Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (527)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Yan Sağlam Çocuk Muayene

  Kızımın 6.ayından beri rutin kontrollerimizde bizi hep güler yüzü ile karşıladı. Kızımın her kontrolünde, her hastalığında iyi ki bizim hekimimiz diyoruz çözüm odaklı bilimsel ve rahatlatıcı bir hekim. En önemlisi de ulaşılabilir olması. Ne zaman yazsak gitsek ulaşabiliyoruz. Acil durumlarda gün içinde Randevumuz olmamasına rağmen en yoğun günde bile ilgilenen harika bir doktor. Zorunda kalmadıkça gereksiz ilaç yazmıyor bu da çok güven verici. Bilimsel güven verici ilgili bir tedavi süreci daha ne istenir ki

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İlkay Nafiye Topaloğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Harika bir doktor. Guleryuzlu,samimi her konuya hakim. 2. Gebeligimi sayesinde cok rahat atlattim. Destegi her daim devam etti. Tavsiye uzerine kendisyle tanimistim ve iyi ki tanimisim. Cok seviyorum

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Merhabalar, çok ilginçtir Medicana hastanesine Dr. Mehmet Şeneoglu nun yanına ağrılar içinde iki büklüm gittim, boyun ve bel fıtığım olduğunu söyledim, 5dk hızlıca baktı ve ilaç yazildı MR ve röntgen istedi.bunun üzerine radyoljiden en yakin tarih 3 gün sonra gece ve 17 Aralık gündüz tarihine veriyorlar, bende dr beyi 1 saat yemek dönüşünü hastanede bekledikten sonra rapor yazmasını rica ettim ,kendisi "MR görmeden rapor yazamam demis asitanina" bana garip geldi MR tarihine kadar bu halde nasıl isyerine gideceğimi merak edip odasina gidip hastasinin cikmasini bekleyip ,kendine sordum aynı şekilde cevap verdi.bende bu halde MR tarihine kadar nasıl ise gideceğimi sorduğumda tamam 2 gün yazayım şeklinde yaklaştı. Bu neden memnun kalmadim.herkese geçmiş olsun acil şifalar.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. A. Özlem Gündeşlioğlu Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu

  Uzun zamandır çektiğim jinekomasti sorunumu özlem hocayla birlikte çözdük bu süreçte çok yardımcı oldu işindede gerçekten iyi diyebilirim sorununuzu dinliyor ve içinizi rahatlatıcak açıklamalar yapıyor iyi ki de olmuşum dediğim ameliyatlardan biri bu sorundan müzdarip olanlara tavsiyem hiç düşünmeden olun derim tekrardan hayata başlarsınız özlem hocaya teşekkürler..

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özgür Çakmak Üroloji Randevusu

  9 ýıł öncesinden gelen tedavi ettirmediğim mesane kanseri rahatsızlığım vardı. Özgür beyle tanışıp bilgi aldıktan sonra işte dedim. Aradığım dr. Özgür bey. Bilgili disiplinli deneyim li. Gerekli tetkikler yapıldı. Robotik cerrahi ile ameliyatıma karar verildi. 21.11.2022 pazartesi günü ameliyat oldum.Salı günü yürümeye başladım. 26.11.2022 cumartesi günü taburcu oldum. Özgür beye ve ekibindeki hocalarıma tüm çalışan değerli emekçi arkadaşlara teşekkür ederim. Yürüyerek geldiğim medicana izmir in muazzam tesisinden yürüyerek ve sağlığıma kavuşmuş bir şekilde ayrıldım. Sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Konak, Yenişehir Mahallesi İşçiler Caddesi No:126

İlgili aramalar