Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Metin Kasapoğlu Cd. 65/4, Antalya
Kemal Doğan Ortodonti Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Ortodontist Dr. Kemal Doğan


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

10 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
G
Konum: Kemal Doğan Ortodonti Muayenehanesi Diğer

Yıllar önce altlı üstlü karmakarışık dişlerimin hakkından gelen tatlı dilli canım doktorum , dünyanın en pozitif insanıdır yıllar geçse de burdan selamlar yolluyoruuum:)

Dr. Dt. Kemal Doğan

çok teşekkür ederim :))

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kemal Doğan Ortodonti Muayenehanesi

Kendimi bildim bileli diş ağrısı çekmedim ama her şeyin bir kusuru olur derler ya benimde öyle. Iki köpek dışımın arkada olmasın dan rahatsız olup 25 yaşımda araştırmaya başladım. Bir şey yapmaktan yada almadan önce çoook araştırırım karar vermekte çok zorlanırım. Derken Kemal beyin kliniğin de buldum kendimi o kadar güler yüzlü, pozitif insan ki kendisi nasıl dişlerim de telle çıktım farkında değildim. Evet çok araştırdım başka doktorlar en az 1.5 yil 2 yil derken Kemal bey 10 ayda tedavi sürecini bitirdi hem de çok güzel oldu. Iyi ki diyorum iyi ki Kemal bey. Hiç pişman olmaz sınız tek kelime ile muhteşem biri.

Dr. Dt. Kemal Doğan

çok teşekkür ederim :)) güzel günlerde mutlulukla gülümse :))

Doğrulanmış kullanıcı

Ümmüşan Okudan
Doktorum alanında bir numara. İşini en iyi şekilde yapıyor ve hastalarına karşı daima güleryüzlü sevecen yaklaşıyor. Çok kötü gözüken dişlerimi en güzel hale getirdi. Onun sayesine çok güzel bir gülümsemeye sahip oldum. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Doktorumu çok seviyorum. Kendisinden çok memnunum.Eğer güzel dişlere sahip olmak istiyorsanız gözü kapalı tercih edebilirsiniz. Hiç pişman olmazsınız.

Doğrulanmış kullanıcı

26 yaşında tanıştım Kemal Bey'le ve iyi ki görmüşüm kliniğini. Acayip pozitif biri ve tedavide adım adım size bilgi veriyor ve işini severek yapıp,takip ediyor. Gittiğim diğer ortodontistler durumuma imkansız derken, Kemal bey beni cesaretlendirdi ve şu anda inanılmaz güzel dişlerim var. Her dk aynaya bakıyorum ve iyi ki yaptırmışım diyorum:) Kesinlikle tavsiye ediyorum. İşinin profesyonelce yapıyor!

Doğrulanmış kullanıcı

kemal bey güleryüzlü sevecen bir doktor işinde çok başarılı çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim pişman olmayacaksınız...

N
Doğrulanmış kullanıcı

tedavimizi çok güzel bir şekilde bitirdik dişlerim bu süreçte evrim geçirdi sonucundan çok mutluyuum kesinlikle iyiki sizi tercih etmişim hiç çekinmeden gece gündüz arayabildiğimiz nadir doktorlardansınız herşey için birkez daha teşekkür ediyorum. hiç düşünmeden tercih edin derim zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyosunuz aa bir bakmışız teller yookkk :)

N
Doğrulanmış kullanıcı

Bir iş ancak bu kadar sevilerek ve eğlenilerek yapılabilir.sonuctan çok memnun kaldım.Kemal Bey çok başarılı.Herkese gönül rahatlığı içinde tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

Doğrulanmış kullanıcı

Çok memnun kaldım çok ilgili ve yakın davranan bir hekim. Ortodonti tedavisi için kesinlikle Kemal Beyi tavsiye ederim.

M

İlgisi ve desteğiyle zor ve uzun tedavilerde hep kararlı ilerlememi sağlayan bir o kadarda mesleğinde en iyilerde olan bir doktor

M
Doğrulanmış kullanıcı

İlgisi ve desteğiyle zor ve uzun tedavilerde hep kararlı ilerlememi sağlayan bir o kadarda mesleğinde en iyilerde olan bir doktor

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Ortodontist Dr. Kemal Doğan