Akamer Özel Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

(2 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Akamer Özel Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Dumlupinar Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:425

33130 , Yenişehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Elif Altıok

  Geçen sene Türkiye’ye tatile gelmiştim maalesef ön dişim salanıyordu ve karar verdik çekilmesine ben ön diş olduğu İçin çok korkuyordum tavsiye üzerine Dr Elif Nur Altıok tedavimi gerçekleştirdi .. böyle mükemmelliği görmedim diyorsam gerçekten öyle 4 implant Yaptırdım ve bu ay tekrar Mersin’e gidip tedavime devam edilecek .. estetiğe bu kadar özen gösteren Doktora Ender büyük şans karşılaşmak Almanya’da tekrar tedaviye geleceğim .. ellinize ve emeğinize sağlık çok teşekkür ederim iyiki benim tedavimi yapmışsınız tüm kalbimden tavsiye ederim ..


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Tolga Erkol Kontrol Randevusu

  Akamer diş sağlığı merkezine hasta olarak ilk defa geliyorum.bu merkezin doktorlarını buranın müşterisi olan bi arkadaşım tavsiye etti.Doktora gidiş sebebim başka bi doktorda yapılan işlemin kontrolüydü.doktor bey oldukça ilgiliydi.filmlerimi inceledi ve bana yol gösterdi.kendisine cidden çok teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar