Uzmanları gör

Acıbadem Kadıköy Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 ad... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Acıbadem Cad.Tekin Sok.No:8

34718, Kadıköy,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Acıbadem Kadıköy Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 11 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Kadıköy Hastanesi İstanbul ilinde Acıbadem Cad.tekin sokakno:8 Kadıköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • S. Ateş Önal

  Algoloji, Prof. Dr.

  • H

   Babam Ali Ceviker,in tedavisinde göstermis oldugunuz ilgiye tesekkür ederim.Hasan Ceviker Almanya


 • Sefa Müezzinoğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • E
   Konum: Sefa Müezzinoğlu MuayenehanesiHizmet: Diğer

   15 yaşında basketbol maçımda ön çapraz bağımı kopardım ve ameliyat oldum.16 yaşında idmandayken ön çapraz bağım yeniden koptu aynı zamanda da menisküsümde çok ciddi bir yırtılma oldu.Bunun sonucunda Sefa hocamla tanıştık.Acilen ameliyat oldum.Tüm önerilerine harfiyen uyarak uzun ve sancılı bir süreçten sonra tümüyle sağlığıma kavuştum.Sefa hocam sayesinde sportif yaşamıma aynen geri döndüm.İyi ki Sefa hocamın ellerinde ameliyat olmayı seçmişim.Dizim tüm hareket kabiliyetlerini yeniden kazandı.Tekrar teşekkür ederim.Benim tecrübelerim size yol göstersin.Vazgeçmeyin.Ne dizinizden ne de spor hayatınızdan..

  • I
   Konum: Sefa Müezzinoğlu MuayenehanesiHizmet: Diğer

   Sefa hoca alanında çok başarılı öncelikle kendisine teşekkür etmek istiyorum dizimden olmuş olduğum patela çıkığı ameleyatımı yaptığı için kendine müteşekkirim sanırım ameliyat gerçekleşeli 4 sene oldu ve çok iyiyim dizimde agrılar yerinde çıkmalar yaşadığım o sıkıntılı süreçten kurtuldum ve ameliyat olmadan önce internetten hiç bir bilgi bulamamıştım ama soruşturarak sefa hocaya ulaşmıştım hiç bir tereddüt yaşamadan kendisine bırakabilirsiniz çünki sefa hoca işinde ehli nadir insanlardan olduğunu düşünüyorum

  Tüm görüşlere (26) göz at


 • Çetin Vural

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • M
   Konum: Acıbadem Kadıköy HastanesiHizmet: Tükürük Bezi Ameliyatı

   Çetin Hocam'la Kasım 2019da sağ parotis bezimde tümör olduğunu ve alınması gerektiğini öğrendikten sonra hekim araştırırken tanıştım. Çetin Hocam'ın gerek insani yönü gerek hasta psikolojisinden anlaması gerekse de parotis bezi tümöründe Türkiye'nin değil dünyanın sayılı hekimleri arasında olduğuna vakıf olup 10 Aralık'ta ameliyatı oldum. Riskli bir ameliyat olması nedeniyle esasında korkarak olduğum operasyon sonucunda başta belirtilen risklerin hiçbiri gerçekleşmedi ve önce Allah sonra Çetin Hocam sayesinde sağlığıma kavuştum. Kendisi son derece ilgili, hastasını önemseyen ve insani özellikleri ön planda olan saygıdeğer bir şahsiyet. Parotis bezi tümöründen muzdarip kişilerin kendilerini gözlerini kırpmadan tereddütsüz bir şekilde emanet edebileceği birisi Çetin Hocam ve iyiki var.

  • A
   Konum: Acıbadem Kadıköy Hastanesi

   Prof. Dr. Çetin Bey kulak arkası tükürük bezinde oluşan 3 cm tümörümü çok başarılı bir ameliyatla almıştır. Hiçbir sorun ve sıkıntı yaşamadım çok teşekkür ederim ...Korktuğum hiçbirseyi yaşamadım, hiçbir ağrım olmadı. Kendisi titizlikle herşeyi en iyi şekilde halletmiştir. İyiki var .

  Tüm görüşlere (19) göz at


 • Nuri Çağlar

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • A

   çok iyi bir insan, çok iyi bir dr.....


 • Hüseyin Cem Alhan

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • E

   Süper bir insan ve süper bir ekip ile olmaz denilen ameliyatımı başarı ile gerçekleştirerer tıp tarihine geçiren doktoruma ve ekibine sonsuz teşekkürler.


 • Ceyhun Solakoğlu

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm. Dr.

  • K

   Bir gün yolunuz kendiniz veya canınızın bir parçası için hayat mücadelesi verdiğiniz bir anda Acıbadem Kadıköy Hastanesinde Sn. Dr.Ceyhun Solakoğlu ile yoğun bakımda kesişirse bilin ki o gerçek bir doktordur. Aynı zamanda dört dörtlük bir insandır. Teşekkür ve minnet duyguları ile insanlık borcumuzu ödeyemeceğimiz kadar üst makamdadır. Dileriz ki Allah kendisine hiç bir zaman zorluk, güçlük, acı göstermesin. Doktorluk mesleğinin ne kadar mukaddes olduğunu bize ispatlamış örnek bir hekimdir. Saygılarımızla.


 • Berkhan Yılmaz

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Uzm. Dr.

  • C

   Her yaptığı amelyat sonrasında hastasını memnun eden bir doktor.Allah böyle doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin.


 • Zekai Tarım

  Göğüs Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • M

   0601 2012 tarihinde acıbadem kadıköy hastanesine Perikardit hastalığı için yattım.Tedavi esnasında ciğerlerimin su topladığını öğrendim.Beni 18 gün boyunca Dr Recai bey tedavi etti ve sayesinde sağlığıma kavuştum.Çok iyi bir doktor Allah ondan razı olsun.Ayrıca serviste görevli öbür doktor ve hemşire ve hasta bakıcılar işlerini son derce iyi yapıyor ve güleryüzlüler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ede r saygılar sunarım.


 • Efe Onganer

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • K

   Eşimle beraber checkup sonuçlarımızı değerlendiren ,bizleri bilgisiyle aydınlatan, doğru bir şekilde bizleri yönlendiren ,güler yüzü ve hastasıyla iletişimi mükemmel olan doktorumuz sayın Efe Onganer,e buradan Teşekkürlerimi sunarım.


 • Senem Almaç

  Kulak Burun Boğaz, Uzm. Dr.

  • Kızım Ece 2 3 ay evvel senem almaç tarafından ameliyat edildi kızım 6 yaşında harika ve çok cana yakın insana ğüven veriyor senem hanımı tanıdığım için çok şanslıyım sonsuz teşekkürler


İlgili aramalar