Tahmini yanıtlama süresi:

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

Annem takipli hastası olur, Allah gerçekten razı olsun zaten tedavi ve bilgisine söyleyecek sözümüz yok, son derece bilgili ve yetenekli, bunun yanında hastaya yaklaşımı bilgilendirmesi ve son derece mükemmel öneri ve tavsiyelerde bulunuyor.Zira Annemin doktoru olmasından çok manevi oğludur.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Anjio

11 yil once By bass olan babamın kalp krizi geçirmesi ve acil anjioya alınması gerekliligi ile manavgat dan yaşam hastanesine geldik kenan beyin samimiyeti,geride bekleyenlerin hislerini anlayabilme ve tane tane sureci bilgilendirmesine minnettar kaldık. Evet bilgi şart zaten bilginiz olmayınca tip bitiremiyorsunuz ancak bir doktorun yaklaşım şekilleri hasta ve yakınları için çok önemli..Dr Kenan Minareciye tekrar herşey için teşekkür ederiz.

T

GÜLERYÜZLÜ, SICAK, SADE DAVRANIŞLARIYLA GÜVEN VEREN HAVASINI YAŞADIM. BU YAKLAŞIMI NEDENİYLE TAKİP EDİYORUM KENDİSİNİ. TEŞHİS VE TEDAVİSİNDEKİ BAŞARISIYLA DA MUTLU EDİYOR HASTASINI, YANİ BENİ!..

A

2ad stent takan sayın suat yorgancı nın şehir dışına gitmesinden sonra tavsiyesi üzerine tanıştığım kenan minarecinin kaldığım yerden kontrollerimin devam etmesi beni çok memnun etti...ciddiyet, bilgilendirme, insani değerler kendisine teşekkür ederim....böyle değerleri gurubunuzda tutmak sizlerden dileğimiz.......

T

Sıcaklığı, güven vericiliği, vefası ve yeteneği ile bize güven veren doktorlardan Sayın Minareci...

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar