Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Acıbadem Kadıköy Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 ad... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Acıbadem Cad.Tekin Sok.No:8

34718 , Kadıköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Kadıköy Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 11 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Kadıköy Hastanesi İstanbul ilinde Acıbadem Cad.tekin sokakno:8 Kadıköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Çetin Vural Diğer

  Zor bir ameliyat olduğunu öğrendiğim parotis bezi ameliyatımı sorunsuz bir şekilde atlatmamı sağladı Çetin bey. Güven ve tecrübe sanırım en önemli kavramlar bu tür operasyonlarda; Çetin beye tekrar teşekkür ederim.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Çetin Vural Diğer

  Annemin 10+ senedir kulağının arkasında bulunan oldukça büyük ve son 2 - 3 senedir ona çok rahatsızlık vermeye başlamış olan bir tümürük bezi tümörü nedeni ile Çetin Bey’le tanıştık. Çok şükür hem ameliyatla ilişkilendirilen hiç bir risk gerçek olmadı, hem de ameliyattan bir hafta sonra - dışardan dikkatli bakmadığınızda görülmeyecek bir dikiş ile taburcu olduk hastaneden. Ama en önemlisi Çetin bey sürecin başından sonuna kadar kendisi her an yanımızdaydı, pansumanlarımızı dahi bizzat kendisi yaptı. Kısa ve öz olarak şunu söylemek isterim, Çetin bey hep özlemle okuduğumuz, dinlediğimiz “eski zaman” hikayelerinde anlatılan muhteşem yetenekli, kahraman doktorlardandır. Allah bir milyon kere razı olsun. İyi ki var. Bir tanecik annesini riskli bir ameliyat için hastaneye götüren herkes duygularımı anlayacaktır. Her şey için kendisine sonsuz teşekkür ederiz.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berkhan Yılmaz Diğer

  Merhaba herkese ,
  ilk kez bu sekilde bir hoca icin yorum yaziyorum . 2019 kasim ayinda meme diklestirme ameliyatina karar vermistim emzirme -dogumlarda alip verdigim kilolar sonucu deformasyona sebep olmustu goguslerimde
  5 doktorla gorustum , araya pandemi girince bugune kadar sure uzadi .
  Berkhan Hoca gorustugum sonuncu hocaydi gorusmeden cikinca tamam dedim ,
  isinin ehli oldugu okadar belliydiki halinden (herhangi biri tavsiyesi ile gitmemistim ) kendisinden once de isim yapmis cokca hoca ile gorusmustum reklam hali coktu ustlerinde onlarin .

  Berkhan Hoca ya karar verdim ve iyikim oldu goguslerim eski halinden daha guzel ameliyat sonrasi cok az bir hassasiyetle uyandim , iyiki onu tanidim iyiki onunla bu ameliyati gerceklestirdik ve ic gudulerim beni yaniltmadi
  hersey icin tesekkur ederim , bu eller daha cok kisiye sifa olsun


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Çetin Vural Baş ve Boyun Cerrahisi

  Çetin Hocama buradan da defalarca kez teşekkür ederim... 23 yaşında bir genç kız olarak hayatımda ilk defa bir ameliyat geçirdim. Parotis bezimdeki tümörü ameliyat olmadan 10 gün önce fark ettim daha sonra da Çetin Hocamıza başvurdum. Ameliyatın yüz felci riski olduğu için çok korkuyordum ama Çetin Hocama muayene gittikten sonra ona çok inandım ve güvendim. Kendisine minnettar bir hastası olarak söylüyorum ki asla yüzümde en küçük bir şey olmadı yüz felci gerçekleşmedi. Tamamen Çetin Hocam sayesinde. Ameliyattan sonra bir doktordan daha fazlasıydı, pansumanlarımın hepsini kendisi yaptı yaparken bile canımın acımaması için uğraştı. Çetin Vural Hocamla karşılaştığım için çok sağlıklı ve mutluyum. Eğer benim gibi bir sıkıntı yaşarsanız mutlaka Çetin Vural Hocama danışın ve kendisine güvenin. Kendisine minnettarım. Çok teşekkür ederim.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Çetin Vural Tükürük Bezi Ameliyatı

  Çetin Hoca her şeyin başında mükemmel bir insan. Parotidektomi ameliyatı olmam gerektiğini öğrendiğimde ameliyatın risklerinden dolayı çok endişelenmiştim fakat Çetin hoca bu süreci son derece profesyonel bir şekilde geçirmemizi sağladı. Ameliyatın olası yüz felci gibi riskleriyle karşılaşmadıysam bu Çetin hocanın bilgi ve deneyimi sayesindedir. Bunların ötesinde pansumanımı bile her gün gelip bizzat kendisi yaptı ve hiçbir zaman riskleri olduğundan az veya çok göstermedi, kendisine tüm tedavi süreci ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Kendinizi Çetin Hocaya gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Çetin Vural Diğer

  (Kulak zarı ameliyatı) (Timpanoplasti) (08.11.2021)
  Çocukluğumdan beri çektiğim kulak zarımdaki sorun 40 yaşıma geldiğimde Çetin bey sayesinde son buldu. Senede bir kaç kez delinerek çok incelmiş ve küçülmüş olan kulak zarımda son olarak kapanmaz bir delik oluşmuştu. Çok başarılı bir ameliyat ile, kulağımdaki kıkırdaktan parça alınarak mevcut kulak zarıma yeni çift kat bir zar ile yama yapıldı. Şu an gayet iyi duyuyorum ve hiç bir sorun yok. Kulak zarı ve kulak ile ilgili diğer sorunlarınızda kendisine görünmenizde fayda var. Diğer göründüğüm doktorların çaresi yok dediği sorunuma çare olan Çetin beye buradan tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Çetin Vural Tükürük Bezi Ameliyatı

  Merhaba ben nilgün üç ayrı primer kanser tedavisi aldım ve genel kontrollerde başka bir yerde parotis derin lobda bir kitle çıktı kanser olma riski ve bulunduğu yerde sinire zarar verme ihtimali yüksek olduğu için alınan konsey kararı ile acil bir ameliyat olmam gerekti ve birden fazlan bu ameliyatı yapan doktora gittim ve hepsi aynı şeyi söyledi % 98 ameliyat esnasında sinir kopar felç olursun kalıcı olur gibi çok riskli bir tablo çizdiler üç ayrı kanserle uğraşırken bunları duyunca yıkıldım bu sitede okuduğum bir yorumla prof Çetin hocama gittim ve hayatım değişti şimdi tek hatırladığım ilk muayenede onun şefkatli davranışları karşısında gözyaşlarıma hakim olamayışımdı ve o an kararımı verdim işinde bu kadar profesyonel olan Çetin hocam tüm riskleri ve nasıl minimalize edebileceğini anlattı ve asla boş umutlar değil gerçekler ışığında bilgi verdi nihayet ameliyat oldum ve işte o mucize eller o mucizeyi gerçekleştirdi hiç hasar kalmadan parotisteki kitlem alındı.
  Kendi elleriyle pansumanlarımı dahi yaptı hastaneden yolcu ederken odasında kapıya kadar yolcu edip yüreğimize kazıdı nasıl bir insan ve nasıl bir hekim olunacağını. Hocam size sadece fiziki sağlığımı değil ruhsal sağlığımıda borçluyum. Ameliyat olacaklar Çetin hocama gitmeden lütfen karar vermeyin gerçekten anlatılmaz yaşanır. Umutla yaşama bağlanan benim gibi hastalara umut ışığı olan prof. Dr. Çetin Vural hocama teşekkür ediyorum


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Başar Önal Diğer

  Dün Başar hocamla yüksek ateş ve enfeksiyon ihtimali sorunum nedeniyle acilde karşılaştık. Kendisi hem çok profesyonel, hem hasta sevgisi, insan sevgisi çok kuvvetli bir doktor. Sizi dinleyeceğine, anlayacağına ve kritik anlarınızda yanında olacağına emin olabilirsiniz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Çetin Vural Tükürük Bezi Ameliyatı

  Banu Aktenk ben yaklaşık 3 sene önce sağ kulağımın altında altında bir kitle oluşmuştu bunun parotis bezi tümörü olduğunu riskli bir ameliyat ile alınacağını öğrendim korkudan bugüne kadar kaçtım ama artık kaçamayacağım kadar büyüdü ve çok kıymetli hocam @prof.dr.cetinvural sayesinde yıllarca korktuğum risklerin hiç birisi olmadan geçti gitti Çetin hocama gerek insani yönü gerek bu konudaki müthiş uzmanlığı için sonsuz minnettarım iyi ki böyle kıymetli doktorlarımız var elleri hiç dert görmesin Allah ona sağlık güç kuvvet versin bu konuda daha iyisini bulamazsınız hem doktor olarak hem insan olarak


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emrullah Hayta Diğer

  Bel fıtığına bağlı beldeki ağrı ve bacaktaki uyuşma şikayetlerimle gittim. Kendisi çok ilgili şekilde ilgilendi, detaylı şekilde çeşitli fiziksel muayeneler yaptı.Fark ettiği sorunları detaylı anlattı açıkladı.Evde yapabileceğim egzersizler verdi.
  Kendisi hasta ile son derece ilgili kibar bir doktor.Almış olduğum muayene hizmetinden son derece memnunum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar