zorlandığı için hemen ameliyat olmamız gerektiğini söylemişti.Ancak başka doktorlarla görüşmemizde bağırsağın dışarı alınması gerektiği ve bu şekilde yaşamını sürdürmesi gerektiğini söylediklerinde annem psikolojik açıdan zorlanmisti fakat İhsan hoca laparoskopi ile bağırsağı dışarı almamak için elinden geleni yapacağına bizi ikna etti ve ameliyat fiyat konusunda da yardımcı oldu.Annem şu an ameliyattan çok memnun ilgi,alakasindan dolayı hocamıza çok teşekkür ediyoruz.Her hastalığın zorlu bir süreci olduğu gibi bizde zorlanıyoruz.Kemoterapi aşamasını atlattık çok şükür radyoterapi aşamasına geçmek uzereyiz ve Psikolojik açıdan yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. EMİNE YILDIZ


N
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Meme Biyopsisi

3 sene önce meme CA ameliyatımda gözden kaçan bu küçük kitleyi 3 senedir vücudumda taşıyarak risk yaşamışım. Ta ki İhsan Hocaya rastlayıncaya kadar. Allah razı olsun ki ilk görüşmede evrakları incelemesi sonucu bu kitleyi tespit ettiler. Allahın izniyle İhsan hocanın bilgi, becerisi ve başarısı sayesinde riskli olan ameliyatım zamanında müdahale ile çok şükür başarılı bir şekilde sonuçlandı. Ellerine sağlık. Allah yolunu açık etsin. Hastalarına moral ve ilgi anlamında yaklaşımı çok güzel. Güven veren, güler yüzlü ve kesinlikle başarılı bir hekim. Doktoruma güvendim başarısını gördüm. Teşekkür ederim.

N. Şimşir


S
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi

5 şubat 2018 tarihinde; meme ca'sı olan hastalığımın tanısını koydunuz
ve ameliyattan önce kemoterapi ve radyoterapi görmemi öngördünüz,gerekli
tahlilleriminde yapılması sonucu kemoterapi ve radyoterapi kürlerim bittikten
sonra 31 ağustos 2018 cuma günü beni ameliyat ettiniz,çok başarılı bir ameliyat oldu ,
hiç bir sorun yaşamadım ufacık bir ağrım bile olmadı,ameliyatımı yapmadan önce memedeki
tümörü alacağınızı ve gerekirse koltuk altı lenf bezlerinide alabileceğinizi ama memenin
tümününde alınmasınında gerekebileceğini bildirdiniz ben de tabii siz nasıl uygun görürseniz dedim,
bunlara ameliyat sırasında karar verdiğinizi söylediniz,ameliyatta tümörü ve lenf bezlerini almışsınız ,
göğüsümü almaya gerek görmemişsiniz,ameliyatım çok başarılı geçmiş,ameliyattan sonra patalojiye
yolladığınız meme tümöründen ve lenf bezlerinden de ''temiz''sonucu gelmiş,ailece sonsuz sevindik,
ben şimdi size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum '' ve herkese'' diyorum ki hastasına kanser olmuşsun
demeye bile kıyamayan olağanüstü bir uzman doktor ve herşeyden önce güzel insandır
OP UZMAN DR İHSAN ORUK hocam; o bir CAN'dır,ben ona ''CAN ''diyorum,ALLAH onu iki cihandada var etsin
''iyi ki varsınız İHSAN hocam,sonsuz saygılar size ve tüm ESKİŞEHİR ACIBADEM HASTANESİNE... *Seher Zehra Büyükavcı*


E
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Muayene

75 Yaşında annemizin sol memesinde 8 yıl önce tespit edilen ve yağ kitlesi denilerek boşverilen kitlenin İhsan hocamın muayanesi sonucunda kanser kitlesi olduğu anlaşıldı hemen ameliyata alındı ve şuan çok sağlıklı özellikle hasta ve hasta yakınları ile kurduğu özel diyalogda tedavide çok büyük önem taşıyor. Cerrahi başarısı çok fazla Meme kanseri konusunda direk tavsiye edebileceğim sevgili doktorumuza sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. T. YILMAZ


D

Merhabalar.Ben 45 yaşındayım.Bundan 4 ay önce sağ alt batında şişlik ve ağrı şikayetiyle araştırma hastanesi aciline gittim.Genel cerrahiye yatış verdiler.Gerekli tahlil ve tetkikler yapıldı.Bunun sonucunda chron hastalığı teşhisi konuldu.Ve ondan sonra ameliyat yapıldı.Ama sadece apse drene edildi ve bir direnle apsenin kendiliğinden kapanması beklendi.Tam dört ay sabrettim.En son bana bu direnle yaşamaya ömür boyu devam edeceksin dediler.Sonra eş dost tavsiyesi ve araştırmalarım sonucunda insan canlısı İhsan Hocamı buldum.Derdimi anlattım elimdeki tüm tetkiklere baktı.Senin ameliyat için hiçbir sakıncan yok dedi.Bir tomografi ile 4 ayda bulunamayan fistülü buldu beraber bize gösterdi.Sonra yapacağı operasyonu açıkça bize anlattı.Sonunda ameliyat oldum önce Allah'ın izniyle sonra İhsan Hocamın engin bilgi ve becerisiyle başarılı geçti ameliyatım.Allah İhsan Hocam dan razı olsun.Ömrüm boyunca dualarım seninle İhsan Hocam.Sadece Eskişehir'de değil Türkiye'nin neresinde olursanız olun iyi bir doktor iyi bir insan arıyorsanız İhsan Hocamı tek geçerim.


Merhabalar,

83 yaşında anneannemizin mide fıtığından dolayı problemleri gitgide artmıştı. Gittiğimiz tüm doktorlar endoskopi yapmaya bile yanaşmıyor, ameliyat için masadan kalkamaz diyerek bizleri geri çeviriyordu. Gereksiz ilaçlara ve boşa verilen acil servis serumlarına rağmen ayakta durmakta bile zorluk çeken, kalbim sıkışıyor diye sürekli yakınan anneannemizi İhsan Bey ilk önce dinledi.
Sorunun kaynağını tespit etmeden tedaviye başlamadı, mide tomografisi ve bazı tahliller istedi. Sonuç olarak mide fıtığının ileri bir boyut aldığını hatta kalp arkasına kadar çıktığını ve kalbe yapıştığını tespit etti. Vakit kaybetmeden, ilk önce endoskopi, ardından ameliyatı gerçekleştirdi.
Ameliyatımız kapalı şekilde oldu. Kalp çevresine yapışan mide fıtığı temizlendi ve mide için fıtık tedavisi yapıldı.Yoğun çabaları, özverili tavrı ve mükemmel donanımı ile İhsan Bey bu zorlu ameliyatı da başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.
Hastaneden bir kaç gün içerisinde taburcu edildik.
15 günlük perhiz sonrasında anneannemiz artık her istediğini yiyebiliyor, rahatça kendi işlerini halledebilir durumda. İhsan Beyin sayesinde sağlığına kavuştu ve eskisinden çok daha iyi durumda.

Ayrıca İhsan Bey 2008 senesinde annemin safra kesesi ve benim de apandisit ameliyatlarımızı 1 gün ara ile gerçekleştirmiş, başarılı sonuçlar sağlamıştı.
Annemin ameliyatı ağır, benim ise durumum acildi. Güven duyduğumuz hekimimize gözümüz kapalı kendimizi emanet ettik. Hiç bir problem yaşamadık ve yaşamayacağımızı da inancımız tam.

Şimdi kimin bir sağlık problemi olduğunu duysak İhsan Bey'i tavsiye ediyoruz.

Bizlere hasta-doktor ilişkisinde güven duygusunu fazlasıyla yaşatan; ilgili, sabırlı, hoşgörülü ve güler yüzlü; derin bilgi birikimi ve olumlu tavrı, detaylara olan dikkati ve araştırmacı ruhu sayesinde kendimizi gönül rahatlığı ile emanet edebileceğimiz, ülkemizin gururu, başarılı hekimimiz İhsan Bey'e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Meltem MENGELOĞLU


Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Tiroidde nodul

17 Nisan 2018 tarihinde Eskişehir Acıbadem Hastanesinde doktorum sayın Ihsan Oruk tarafından tiroid ameliyati oldum. Ihsan hoca nodüllerime uygulanan iğneli biyopsi sonucumun şüpheli çıkması üzerine hiç vakit kaybetmeden ameliyat olmamı sağlamış; boynumdaki küçücük bir kesiden tüm tiroidimi ve yakın lenfleri temizleyerek , ağrısız acısız çok başarılı bir operasyon geçirmemi sağlamıştır. Gelen pataloji sonucunda ise ameliyat kararının ne kadar haklı olduğunu gördük. Ihsan hoca; gülen yüzü, güven veren açıklamaları, hep olumlu tavrı ile benim ve bence Eskisehir'in şansı dır. Teşekkürler Ihsan hocam, ıyi ki varsınız.


Hizmetler

Genel Cerrahi Randevusu


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Randevu


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Meme Koruyucu Cerrahi


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Kolon Ve Rektum Cerrahisi


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Laparoskopik Cerrahi


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Laparoskopik Fıtık Tedavisi


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Laparoskopik Apendektomi


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Abdominal Laparoskopi


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Laparoskopi


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Meme Biyopsisi


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Eskişehir

Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
137 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

İhsan Hocama safra kesemdeki taşlar dolayısıyla gitmiştim. Ameliyattan korkuyordum ama ilgisi, alakası, güler yüzüyle sağlıklı bir şekilde operasyonumuzu tamamladık, korkulacak hiçbir şey olmadığını görmüş olduk. Önce Allaha sonra İhsan hocama güvenebilirsiniz. Her şey için teşekkür İhsan Hocam :)


K
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Göğüs kanseri teşhis tedavi

Hasta psikolojisinden çok iyi anlayan.görevinin uzmanı olan doktorumuz göğüs ameliyatıyla bizi sağlığımıza kavuşturdu.kendisinden çok memnunuz ve herkese tavsiye ederiz.ALLAH sizden razı olsun.


G
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Ihsan hocam mükemmel bir insan. Hastaya verdiği değer ve moral süper.Annemin özafagus ve mide ameliyatlarını başarıyla gerçekleştirerek bize 2 kez hayat verdi Allah ondan razı olsun .....BIRSEN CANDAŞ


Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Kolon Ve Rektum Cerrahisi

Öncellikle İhsan Hocamızla tanıştığımıza çok memnun olduğumuzu bildirmek istiyorum. Bilecik Devlet Hastanesinden Radyoterapi için gonderildigimizde doktorumuz genel cerrahlarla görüşmemiz gerektiğini önermişti ve hocamızla görüştük.Annemin şikayetleri ile Rektum Ca kanseri olduğunu ve kanamasının yoğun olması ve tuvalete çıkmakta zorlandığı için hemen ameliyat olmamız gerektiğini söylemişti.Ancak başka doktorlarla görüşmemizde bağırsağın dışarı alınması gerektiği ve bu şekilde yaşamını sürdürmesi gerektiğini söylediklerinde annem psikolojik açıdan zorlanmisti fakat İhsan hoca laparoskopi ile bağırsağı dışarı almamak için elinden geleni yapacağına bizi ikna etti ve ameliyat fiyat konusunda da yardımcı oldu.Annem şu an ameliyattan çok memnun ilgi,alakasindan dolayı hocamıza çok teşekkür ediyoruz.Her hastalığın zorlu bir süreci olduğu gibi bizde zorlanıyoruz.Kemoterapi aşamasını atlattık çok şükür radyoterapi aşamasına geçmek uzereyiz ve Psikolojik açıdan yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. EMİNE YILDIZ


N
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Meme Biyopsisi

3 sene önce meme CA ameliyatımda gözden kaçan bu küçük kitleyi 3 senedir vücudumda taşıyarak risk yaşamışım. Ta ki İhsan Hocaya rastlayıncaya kadar. Allah razı olsun ki ilk görüşmede evrakları incelemesi sonucu bu kitleyi tespit ettiler. Allahın izniyle İhsan hocanın bilgi, becerisi ve başarısı sayesinde riskli olan ameliyatım zamanında müdahale ile çok şükür başarılı bir şekilde sonuçlandı. Ellerine sağlık. Allah yolunu açık etsin. Hastalarına moral ve ilgi anlamında yaklaşımı çok güzel. Güven veren, güler yüzlü ve kesinlikle başarılı bir hekim. Doktoruma güvendim başarısını gördüm. Teşekkür ederim.

N. Şimşir


S
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi

5 şubat 2018 tarihinde; meme ca'sı olan hastalığımın tanısını koydunuz
ve ameliyattan önce kemoterapi ve radyoterapi görmemi öngördünüz,gerekli
tahlilleriminde yapılması sonucu kemoterapi ve radyoterapi kürlerim bittikten
sonra 31 ağustos 2018 cuma günü beni ameliyat ettiniz,çok başarılı bir ameliyat oldu ,
hiç bir sorun yaşamadım ufacık bir ağrım bile olmadı,ameliyatımı yapmadan önce memedeki
tümörü alacağınızı ve gerekirse koltuk altı lenf bezlerinide alabileceğinizi ama memenin
tümününde alınmasınında gerekebileceğini bildirdiniz ben de tabii siz nasıl uygun görürseniz dedim,
bunlara ameliyat sırasında karar verdiğinizi söylediniz,ameliyatta tümörü ve lenf bezlerini almışsınız ,
göğüsümü almaya gerek görmemişsiniz,ameliyatım çok başarılı geçmiş,ameliyattan sonra patalojiye
yolladığınız meme tümöründen ve lenf bezlerinden de ''temiz''sonucu gelmiş,ailece sonsuz sevindik,
ben şimdi size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum '' ve herkese'' diyorum ki hastasına kanser olmuşsun
demeye bile kıyamayan olağanüstü bir uzman doktor ve herşeyden önce güzel insandır
OP UZMAN DR İHSAN ORUK hocam; o bir CAN'dır,ben ona ''CAN ''diyorum,ALLAH onu iki cihandada var etsin
''iyi ki varsınız İHSAN hocam,sonsuz saygılar size ve tüm ESKİŞEHİR ACIBADEM HASTANESİNE... *Seher Zehra Büyükavcı*


E
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Muayene

75 Yaşında annemizin sol memesinde 8 yıl önce tespit edilen ve yağ kitlesi denilerek boşverilen kitlenin İhsan hocamın muayanesi sonucunda kanser kitlesi olduğu anlaşıldı hemen ameliyata alındı ve şuan çok sağlıklı özellikle hasta ve hasta yakınları ile kurduğu özel diyalogda tedavide çok büyük önem taşıyor. Cerrahi başarısı çok fazla Meme kanseri konusunda direk tavsiye edebileceğim sevgili doktorumuza sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. T. YILMAZ


D

Merhabalar.Ben 45 yaşındayım.Bundan 4 ay önce sağ alt batında şişlik ve ağrı şikayetiyle araştırma hastanesi aciline gittim.Genel cerrahiye yatış verdiler.Gerekli tahlil ve tetkikler yapıldı.Bunun sonucunda chron hastalığı teşhisi konuldu.Ve ondan sonra ameliyat yapıldı.Ama sadece apse drene edildi ve bir direnle apsenin kendiliğinden kapanması beklendi.Tam dört ay sabrettim.En son bana bu direnle yaşamaya ömür boyu devam edeceksin dediler.Sonra eş dost tavsiyesi ve araştırmalarım sonucunda insan canlısı İhsan Hocamı buldum.Derdimi anlattım elimdeki tüm tetkiklere baktı.Senin ameliyat için hiçbir sakıncan yok dedi.Bir tomografi ile 4 ayda bulunamayan fistülü buldu beraber bize gösterdi.Sonra yapacağı operasyonu açıkça bize anlattı.Sonunda ameliyat oldum önce Allah'ın izniyle sonra İhsan Hocamın engin bilgi ve becerisiyle başarılı geçti ameliyatım.Allah İhsan Hocam dan razı olsun.Ömrüm boyunca dualarım seninle İhsan Hocam.Sadece Eskişehir'de değil Türkiye'nin neresinde olursanız olun iyi bir doktor iyi bir insan arıyorsanız İhsan Hocamı tek geçerim.


Merhabalar,

83 yaşında anneannemizin mide fıtığından dolayı problemleri gitgide artmıştı. Gittiğimiz tüm doktorlar endoskopi yapmaya bile yanaşmıyor, ameliyat için masadan kalkamaz diyerek bizleri geri çeviriyordu. Gereksiz ilaçlara ve boşa verilen acil servis serumlarına rağmen ayakta durmakta bile zorluk çeken, kalbim sıkışıyor diye sürekli yakınan anneannemizi İhsan Bey ilk önce dinledi.
Sorunun kaynağını tespit etmeden tedaviye başlamadı, mide tomografisi ve bazı tahliller istedi. Sonuç olarak mide fıtığının ileri bir boyut aldığını hatta kalp arkasına kadar çıktığını ve kalbe yapıştığını tespit etti. Vakit kaybetmeden, ilk önce endoskopi, ardından ameliyatı gerçekleştirdi.
Ameliyatımız kapalı şekilde oldu. Kalp çevresine yapışan mide fıtığı temizlendi ve mide için fıtık tedavisi yapıldı.Yoğun çabaları, özverili tavrı ve mükemmel donanımı ile İhsan Bey bu zorlu ameliyatı da başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.
Hastaneden bir kaç gün içerisinde taburcu edildik.
15 günlük perhiz sonrasında anneannemiz artık her istediğini yiyebiliyor, rahatça kendi işlerini halledebilir durumda. İhsan Beyin sayesinde sağlığına kavuştu ve eskisinden çok daha iyi durumda.

Ayrıca İhsan Bey 2008 senesinde annemin safra kesesi ve benim de apandisit ameliyatlarımızı 1 gün ara ile gerçekleştirmiş, başarılı sonuçlar sağlamıştı.
Annemin ameliyatı ağır, benim ise durumum acildi. Güven duyduğumuz hekimimize gözümüz kapalı kendimizi emanet ettik. Hiç bir problem yaşamadık ve yaşamayacağımızı da inancımız tam.

Şimdi kimin bir sağlık problemi olduğunu duysak İhsan Bey'i tavsiye ediyoruz.

Bizlere hasta-doktor ilişkisinde güven duygusunu fazlasıyla yaşatan; ilgili, sabırlı, hoşgörülü ve güler yüzlü; derin bilgi birikimi ve olumlu tavrı, detaylara olan dikkati ve araştırmacı ruhu sayesinde kendimizi gönül rahatlığı ile emanet edebileceğimiz, ülkemizin gururu, başarılı hekimimiz İhsan Bey'e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Meltem MENGELOĞLU


Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Tiroidde nodul

17 Nisan 2018 tarihinde Eskişehir Acıbadem Hastanesinde doktorum sayın Ihsan Oruk tarafından tiroid ameliyati oldum. Ihsan hoca nodüllerime uygulanan iğneli biyopsi sonucumun şüpheli çıkması üzerine hiç vakit kaybetmeden ameliyat olmamı sağlamış; boynumdaki küçücük bir kesiden tüm tiroidimi ve yakın lenfleri temizleyerek , ağrısız acısız çok başarılı bir operasyon geçirmemi sağlamıştır. Gelen pataloji sonucunda ise ameliyat kararının ne kadar haklı olduğunu gördük. Ihsan hoca; gülen yüzü, güven veren açıklamaları, hep olumlu tavrı ile benim ve bence Eskisehir'in şansı dır. Teşekkürler Ihsan hocam, ıyi ki varsınız.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. İhsan Oruk , Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nde görev yapmaktadır.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Bağırsak Düğümlenmesi
 • Böbrek Nakli
 • Meme Kisti
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • 1997 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • 2002 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi

Deneyimler

 • ACIBADEM ESKİŞEHİR HASTANESİ
 • ANKARA GÜVEN HASTANESİ
 • ANADOLU HASTANESİ

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce