Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Afyon Özel Fuar Hastanesi

Yenice, Yenice Mahallesi Fuar Alanı

03030 , Afyon ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Afyon Özel Fuar Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Afyon Özel Fuar Hastanesi Afyon ilinde Ankara Yolu Fuar Alanı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Cemal Selçuk Ertaş Diğer

  Prostat sonrası daralma için operasyon yaptı. Nedense 20 gün sonra aynı operasyonu bir daha yaptırmak zorunda kaldık(Başka bir doktora tabiki). Menmun kalmadım.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. İsa Şükrü Öz Diğer

  Sıkıntılı bı erken doğum süreci ve sonrasında hiç beklemediğimiz şekilde kötü ilerleyen aylarca yoğun bakım kapıları bekleyen iyi anı biriktiremeyen endişeli bı aileydik ta ki İsa beyle tanışana kadar. İlk bebeğimizin bu zor sürecini anlattığımız da ikinci bebekte aynı şeyler olur mu korkusunu beraber yendik ve yeni yola çıktık. Allah'ın bı mucizesi tek bebek beklerken bize ikiz nasip etti. Bu süreçte doktorumuz hep yanimizdaydi her bir ayrıntıyı bizimle paylaştı ve son güne kadarda bu böyle devam etti. Sağlıklı iki bebeğimiz oldu çok şükür korkularımız geride kaldı. İsa hocama çok teşekkür ediyoruz hastaneye gitmeden bile sorunlarimiza gayet samimi şekilde çözüm buldu bu süreçte hep yanimizdaydi sonrasında da yardımcı olmaya devam etti iyiki tanımışız iyiki size gelmişiz Allah ilminizi arttırsın

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Cemal Selçuk Ertaş Diğer

  21.12.22 tarihinde hidrosel ameliyatı oldum gerek hocam olsun gerek hastane personelleri olsun çok güzel ilgi vardı 22.12.22 tarihinde taburcu oldum çok teşekkür ederim

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. İsa Şükrü Öz Diğer

  Samimi, bilgili ve güler yüzlü bir doktor. Konuşmasıyla hem güven veriyor hem rahatlatıyor. Bu devirde normal doğumu destekleyen bir doktor bulmak çok zor. Kaç tane arkadaşım var hepsi başka doktorlara sözde normal doğumcu diye gittiler hepsi sezeryan oldu. Aralarında sadece ben normal doğum yaptım. İsa hocamızın kesinlikle Afyon için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum.

  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. İsa Şükrü Öz Diğer

  İsa hocam gerçekten özellikle riskli gebeliklerde çok başarılı bir hekim. Çok kıymetli bir hekim. 5. sezeryan ameliyatım olacaktı ve devletten tutun özeline kadar birçok doktora gittim hiç kimse elini sürmek istemedi. Daha önce yumurtalık kisti ameliyatımda vardı. O yüzden karnımdan altıncı ameliyatım olacaktı. Herkes beni başından attı. Ölürsün diyenler bile oldu. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile İsa beye gittim. Beni bebeğime kavuşturdu. Ailecek duacısıyız..

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Nizamettin Kazan Diğer

  Annemin bel fıtığıni mikro cerrahi yontemiyle başarıyla sorunsuz bi şekilde yapıp 1 günde taburcu etti.annem şuan çok iyi.nizamettin beye sonsuz tesekkurlerimi sunarım.ve herkese tavsiye ederim.bende tavsiye üzerine gitmiştim iyikide gitmişim.afyonun en iyi cerrahlarından değerli bi doktor,bel fıtığı rahatsızlığı çekenler hiç düşünmeden tercih edebilir.sayin nizamettin kazan ve değerli ekibine çok teşekkür ederim.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. İsa Şükrü Öz Diğer

  Ilk oğlumun doğumu saatler süren sancilar dan sonra sezeryanla sonlanmisti. yillardir üzerimden atamadığım travmalar hamile görünce can sıkıntısıni getiriyordu. Tabiki kadın doğum uzmani dahi duymak görmek hatta gitmek bile istemiyordum ki sokakta ilan panolarında çok kıymetli doktorumuz Isa şükrü öz'ü görüp tanısana kadar. 2.hamileligimin başından sonuna kadar takipçimiz oldu sezeryan sonrasi normal doğumu istediğim için her gidişimde yılmadan anlattı. Ve sonunda da dediği gibi çok güzel bir doğum hikayemiz oldu 2.oglumuzu kucağımıza verdi. Oğlumuz bugün 50 günlük ve her gün anıp iyiki tanıdık diyoruz:)

  F
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. İsa Şükrü Öz Diğer

  Sezeryan sonrası normal doğum istiyordum internetten baya araştırdım tavsiye üzerine İsa beye gıttim.Takiplerimde hep guler yüzlüydü bilgilendirilmeleri hep tatmin ediciydi sayesinde 3 yil aradan sonra sezeyan sonrasi normal doğum yaptim başimdan hic ayrılmadı boyle bir doktor Afyon icin buyuk bir şans herkese tavsiye ederim

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ali Sallı Nöralterapi

  4 yıldan uzun bir süredir diz ağrısı ile uğraşıyorum gitmediğim yer kalmadı, Ali bey sayesinde Menisküs teşhisi konuldu. Ameliyatı gerekli bulmayan doktorum alternatif yöntemlerle; nöralterapi iğne tedavisi yöntemleri ile ağrımı büyük oranda azaltmış, gündelik yaşantıma devam ememde yardımcı olmuştur.Tedavi sürecimde ilgisi alakası ve çözümleri ile ağrılarımın geçmesine yardımcı olduğu için kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum, gözünüz kapalı gideceğiniz gerek ameliyat gerek iğne tedavisi her türlü hastalığa yöntemleri olan bir doktor. Hastaneniz Ali Fuat bey gibi bir doktora sahip olduğu için çok şanslı.!

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ali Sallı Nöralterapi

  Ali Bey öncelikle ilk izlenimime göre karakter olarak hastaya davranış olarak mükemmel bir doktor neden mi egoist değil hastasını anlıyor size söz hakkı veriyor sizi dinliyor ve empati kuruyor sözleriyle size piskolojik tedavi uyguluyor desem yeridir nöralterapi yaptı ağrım azalsın diye çok memnun kaldım benim ağrımı kendi ağrısıymış gibi hiissedip bana destek olduğu için...Bizim böyle hekimlere ihtiyacımız var çok teşekkür ederim hocam

  Hata oluştu, tekrar deneyin