Doç. Dr.

Kadir Tufan verifiedCreated with Sketch.

Beyin ve sinir cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • M

  eşimi başarılı bir şekilde tedavi eden doktorumuza teşekkür ederim sizingibi sevecen insancıl beyfendi işinde çok iyi doktorları ALLAH başımızdan eksik etmesin ALLAH razı olsun.(bütün hastalara tavsiye ederim) Mustafa SERTTAŞ.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Doç.Dr. Kadir Tufan 1972’de Adana’da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini Adana Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1997’de mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı’nda tamamladı.

  2004 yılında Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi Beyin Cerrahisi Anabilim Dalında uzman doktor olarak çalışmaya başladı. 2007 yılında öğretim görevlisi, 2009 yılında yardımcı doçent doktor, 2013 yılında doçent doktor unvanlarını aldı. Halen Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi Beyin Cerrahisi Anabilim Dalında birim amiri olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
  İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

  2011 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Pittsburg Üniversitesi’nde, 2012 yılındaFransa’da “Aix Marseille University”de Gamma-Knife Radyocerrahisi eğitimleri almıştır.

  Adana Tabip Odası, The European Association of Neurosurgical Societies, International Leksell Gamma-Knife Society, Türk Nöroşirürji Derneği, Sinir Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği’ne üyedir.

  Hizmetler

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • M

   eşimi başarılı bir şekilde tedavi eden doktorumuza teşekkür ederim sizingibi sevecen insancıl beyfendi işinde çok iyi doktorları ALLAH başımızdan eksik etmesin ALLAH razı olsun.(bütün hastalara tavsiye ederim) Mustafa SERTTAŞ.

  • S

   ben 15 gün önce bel fıtıtğından ameliyat oldum herkes felç olma riskin yüksek demesine rağmen kadir bey in kendi güveni ve herşeyi çok rahat bir şekilde anlatması hastalarına karşı inanılmaz sabrı sayesinde şuanda çok iyiyim kendisine çok teşekkür ederim allah razı olsun...

  • A

   kadir bey sana ve ekibine çok teşekkür ederim allahım sizleride korusun sizi seviyorum TEŞEKKÜRLER.

  • E

   Babamın akciğerindeki tümör beyine sıçramıştı. Doktor beyin uyguladığı Gamma Knife tedavisinden sonra beyindeki 3 tane tümörün hepsinin kaybolduğunu öğrendik ve çok mutlu oldu. Allah Kadir Bey'den razi olsun.

  • C

   Babama yaptığınız riskli ve başarılı operasyon için çok teşekkür ederiz.Dalında çok başarılı ve insan olarak çok iyi biri. sayın doktorumuzun herşey gönlünce olması dileği ile................. Ali Gaffaroğlu ve ailesi

  • Y

   Sizinle tanışmak güzeldi babama yapmış olduğunuz başarılı ameliyattan dolayı size teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.YUSUF IŞIK VE AİLESİ