Adres

Op.Dr. Kemal Keşmer
Yenişehir Mah. Konak Sok. No:9 Kat:2, İzmit, Kocaeli

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Op.Dr.Kemal Keşmer, 1965 yılında Giresun ili Tirebolu ilçesinde doğmuştur. İyi derecede İngilizce bilgisine sahiptir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır....

Daha fazla


Hizmetler


Yenişehir Mah. Konak Sok. No:9 Kat:2, Kocaeli

Op.Dr. Kemal KeşmerYenişehir Mah. Konak Sok. No:9 Kat:2, Kocaeli

Op.Dr. Kemal Keşmer

22 hasta/danışan görüşü

Genel skor

B
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Kemal Keşmer Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Muhteşem bir hekim güler yüzlü. Hastaya güven veren diğerlerinin goremediğini görüyor. Kendisine yoğun bir bel ağrısı şikayeti ile gitmiştim ayağa kalkamıyordum artık kendi işimi göremiyordum yürümekte zorlanıyordum daha önce birkaç hekime gitmiştim ancak hiçbir fayda görmedim ama Kemal keş Mer beni bayağı rahatlattı verdiği ilaçlar iyi geldi şu anda kendi işimi görebiliyorum ayakta yürüyebiliyorum kimsenin yardımına ihtiyacım olmadan ihtiyaçlarım karşılayabiliyorum teşekkürler Kemal keşmer.

Z
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Kemal Keşmer Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Annemin bel ağrısı için son kararı Kemal hocadan öğrenmek istedik. Kendisi bizi net bir şekilde aydınlattı. Henüz ameliyat aşamasına gelmediğini öğrendik. Bu benim için çok önemliydi. Verdiği bilgiler ışığında hareket edicez. Ameliyat aşamasına gelirse annem tabiki Kemal hocamızı ziyaret edeceğiz. Kendisine ilgi ve güvenilir bilgisi için çookk teşekkür ediyorum.

M
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Kemal Keşmer Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Anneme boyun fitiği sebepli ameliyat teşhisi koyulmustu, yorumlara bakarak doktorumuza basvurduk, ameliyati suan icin gerek görmediğini ve bunun en son basamak oldugunu soyleyip bizi inanilmaz rahatlatti, tedaviye başladik. Çok ilgili, tane tane anlatip sabirla dinleyen harika bir doktor. Biz çok memnun kaldik bundan sonra adresimiz doktorumuz belli. Herhangi bir arastirma yapmasaydik carsamba gunu annem bicak altina yatacakti, gereksiz bir stres ve korku yasadik. Emar sonuçlarini ekrana yansitarak fitiklari gosterip tek tek acikladi bizlere. Acil ameliyat denen fitigin aslinda orta derece riskli bir fitik oldugunu anlatti ameliyatsiz döndürme yoluna girdik, Allah boyle işini layikiyla ve hakkiyla yapan doktorlari başimizdan eksik etmesin.

A
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Kemal Keşmer Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Kemal bey hastalığım konusunda en ince ayrıntısına kadar anlattı. Bel fıtığı ameliyatı oldum. Bugün ikinci günüm daha olmadan görüşlerimi yazmak istedim. Gayet başarılı korkusuz ve ağrısız bir ameliyat geçirdim. Teşekkür ediyorum.

K
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Kemal Keşmer Randevu

Yirtilmiş büyük bir bel fitiğim vardı.Dr bey fiziki muayene sonrası durumumunda çok agrıli olmaması sebebi ile ilac tedavisi verdi.Sordugum tüm sorularıma sabırla detaylı açıklamalarda bulundu..On gün geçti.An itibari ile ağrı ya da fiziksel bir kisıtım kalmadı.çok teşekkürler

G
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Kemal Keşmer Diğer

Belimde ve sırtımda oluşan ağrılar için kendisine muayeneye gittim güler yüzü ve sakin tavrı beni çok memnu etti ilaç ve egzersizler sayesinde
ağrılardan kurtuldum kendisine buradan teşekkür ederim

G

Kemal Bey yaklaşımı çok olumlu bir doktor. Kendisi hastaymış gibi değil de arkadaşı gibi özel hissettiriyor. Kemal Bey'e bel fıtığından dolayı muayene oldum. Ağır bir durum olmadığından dolayı ilaç tedavisi uygulandı. Şu anda gayet durumdayım. Kemal Bey'den aldığım hizmetten memnun kaldım.

E

Kemal Keşmer'e bel, boyun fıtığı ve sırt ağrısı şikayetlerimden dolayı muayene oldum. Kendisi tedavi uyguladı ve tedaviden sonra şikayetlerim geriledi. Her şey çok yolunda bitti, problem yaşamadım. Kemal Bey'den çok memnun kaldım. Kendisi süreçlerimi takip etti.

F

Belim tutuluyor, bel rahatsızlığım vardı Kemal Bey'e muayene oldum. Kendisi bel kaslarımı güçlendirmek amacıyla pilates önerdi. Pilates yapıyorum ve rahatladım. Başka doktorlara gittiğimde hepsi ameliyat önerdiler, kendisi beni ameliyatsız iyileştirdi. Şu anda çok iyiyim. Annemin de bel kayması şikayetinden dolayı muayene olduk onu da tedavi etti. Kemal Bey'den çok memnun kaldık. Belim ağrıyor diyen herkese kendisini tavsiye ediyorum.

H

Kemal Bey'e takvim üzerinden rahatlıkla alabildim. Randevumun saatinde kendisine ulaşabildim. Kendisinin çok ilgili bir hekim olduğunu referans aracılığıyla duymuştum, çok ilgilendi. Çok ince ve sık dokuyarak tedaviyi tanıyı çok güzel bir şekilde anlattı. Bel fıtığı rahatsızlığımdan dolayı ameliyatımı gerçekleştirdi. İyileşme sürecimin ne kadar süreceğini belirterek tedavimi yaptı. Şu anda hayatıma öncesinde sanki rahatsızlık geçirmemiş gibi devam ettirebiliyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op.Dr.Kemal Keşmer, 1965 yılında Giresun ili Tirebolu ilçesinde doğmuştur. İyi derecede İngilizce bilgisine sahiptir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır....

Daha fazla


İlgili aramalar