Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
17 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Annemin akciğer atardamarında emboli dediğimiz nadir görülen bi hastalığı vardı.kendimde acil tıp teknisyeniyim.gerçekten ölüm riski çok yüksek ve türkiyede nadiren başarılı sonuçlanan bir ameliyatı var . Ne yapacağımızı şaşırmıştık yaklaşık 2 ay araştırma sonucu isa hocamda karar kıldık...annem 45 yaşındaydı sen ameliyatın çok riskli ama sen gençsin seni kurtarmamız lazım dedi..yaklaşık 6 saat süren ve 3 ay yoğun bakım sürecimiz olan bu kötü günleri sayesinde atlattık.allah binlerce kez razı olsun ..isa beye uzun ömürler versinki çaresizlere derman olabilsin ..sağlıcakla kalın..

 • Babamızın mitral kapakçığını çok başarılı şekilde değiştiren ve üstelik bu ameliyatı bir öncekinin üzerinden sadece 1 ay sonra yapabilen ülkemizin en değerli kalp ve damar hocalarından sevgili Prof. Dr. İsa Durmaz'a hepimiz müteşekkiriz.
  Ameliyat sonrası yakın ilgisi ve desteği, bitmek tükenmeyen sorularımızı sabırla cevaplaması kendisinin hem ne kadar değerli bir bilim adamı hem de ne kadar yüce bir insan olduğunun ispatı. Tüm ailece artık ailemiz kadar yakın gördüğümüz, sevdiğimiz ve saydığımız Hocamıza ve değerli ekibine ve tüm Özel İzmir Tınaztepe Hastanesi çalışanlarına binlerce kez teşekkürler. Rahmi - Emel - Ridade - Sitare Sezgin ; Revna Selek ve Murat Özdemir

 • Ben murat can 1979 dogumluyum 2004yilinda Aort kapagim degisti mitral yama oldu Allah isa durmazdan razi olsun

 • ben aydoğan dikduran isa bey 12 kez anjiyo oldum 5 tane stent takıldı en on takılan stent 2 yıl önceydi fakat ağrılarım tekrar sıklaşmaya başladı doktoruma gittiğimide seni artıık anjiyo kurtarmaz by pass yapalım dedi hastalığımın belirtileri şunlar çabuk yorulmak sol omuz ağrım kalbimin çarpıntısı hiç durmadan yarım saat sürüyor sizce by pass olmam gerekir mi?

 • sayın durmaz size minnetarım çünkü babamı siz amaliyat edip uzun süre yaşattınız allah size ömür versin, sizin başarılarınızı yıllarca dostlarıma annattım iyiki varsınız

 • 2011 yılında babamın 4 damarını dğiştiren İsa Hocam, hayatımızı da değiştirdi. Kendisini kalp sorunu olan herkese tavsiye ediyoruz.Sadece kaliteli bir hekim değil, çok iyi , merhametli bir insan...Binlerce teşekkür ve dualarımız onunla.

 • Değerli prf.Dr.İsa Durmaz hocam,1996 yılında üç damarımı değiştidi. 2006 da hocamın oluruyla üç adet ilaçlı stent takıldı.2013 de Tınaztepe Hastanesinde muayene eden hocam anjiyo olmam için Doç.Ozan Kınay hocaya gönderdi.Anjiyoda bir adet ilaçlı stent takıldı. Şuanda yeni doğmuş gibiyim.1996 dan bu yana gösterdiği içten ve samimi ilgisi nedeniyle; İsa durmaz hocama binlerce teşekkür ediyor minnet ve şükranalrımı sunuyorum.Bulunmaz bir hekim. Bulunmaz bir insan.Sağolu varolun hocam. Ayrıca,TINAZTEPE hastanesi kardiyoloji Bölümü ve ekibi çok iyi çok ilgili.Hepsine teşekkürler.

 • allahhh hocamdann binlerce kez razı olsun o babama yapılan yanlış bir ameliyatın izlerini neredeyse tamamen sildi bizim tüm umudumuuzu kestiğimiz bir andaa bizi kurtardı babam 2 adım atamazken şimdi yürürken biz yetişemiyoruz kesinlikle tek geçerim hocamı

 • ALLAH RAZI OLSUN BABAMIN 04,11.2011 4 DAMARINI DEGİŞTİRDİ.ŞÜKÜR BAŞIMIZDA KENDİSİNE VE EKİPTEKİ HASAN HOCO VE MURAT HOCAYA SONSUZ TEŞEKKURLER

 • SN İSA DURMAZ sizi anlatmak aslında çok kolay bir o kadarda zor insan yeryüzündeki bir meleği ne kadar anlatabilir ama görebilirmiş ben ve ailem gördü ve onu herkesin görüp bu dünyada iken ona teslim olmalı diyorum.iyiki sizi tanımışız siz ve ekibinize minnettarız saygılarımla güzel insan iyi ki varsınız efendim.

 • 1981 aralık kalp kapak tamir ameliyatınızdan bugüne kadar sağlık içinde yaşadım hayatımı size borçluyum size yemin her akşam başımı yastığa koyduğumda önce allaha sonra size şükrediyorum hakkınızı asla ödeyemem.isa bey sizin sayenizde evlatlarımı büyüttüm ozamanlar 2 yaşında olan oğlum şimdi evlendi.

 • isa bey 4*4 lük cerrahtır 1997 senesinde eşime by.pas yaptı en küçük bir rahatsızlık olmadan bu güne kadar sıhhatli olarak yaşıyor şuan 67 yaşında doktorumuza dua ediyoruz

 • Sevgili Hocam, o marifetli elleri ile bana hayat verdi. 1993 yılında by-pass ameliyatımı yaptı. İnsancıllığı ile korkularımı yendi moral verdi. Ellerinden öpüyorum.

 • Annemin kalp hastalığı yüzünden ameliyat olması gerekiyordu hemen kalp damar cerrahı doktorlarını araştırmaya başladık ve PROF.DR.İSA DURMAZ da karar kıldık iyiki de Prof .Dr.İSA Durmaz'a gitmişiz gerçekten çok iyi bir insan hastalarına ve hasta yakınlarına sanki kendi ailesinden bireylermiş gibi yaklaşıyor o kadar insancıl ki İnsanlara hastalığını unutturuyor.Annemin kalp kapakçığını değiştirdiler ameliyat başarılı geçti.Ameliyattan sonra hastaneye kontrol için gidiyorduk kan vermeye bizi ne zaman görse gelir nasılsınız diye sorar ilgilenirdi bu da her doktorda olmayan ince davranışlardan Prof.Dr.İsa Durmazı ailecek çok seviyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.

 • allah sizden razı olsun annemizi kurtardıgınız icin yüce rabbim sizi başımızdan eksik etmesin bln ankaradan ayşe erdemirin kızıyım ellerinizden öperim allah size sağlıklı uzun ömürler versin ilk defa internet kullanıyorum ve nasıl gönderilecegini bilmiyorum inş ulaşır saygılarımla

 • sayın prof.dr.isa durmaz ve ekibinin bana uygulamış oldukları kalp ameliyatından çok memmun kaldım allah isa hoca gibi dr başımızdan eksik etmesin isa hocanın nezninden op dr hasan bey opdr murat beye ve opdr makbule kesici dr çok teşekür ederim bu üç ismlerini yazmış olduğum deyerli dr benim kalp ameliyatıma girip başarılı bir ameliyat olmamı sağladılar allah hepisinden razı olsun başta isa hoca olmak üzere hepisine çok teşekkür ederim.

 • .

Bu doktor musunuz?

139

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın