Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Adana Özel Onur Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nörolo... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Adana Özel Onur Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Özel Onur Tıp Merkezi Adana ilinde Ziyapaşa mahallesi Kaymaklar apartmanı No:1 Kıyıboy Cad. adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Adres bilgisi

 • Adana Özel Onur Tıp Merkezi

  Ziyapaşa Mah. Kaymaklar Apt. No:1 Kıyıboy Cad., Seyhan

  1140, Adana,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zafer Tanrıverdi

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • ZAFER BEY HASTAYI HEM İYİ TEDAVİ ETTİĞİNE VE DE HEM DE ÇOK İYİCE DİNLEYİP ONDAN SONRA TEŞHİS KOYDUĞUNDAN DOLAYI ÇOK MEMNUM KALDIM.KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.


 • Ufuk Özelbaykal

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • Alanında çok çok iyi bir doktor.Her sorduğum soruya içtenlikle yanıt veriyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Benim sorunum menopoz du.Kendisiyle birlikte benim için doğru bir yol izleyerek bana bu yolda yardımcı oldu.Menopoz sendromunu en az hasarla yaşamaya başladım.Tüm kadın arkadaşlarım rahatlıkla Dr.Ufuk Beyle kadın hastalıkları konusunda yardım alabilir.

  • gerçekten çok ilgili ve doğru teşhis koyan bir doktor son derece memnunum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at