Uzmanları gör

Acıbadem Kadıköy Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 ad... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Acıbadem Cad.Tekin Sok.No:8

Kadıköy,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Acıbadem Kadıköy Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 11 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Kadıköy Hastanesi İstanbul ilinde Acıbadem Cad.tekin sokakno:8 Kadıköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sefa Müezzinoğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • Konum: Sefa Müezzinoğlu MuayenehanesiHizmet: DiZ kıkırdak problemi

   Sefa hocamla tanışmamız 2002 yılında olmuştur.ilk ameliyatımı 2005 yılında İkinci ameliyatımı 2016 yılında sol diz kıkırdak problemimden dolayı oldum.çok memnunum allah razı olsun hocam sizden

  • S

   Bulunduğumuz bölge iyi bir doktor olduğunu duyduk ve araştırdık.Bel fıtığı ve kalçadaki ağrılardan dolayı tercih ettik.Annem ameliyat oldu.Ameliyat öncesinden ve sonrasından memnunuz.İlgisi,alakası ve ameliyattan memnun kaldık.

  Tüm görüşlere (24) göz at


 • Hatice Alpay Özgür

  Periodontoloji, Uzm. Dr.

  • K

   Kendisi çok kibar, çok iyi davranan bir insandı.Çok nazikti ve gerçekten işinin ehli biriydi.Çok da memnun kaldım.İşlem öncesinde ve sonrasında kontrollerde de bilgilendiriyor. Diş eti çekilmesi ile alakalı ameliyatımı gerçekleştirdi.Gayet iyiydi. Memnun kalmıştım.Sonrasında da kontrollere gittiğimde ilgili ve alakalıydı.Farklı şikayetlerim ile alakalı da bana yönlendirmelerde bulundu.Mutlaka tavsiye ederim kendisini.

  • A

   Hatice Hanım iyi bir uzman.Daha önce hizmet verdiği hastanede gelmiştim ve çok memnun kaldım.Benim dişlerimde problemler vardı.Hatice Hanım sağolsun iki dişime implant yaptı.Hala da kullanıyorum. Hep dua ediyorum kendisine.Hanımefendiliği, naifliği,kibarlığı çok güzel. Hasta dostu bir insan. O yüzden çok memnun kaldım.Başka hastalara da tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Çetin Vural

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • A
   Konum: Acıbadem Kadıköy Hastanesi

   Prof. Dr. Çetin Bey kulak arkası tükürük bezinde oluşan 3 cm tümörümü çok başarılı bir ameliyatla almıştır. Hiçbir sorun ve sıkıntı yaşamadım çok teşekkür ederim ...Korktuğum hiçbirseyi yaşamadım, hiçbir ağrım olmadı. Kendisi titizlikle herşeyi en iyi şekilde halletmiştir. İyiki var .

  • A
   Konum: başka bir yerHizmet: Parotis bezi tümörü

   23.10.2018 Merhaba ben kocaeli/izmit'ten gülnur yaklaşık 6 ay önce parotis bezi tümörü hastası olduğumu bademciğime şahdamarıma bası yaptığı ve ameliyat olmam gerektiği tümörün büyüklüğü sebebiyle(7 cm)ameliyat olsam da olmasam da felç olacağımı ve bu ameliyatı kendilerinin yapamayacağını söyleyen 4 tane dr ziyaret ettim psikolojim bozuldu haliyle vural çetin hocayı internet üzerinden buldum muayene icin gittigim de güler yüzü ve olumlu konuşması sebebiyle ameliyat olmaya karar verdim ve bugün ameliyatımın 13. Günü çok şükür felç değilim daha önce olabileceği söylenen olumsuzlukların hiç birini yaşamadım önce allaha sonra çetin hocama teşekkür ederim sağlıkla kalın.Kismi felç olacağınız soylendiyse şayet çetin hocayı tavsiye ederim ..

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Nuri Çağlar

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • A

   çok iyi bir insan, çok iyi bir dr.....


 • Hüseyin Cem Alhan

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • E

   Süper bir insan ve süper bir ekip ile olmaz denilen ameliyatımı başarı ile gerçekleştirerer tıp tarihine geçiren doktoruma ve ekibine sonsuz teşekkürler.


 • Ceyhun Solakoğlu

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm. Dr.

  • K

   Bir gün yolunuz kendiniz veya canınızın bir parçası için hayat mücadelesi verdiğiniz bir anda Acıbadem Kadıköy Hastanesinde Sn. Dr.Ceyhun Solakoğlu ile yoğun bakımda kesişirse bilin ki o gerçek bir doktordur. Aynı zamanda dört dörtlük bir insandır. Teşekkür ve minnet duyguları ile insanlık borcumuzu ödeyemeceğimiz kadar üst makamdadır. Dileriz ki Allah kendisine hiç bir zaman zorluk, güçlük, acı göstermesin. Doktorluk mesleğinin ne kadar mukaddes olduğunu bize ispatlamış örnek bir hekimdir. Saygılarımızla.


 • Berkhan Yılmaz

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Uzm. Dr.

  • C

   Her yaptığı amelyat sonrasında hastasını memnun eden bir doktor.Allah böyle doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin.


 • Zekai Tarım

  Göğüs Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • M

   0601 2012 tarihinde acıbadem kadıköy hastanesine Perikardit hastalığı için yattım.Tedavi esnasında ciğerlerimin su topladığını öğrendim.Beni 18 gün boyunca Dr Recai bey tedavi etti ve sayesinde sağlığıma kavuştum.Çok iyi bir doktor Allah ondan razı olsun.Ayrıca serviste görevli öbür doktor ve hemşire ve hasta bakıcılar işlerini son derce iyi yapıyor ve güleryüzlüler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ede r saygılar sunarım.


 • Efe Onganer

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • K

   Eşimle beraber checkup sonuçlarımızı değerlendiren ,bizleri bilgisiyle aydınlatan, doğru bir şekilde bizleri yönlendiren ,güler yüzü ve hastasıyla iletişimi mükemmel olan doktorumuz sayın Efe Onganer,e buradan Teşekkürlerimi sunarım.


 • Senem Almaç

  Kulak Burun Boğaz, Uzm. Dr.

  • Kızım Ece 2 3 ay evvel senem almaç tarafından ameliyat edildi kızım 6 yaşında harika ve çok cana yakın insana ğüven veriyor senem hanımı tanıdığım için çok şanslıyım sonsuz teşekkürler