Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana International İzmir Hastanesi

Yenişehir Mahallesi İşçiler Caddesi No:126

35170 , Konak ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Baha Arslan Laparoskopi

  2.11.2021 de safra kesesi operasyonu geçirdim.sorunsuz bir şekilde ertesi gün taburcu oldum.Baha Bey e ve genel cerrahi katındaki tüm hemşire ve hasta bakıcılara teşekkür ederim.Ameliyat başlangıcından taburcu olana kadar işleme dahil olan herkes çok ilgili ve tecrübeydi.Izmir Medicana hastanesi Baha Bey ve tüm ekibine benden tam puan.Tesekkurler.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Burçin Keçeci Pediatrik Ortopedi Cerrahisi

  Biz kıymetli Burçin Hocamla haziran ayında yenidoğan bebeğimin bacağındaki yumuşak doku tümörü tedavisi için kapı kapı dolaşırken bir doktorun yönlendirmesi ile tanıştık, yönlendiren doktordan da Burçin hocamdan da Allah razı olsun, kendisi bizim hayatımıza resmen kurtarıcı gibi girdi, bebeğim yenidoğan bir bebek olduğu için ve az görülen bir tür olduğu için teşhisine ve tedavisine kimse yaklaşmıyor olmasına rağmen Burçin Hocam hiç çekinmeden kendi evladı gibi evladımı sahiplendi, konunun çok hassas olduğunu özenle ilerlememiz gerektiğini söyledi, gerçekten de dediği gibi bu süreci özenle takip etti ve her aşamasında yanımızdaydı, öncelikle biyopsi yaptı ve kötü huylu çıkan sonuçtan sonra 50 günlük bebeğimin bacağından 4 cm lik tümörü tertemiz çıkardı, ameliyat olduktan sonra da çok şükür ki herşey güzel ilerledi, bebeğimiz şu an 6 aylık oldu ve takipleri yapılıyor, bu aşamaya kadar ameliyattan önce, sonra ve her zaman bizi motive eden hep yanımızda olan kıymetli hocama ve saygıdeğer ekibine çok teşekkür ederim, kendisi ülkemizde ki ender hocalarımızdan.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu Diğer

  Yürümekte zorluk ,yataktan kalkarken , sol bacakta ve kalçada ağrı gibi şikayetlerle Ağustos ayında bel fıtığı düşüncesi ile MR çekildim ilaçlı Mr sonucunda omurilik tümörü teşhisi kondu.Mehmet beye gelmeden önce 2 doktora daha gitmiştim.Burada ki yorumları okuduktan sonra Mehmet beye muayene oldum.Kendisi hastalığımı vede ameliyatın nasıl yapılacağını daha önce gittiğim doktorlardan duymadığım şekilde ayrıntılı olarak anlatıp tarif etti.Hasta ile kurduğu iletişim ve herşeyi ayrıntılı anlatması ameliyat olacak hasta içinde güven ve cesaret veriyor..20 Eylülde ameliyat oldum.Ameliyattan sonrada dediklerini uygulayarak sorun yaşamadım.Hastanede kaldığım sürece bizzat pansumanımı her gün kendisi yaptı ve gün içerisinde ilgilendi.Önümüzdeki hafta fizik tedaviye başlayacağım.Ne zaman arasam veya mesaj atsam hep cevap verdi.Hasta olarak kötü psikoloji ile geldiğim randevudan tam bilgilenmiş, cesaretlenerek vede en önemlisi hastaların beklediği güleryüz ve güzel iletişim ile Mehmet beyde karar kıldığım için çok memnunum. Kendisi hem mesleğinde hemde insan olarak mükemmel vede çok başarılı bir insan.Başta Mehmet bey olmak üzere ekibine ve hastane personeline çok teşekkür ederim.Elinize emeğinize sağlık.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Suat Büket Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

  Eşimin aort anevrizması sebebiyle acil ameliyat olması gerektigi gercegiyle yüzlesince aralarinda hekim arkadaslarimizin da bulunduğu kisilerden kesinlikle suat hoca dönüşü olunca soluğu yaninda aldik. Sürecin basindan sonuna kisa öz ve rahatlatıcı aciklamalariyla hep motive etti. İlaç dozu ayarlaması icin günün erken saatlerinde gönderdiğim tüm mesajları asla yanıtsız birakmadı. Ameliyat öncesi ve sonraki yoğun bakim sürecinde ki bütün korkularımızı ona olan güvenimiz ve yerinde açıklamaları sebebiyle yendik. Ve çok şükür hocamız ve ekibi sayesinde eşim şu an evimizde iyileşme sürecinde. Sonsuz minnet ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.
  G. Yurtsever


  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Sabırlı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hakan bey İzmir’de karşılaşabileceğiniz en güzel insan en iyi doktor… Eşimin gebelik sürecini sorunsuz ve mükemmel bir şekilde geçirmesini sağlayan İnsan… Oğlum şu an 2 aylık kendisinden Allah razı olsun.. Hiç tereddütsüz kapısını çalabilirsiniz…


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Makbule Kesici Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

  Aort anevrizmasi tanısı koyulan eşimin aort grefti ve kapakcigi değişimini gerceklestiren can doktordur. Süreçle ilgili açıklayıcı ve net tutumu sayesinde eşim ve bizlere güvenli ellerde oldugumuzu hep hissettirdi ve operasyonu başarıyla gerceklestirdi. Sonraki süreçte de ilgi ve destegini hiç eksik etmedi. Hayatımızın dönüm noktası oldunuz. İyi ki yolumuz sizinle kesişti. Ailemiz için artık en büyük değerlerdensiniz. Emekleriniz icin sonsuz teşekkürler
  G. Yurtsever


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Annem 22.10.2021 tarihinde omurilik fıtığı ameliyatı oldu. Ameliyattan bir ay önce yürüyemiyordu ve ağrıları çoktu, farklı doktorlar taraftan verilen ilaçlar ve iğnelerin hiçbir faydası olmadı ve o doktorlar ameliyat konusunda net bir görüş veremediler. Daha sonra kendi araştırmalarımızla bir kez de Mehmet hocamıza muayene olup fikir edinmek istedik, hocamız ameliyata karar verdi ve ameliyat aşamalarını ilk görüşmede detaylı olarak anlattı. Kapalı yöntemle ameliyatı yapacağını söyleyerek bizi ameliyata ikna etti ve annem bir hafta sonra Mehmet hoca tarafından ameliyatını oldu. Ameliyattan yaklaşık 6 saat sonra hocamız annemi yürüterek ayağa kaldırdı. Şuan annemin ağrılarından eser kalmadı, normal hayatına döndü. Mehmet hocamıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özgür Çakmak Da Vinci Robotik Cerrahi

  Doçent Doktor Özgür Çakmak hocama PSA yüksekliği nedeni ile doktor arkadaşlarımın önerisi ile gittim. Yapılan tetkiklerle prostat kanseri tanısı konuldu. Kendisi bu doğrultuda 22 Kasım tarihinde Medicana Izmir Hastanesinde Robotik Cerrahi yöntemiyle Prostat ameliyatı operasyonumu gercekleştirdi. Bu başarılı operasyon ve tüm süreç boyunca ilgisi, içten ve samimi yaklaşımı için çok teşekkür ederim. Kendimin de Uzman doktor olması sebebiyle kendisini tüm süreci yönetim tarzından dolayı kutlar ve başarılarının devamını dilerim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özgür Çakmak Da Vinci Robotik Cerrahi

  Prostat ca nedeni ile basvurdum detayli taramalar sonrasi ureter tası da tespit edilince radikal robotik prostatektomi ve tas kirma uygulandi.postop.takip ve ilgisinden dolayi bir hekim olarak kendisine tesekkur ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özgür Çakmak Diğer

  Özgür hocama babamın prostat kanseri tedavisi için gitmiştik.Prostat biyopsini ve biyopsi neticesin de saptanan prostat kanseri için robotik prostat ameliyatını gerçekleştirdi.Özenli ilgisi,sorularımızı ilgi ve sabırla cevaplaması,ameliyat sürecini baştan sona başarıyla tamamlayıp ,hatta ameliyat sonrası pansumanı bile kendi yapması güvenimizi perçinledi ve babam şu an sağlığına kavuştu.Minnettarız.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar