Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Dumlupınar, Ulucami Cd. No:264, 31200 İskenderun/Hatay, Hatay
Hatay İskenderun Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Dyt. Kerime Nur İşbilir Kastamonu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur.Çukurova Üniversitesi , Bede...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

84 hasta yorumu

Genel skor

H

Tavsiye üzerine gitmiştim. 1 ay çalıştık, ben orayı bıraktım ve çok da memnunum kendisinden 3 ayda 14 kilo verdim, çok güzel gidiyor. Yani danışanına karşı motivasyonu var, yıllardır başaramıyordum kilo vermeyi. Başka diyetisyenlere de gittim, verim alamıyordum. Beni motive etti, diyet programından memnun kaldım. Her şey çok güzel gidiyor. Gördüğüm kilo problemi olan arkadaşlarıma ve kilo almak isteyen arkadaşlarıma öneriyorum. Birkaç arkadaşım gitti zannediyorum. Yönlendiriyorum.

A

Tavsiye üzerine gittik. Gayet iyi dinliyor, neler istiyoruz neler bekliyoruz onu öğreniyor ona göre listemizi hazırlıyor. Her gidişimizde kilo kaybımız oluyor. Yağdan veya kastan olabiliyor. Gidişattan memnunuz. Herhangi bir sıkıntımız yok. Başkalarına tavsiye ediyorum.

C

O benim canım, ben onu çok seviyorum. Arkadaşım gidiyordu kendisine, memnun kaldı bana da tavsiye etti. Ben de gitmeye karar verdim. Samimi, muhteşem bir insan. Çok güzel ikna ediyor ve motive ediyor, insanlığı bir kere çok güzel. Danışman gibi değil de arkadaşı ile görüşüyormuş gibi davranıyor. Çok güzel gidiyor bütün verdiği diyetler çok güzel. Ben de uyguluyorum. O beni uygulamamı motive ettiği için uygulamama yardımcı oluyor. Ben de memnun kaldığım için birçok arkadaşımı götürdüm, onlar da memnun kaldılar.

S

Oğlumun arkadaşı gidiyordu memnun kaldılar, biz de gittik. Çocuğum için her yaşa uygun diyet veriyor Yaklaşımı güzel, benden çok oğlumun dediklerini yapıyor. Oğlum da kendisini dinliyor, söylediklerine uyuyor kilo verdi. Komşumuz da gidiyor yönlendirdik. Şu anda oğlumun kilosu sabitlendi. Kerime Hanım'dan çok memnun, tavsiye ettiğimiz kişiler de memnun. Bir psikolog gibi yaklaşımından bahsetti komşumuz, direkt diyet başlamadan konuşuyor, onlar da memnun kaldılar. Bize soruyorlar oğlunuz kendi başına mı yaptı yoksa diyetisyen yardımı mı aldınız diye. Göz önünde olduğu için biz de anlatıyoruz, yönlendiriyoruz.

S

Kuzenim gitmişti. Bana tavsiye etti, kilo vermiş ben de gitmek istedim. Onunla beraber gittim. Yaklaşımı güzel, izah etti diyet listesini yapmam gerekenleri söyledi. Uydum ben de. Şu an devam ediyorum, 15 günde 9 kilo verdim 25 günlük süreçte 5 kilo daha verdim. Toplamda 14 kilo verdim. 40 günde verdim 90 kiloya düşmeye çalışıyorum, 107 kiloydum, memnunum. Sağda solda arkadaşlarım değişimi görüyor, tavsiyem ile gidenler de oldu.

I

Diyetisyene ihtiyacım vardı, evime yakındı, gitmeye karar verdim. Çok samimi, çok iyi ilgileniyor, günlük yaşam tarzına göre listeler hazırlıyor. Haftada bir gidiyorum, her hafta diyet listem değişiyor. Ekim ya da kasım gibi başladım, 1 ay ara verdim daha sonra tekrar başladım. Çok memnun kaldım. Başkalarını da yönlendirdim. Onlar da gittiler.

G

Daha yeni başladım 1 ay oldu. Oğlum okulda hocalık yapıyor oradan tavsiye edildi. Çok iyi bana karşı. 15 günde 5 kilo verdim. Haftada bir gidiyorum. Değişiyor listelerim, ben de uyum sağlıyorum. Memnunum kendisinden. Arkadaşlarıma da söylüyorum.

Z

Akrabalarım memnun kaldılar ben de gittim. Çok şükür ben de memnun kaldım. Çok cana yakın hoşlandım kendisinden, iyi geliyor bana. Şu ana kadar 10 kilo verdim. Daha da devam edeceğim. Listelerime uyuyorum ona göre hareket ediyorum. Çevremdekilere tavsiye ediyorum.

H

Tavsiye üzerine gittim. İlgisi, genel olarak yakın davranması ve vermiş olduğu diyetlerden fayda sağladık. İlk bir haftda 3 kilo verdim. İkinci haftada 1 kilo verdim. Üçüncü haftada da 1 kilo verdim. Yani kısa sürede 5 kilo verdim. Vermiş olduğu diyetten vücudum yıpranmadı, rahat bir süreç geçirdim. Halen devam ediyorum. Memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum

F

Yorumlara bakarak gitmeye karar verdim. Sıcakkanlı, güleryüzlü davrandı çok samimiydi. Çok memnun kaldım diyetleri gayet başarılı uygulandığı sürece her türlü sonuç alınabiliyor. 4 Ay gittim. Halen devam ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dyt. Kerime Nur İşbilir Kastamonu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur.Çukurova Üniversitesi , Bede...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj