Adana Özel Niv Göz Merkezi

Göz doktoru

2006 yılında Maya Göz olarak hizmete başlayan ve isim değişikliğine giden Niv Göz Merkezi'nin, Adana'da Sümer Mahallesi Bülent Angın Bulvarı No: 61'de ve yine Adana'da Yeni Baraj Mahallesi 68020. Soka... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında Maya Göz olarak hizmete başlayan ve isim değişikliğine giden Niv Göz Merkezi'nin, Adana'da Sümer Mahallesi Bülent Angın Bulvarı No: 61'de ve yine Adana'da Yeni Baraj Mahallesi 68020. Sokak No: 2/A'da iki adet göz merkezi bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Adres bilgisi

 • Adana Özel Niv Göz Merkezi

  Sümer Mah. Bülent Angın Bulvarı No:61, Seyhan

  01140, Adana,

  İletişim bilgileri

 • Adana Özel Niv Göz Merkezi

  Yeni Baraj Mahallesi 68020.Sokak No:2/A

  01140, Seyhan,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Adil Tekin

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Süper değil mükemmel doktor. Bilgili tecrübeli ve insancıl. İlasik lazer oldum. Keşke daha önce olsaymışım...

  • Ben adil beye Annemi götürdüm Katarakt ameliyati oldu, kendisini almanyadan aradim cok net ve ilgili bir doktor. Annem seker hastasiydi sorularimiza cok ilgiyle cevap verdi ve ameliyat basarili oldu. Tesekkür ederim. Iyiki sizi aramisim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at


 • Deniz Altınbay

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: goz kaymasi

   Sevimli ve cana yakinilgiyle kalplerini fethetti yıllardır oğlumu muayene eder ve sürekli beni motivasyon eder deniz altinbay seni seviyoruz
   Ve tessekuruluşlar ediyoruz emeğinize saglik

  • Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: genel kontrolel

   7 yaşındaki oğlumun ilk muhayenesi , genel kontrol istedik.sadece şunu söyleyebilirim mükemmel ilgi ve alaka. Çok teşekkür ederim ilginize.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at


 • Enis Fırıncıoğulları

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • S
   Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Prematüre Retinopatisinde Göz Muayenesi

   Enis bey ve asistanı çok yardımcı oldular teşekkür ederim özellikle şunu da belirtmek isterim randevu alırken randevu konusunda yardımcı olan Berna hanıma teşekkür ederim çok yardımcı oldular

  • Yer: Adana Özel Niv Göz Merkezi

   Göz ameliyatından sonra kontrol amaçlı muayene. İlgi ve alaka süper. Personeller çalışkan ve işin ehli. Doktor Enis Fırıncıoğulları güven verici . Teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at


 • İbrahim Taşkın

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • I
   Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: miyopi uzak görememe

   Öncelikle Dr.ibrahim Taşkın hocama çok teşekkür ederim 2 gün önce miyop ameliyatı oldum şuan cam gibi etrafımı görüyorum daha önce televizyon yazılarını 2metre uzaktan göremezdim şimdi çok iyi görüyorum gayet memnun kaldım bu hastaneden herkes güler yüzlü karşılıyordu Nil hastanesinin tüm çalışanlarını beyendim hepsine ayrı teşekkürler eğer sizlerinde bi miyop hastalığınız varsa hiç beklemeyin hemen ameliyat olun ağrısız sızısız bi ameliyat 5 dakikada sağlıklı gözlere kavuşun derim herkese tavsiye ederim

  • O
   Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: piterjium ameliyatı

   Yıllardır her iki gözümde de piterjium vardı. Özel bir hastanede radyoloji uzmanı olarak çok yoğun çalıştığımdan dolayı her iki gözümde de kızarıklık, kuruma ve batma hisleri oluyordu. Sağ gözümdeki piterjium korneaya da kısmen uzanmaktaydı. İleride korneada deformasyon ve bunun sonucu düzensiz astigmat oluşacağını biliyordum. Artık ameliyat zamanım gelmişti.
   Dr. İbrahim Taşkın beyin iyi ve yetenekli bir uzman olduğunu yaklaşık 8 ay önce eşime yaptıdığı riskli katarkt operasyonu nedeniyle biliyordum. Eşim başarılı bir operasyondan sonra hem uzağı hem yakını çok iyi görüyordu.
   kurban bayramı tatilini de fırsat bilerek tatil öncesi ameliyat randevumu aldım. Her iki gözümede dikişsiz yapıştırma yöntemiyle başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Tatil dönüşü yoğun tempolu işime hemen başladım, çok rahatladım. kızarıklık yanma kuruma kaşıntı şikayetlerim tamamen düzeldi.
   Dr. İbrahim Bey' e ekmeğini gözleriyle kazanan bir radyoloji uzmanına gerçekleştirdiği başarılı operasyon için çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.
   Dr. Ömer Öztürk

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (67) göz at