İsmail Erdem, Pratisyen Trabzon

Dr. İsmail Erdem

Pratisyen

5 görüş

Kaydet


Adres

Kemerkaya Mah Sahil Yolu İller Sok No 27/29, Ortahisar, Trabzon
Özel Trabzon Imperıal Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

Ö

Dr. İsmail Erdem hastaya yaklaşım tarzı ve güler yüzüyle gerçekten ender bulunan doktorlardan birisidir. Hastayı muayene etmesi sırasında hastanın hikayesini sıkılmadan dinliyor, muayene ve teşhisinin isabetiyle gerçekten mükemmel bir doktor. Kendisiyle acilde karşılaşmaktan dolayı çok memnun oluyorum.


Ş

İsmail bey,hastaya yaklaşımı, ilk teşhis olarak yapmış olduğu yorumları son derece isabetli olan Trabzon'daki en iyi acil hekimi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Vertigo teşhisini koyup beni kendimde değilken birsürü testlere tabii tutmadan ilgi ve alakasıyla beni moral olarak da motive eden ender doktorlardandır.Kendisine çok teşekkür ediyor bir an önce seçmiş olduğu branşta statüsünü almasını canı gönülden diliyorum,teşekkür ederim İsmail,Allah Razı olsun.


E

Ne zaman annemi acile götürdüysem sıcak ilgisi, güler yüzü ile beni her zaman sakinleştirmiş çok değerli bir doktor. Onu gördüğümde bir hasta yakını olarak mutlu oluyorum.


A

Dr İsmail Erdem bey şu ana kadar tanıdığım en iyi ve en güler yüzlü acil doktorudur.kızım onun sayesinde sağlığına kavuştu.kendisine çok teşekkür ediyorum


A

Dr İsmail ERDEM beye 3 kez tesadüf olarak kızım için gittik.Her karşılaşmamızda öncelikle güler yüzünden çok memnun kaldık.En önemliside verdiği 3 tedavidende kısa sürede olumlu sonuçlar aldık.Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum.Bence güven hastanesinde yılın doktoru İsmail bey olmalı.Saygılar


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar