Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Yenice, Yenice Mahallesi Fuar Alanı, Afyon
Afyon Özel Fuar Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Görüşler

5

Genel skor
10 görüş

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Sezeryan sonrası normal doğum istiyordum internetten baya araştırdım tavsiye üzerine İsa beye gıttim.Takiplerimde hep guler yüzlüydü bilgilendirilmeleri hep tatmin ediciydi sayesinde 3 yil aradan sonra sezeyan sonrasi normal doğum yaptim başimdan hic ayrılmadı boyle bir doktor Afyon icin buyuk bir şans herkese tavsiye ederim


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Afyonda gebeliğimin son anına kadar başka bir hastanede kontrole gidiyordum. Ssvd isteğimi yeterince desteklemediği için Dr. İsa Bey’e fikir almak için gittim keşke daha önce tanısaymışım dedim ve o andan itibaren Ssvd doğum için elinden gelenin fazlasını yaptı ve bana bu doğumu yaşattı. İlgi, alakası ve güler yüzü ile bir doktordan fazlası. Afyon için büyük şans kendileri


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Afyon'da özel bir okulda öğretmenim. Gebelik takibim için internetten doktor araştırması yaptım. Birçok doktor hakkında fikir sahibi oldum. İsa beyin normal doğum konusunda aldığı ödüller ve bilimsel makaleleri tercihimde etkili oldu .İsa beyden randevu alıp gittim. İlk görüşmemizde bana güven verdi. Güler yüzlü ve cana yakın bir doktor. Doğal bir samimiyet hissediyorsunuz. Suda doğumu çok istiyordum sayesinde suda doğum yaptım. Kendisinden çok memnun kaldım. Gene doğum yapsam yine İsa beye giderim. Herkese de tavsiye ederim.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Fuar Hastanesi'nde takibimizi İsa bey yaptı.Bence hastalarına karşı cana yakın bir hekim.Suda doğum yaptım.Gerçekten rahat bir doğumdu.Eşim de doğumdaydı.


G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Hayatımda gördüğüm en güler yüzlü, en cana yakın doktorlardan biri.. Çok samimi, insan ayrı bir sıcaklık ve güven hissediyor. Biz gebeliğimin 28. haftasında İsa beyle tanıştık. 28. haftaya kadar milletin muyane için koşturduğu Afyon için ünlü bir doktordan takipliydim. Kıyaslama imkanım da oldu.Son kararım İsa bey oldu. 28. haftadan sonra İsa beye takibe devam ettim.İyi ki de ona takipli olmuşum.Kararımdan hiç pişman olmadım. Herkese tavsiye ederim.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Bir hafta önce Fuar Hastanesinde suda doğum yaptım. Suda doğum hiç bilmediğim bir şey olduğu için önceleri tedirgindim. Doğurabileceğimden emin değildim bir tarafım hep sezaryan istiyordu. Ama İsa bey tüm süreci en ince ayrıntısına kadar anlattı. Sonrasında beraber karar verdik.Doğuma eşimi de aldı. Şu an iyi ki İsa beyi tercih etmişim iyi ki onunla tanışmışım diyorum.


K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Gebeliğimle ilgili riskli bir durum vardı. Hiç bir doktor sorumluluk almıyor moral olarak bitmiş durumdayken bir hemşire arkadaşım İsa beyi tavsiye etti. Daha ilk muayenede ilgisiyle ve bilgisiyle güven verdi. Beni kendime getirdi. Desteğini hiç eksiltmedi, moral kaynağım oldu. Sayesinde doğumumu sağlıklı bir şekilde yaptım. Kesinlikle özellikle normal doğum konusunda çok yetenekli. Harika bir doktor. Harika bir insan. Her gün dua ediyorum. Eminim onun birçok hastası da ediyordur.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

İlk hamilelik dönemim ve başka bir doktor ile yapılan doğumum problemli geçmişti.Bu yüzden ikinci hamileliğimde stres olmuştum.Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile İsa Bey’e muayeneye gittik.Doktor bey takibimiz sırasında işini severek yapmasıyla bizim bu süreci rahat atlatmamıza çok yardımcı oldu.Bir önceki doğumda on günde kendimi toparlayamazken,bu doğum sonrasında hemen ayağa kalktım. Biz çok memnun kaldık kendisinden.


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Hamileliğim süresince birçok doktora gittim hepsi bebeğimin iyi olduğunu söyledi. Bir gece kanamam olunca devlet hastanesinin aciline gittik nöbetçi doktor İsa beydi bebeğimin bağırsaklarının olması gereken yerde değil
akciğerlerinin yanında olduğunu söyledi doğumumun üniversite hastanesinde yapmamı tavsiye etti ertesi gün takipli olduğum doktora gittim yok öyle birşey dedi . Fakat eşim beni Eskişehire götürdü Eskişehirdeki perinolog profu isa bey ne dediyse aynısını dedi . Doğumumu esogülde yaptım çocuğumu doğar doğmaz ameliyata aldılar İsa bey bebeğimin hayatını kurtardı. İyiki böyle bir doktor var .


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Afyon Özel Fuar Hastanesi Diğer

Gebeliğim boyunca başka bir özel hastaneden takipliydim. Doğumum yaklaşınca takipli olduğum doktorum doğum şeklim için sezeryan dedi. Fakat biz ailecek normal doğum istiyorduk, normal doğurabileceğimi de biliyordum. Normal doğum konusunda ödülleri var diye tavsiye üzerine İsa beye gittik. Kendisinden çok memnun kaldık. Bizimle bir yakınıymışız gibi ilgilendi. Doğum sürecim tam 16 saat sürdü. 16 saat boyunca sabırla bekledi, bizi motive etti.Ben ağrılarım artınca sezeryan istedim.Fakat bana sürekli doğurabilirsin diye telkinlerde bulundu. Ve sonunda dünyalar tatlısı kızımı kucağıma verdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Böyle bir doktorun Afyon'da olması büyük şans.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet