Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Yenice, Yenice Mahallesi Fuar Alanı, Afyon
Afyon Özel Fuar Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

15 hasta yorumu

Genel skor

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Sıkıntılı bı erken doğum süreci ve sonrasında hiç beklemediğimiz şekilde kötü ilerleyen aylarca yoğun bakım kapıları bekleyen iyi anı biriktiremeyen endişeli bı aileydik ta ki İsa beyle tanışana kadar. İlk bebeğimizin bu zor sürecini anlattığımız da ikinci bebekte aynı şeyler olur mu korkusunu beraber yendik ve yeni yola çıktık. Allah'ın bı mucizesi tek bebek beklerken bize ikiz nasip etti. Bu süreçte doktorumuz hep yanimizdaydi her bir ayrıntıyı bizimle paylaştı ve son güne kadarda bu böyle devam etti. Sağlıklı iki bebeğimiz oldu çok şükür korkularımız geride kaldı. İsa hocama çok teşekkür ediyoruz hastaneye gitmeden bile sorunlarimiza gayet samimi şekilde çözüm buldu bu süreçte hep yanimizdaydi sonrasında da yardımcı olmaya devam etti iyiki tanımışız iyiki size gelmişiz Allah ilminizi arttırsın

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Samimi, bilgili ve güler yüzlü bir doktor. Konuşmasıyla hem güven veriyor hem rahatlatıyor. Bu devirde normal doğumu destekleyen bir doktor bulmak çok zor. Kaç tane arkadaşım var hepsi başka doktorlara sözde normal doğumcu diye gittiler hepsi sezeryan oldu. Aralarında sadece ben normal doğum yaptım. İsa hocamızın kesinlikle Afyon için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

İsa hocam gerçekten özellikle riskli gebeliklerde çok başarılı bir hekim. Çok kıymetli bir hekim. 5. sezeryan ameliyatım olacaktı ve devletten tutun özeline kadar birçok doktora gittim hiç kimse elini sürmek istemedi. Daha önce yumurtalık kisti ameliyatımda vardı. O yüzden karnımdan altıncı ameliyatım olacaktı. Herkes beni başından attı. Ölürsün diyenler bile oldu. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile İsa beye gittim. Beni bebeğime kavuşturdu. Ailecek duacısıyız..

Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Iki bucuk yıl önce şans eseri isa beyle tanistim ve bizi buyuk sıkıntılardan kurtardi. Once Allah sonra isa bey sayesinde kizim zamaninda ve saglikli bir sekilde dogdu

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Ilk oğlumun doğumu saatler süren sancilar dan sonra sezeryanla sonlanmisti. yillardir üzerimden atamadığım travmalar hamile görünce can sıkıntısıni getiriyordu. Tabiki kadın doğum uzmani dahi duymak görmek hatta gitmek bile istemiyordum ki sokakta ilan panolarında çok kıymetli doktorumuz Isa şükrü öz'ü görüp tanısana kadar. 2.hamileligimin başından sonuna kadar takipçimiz oldu sezeryan sonrasi normal doğumu istediğim için her gidişimde yılmadan anlattı. Ve sonunda da dediği gibi çok güzel bir doğum hikayemiz oldu 2.oglumuzu kucağımıza verdi. Oğlumuz bugün 50 günlük ve her gün anıp iyiki tanıdık diyoruz:)

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Sezeryan sonrası normal doğum istiyordum internetten baya araştırdım tavsiye üzerine İsa beye gıttim.Takiplerimde hep guler yüzlüydü bilgilendirilmeleri hep tatmin ediciydi sayesinde 3 yil aradan sonra sezeyan sonrasi normal doğum yaptim başimdan hic ayrılmadı boyle bir doktor Afyon icin buyuk bir şans herkese tavsiye ederim

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Afyonda gebeliğimin son anına kadar başka bir hastanede kontrole gidiyordum. Ssvd isteğimi yeterince desteklemediği için Dr. İsa Bey’e fikir almak için gittim keşke daha önce tanısaymışım dedim ve o andan itibaren Ssvd doğum için elinden gelenin fazlasını yaptı ve bana bu doğumu yaşattı. İlgi, alakası ve güler yüzü ile bir doktordan fazlası. Afyon için büyük şans kendileri

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Afyon'da özel bir okulda öğretmenim. Gebelik takibim için internetten doktor araştırması yaptım. Birçok doktor hakkında fikir sahibi oldum. İsa beyin normal doğum konusunda aldığı ödüller ve bilimsel makaleleri tercihimde etkili oldu .İsa beyden randevu alıp gittim. İlk görüşmemizde bana güven verdi. Güler yüzlü ve cana yakın bir doktor. Doğal bir samimiyet hissediyorsunuz. Suda doğumu çok istiyordum sayesinde suda doğum yaptım. Kendisinden çok memnun kaldım. Gene doğum yapsam yine İsa beye giderim. Herkese de tavsiye ederim.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Fuar Hastanesi'nde takibimizi İsa bey yaptı.Bence hastalarına karşı cana yakın bir hekim.Suda doğum yaptım.Gerçekten rahat bir doğumdu.Eşim de doğumdaydı.

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Hayatımda gördüğüm en güler yüzlü, en cana yakın doktorlardan biri.. Çok samimi, insan ayrı bir sıcaklık ve güven hissediyor. Biz gebeliğimin 28. haftasında İsa beyle tanıştık. 28. haftaya kadar milletin muyane için koşturduğu Afyon için ünlü bir doktordan takipliydim. Kıyaslama imkanım da oldu.Son kararım İsa bey oldu. 28. haftadan sonra İsa beye takibe devam ettim.İyi ki de ona takipli olmuşum.Kararımdan hiç pişman olmadım. Herkese tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet