Antakya Özel Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi

(2 görüş)

Özel Hatay Kardiyoloji Dal Merkezi kadrosunda 2 adet kardiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Hatay Kardiyoloji Dal Merkezi Hatay ilinde Hastane Cad.abdulhay apartmanı No:2 Özel Antakya Kalp Merkezi ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Antakya Özel Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi

Altınçay Mah. 624. Sokak No:20 Devlet Hastanesi Acil Yanı

31040 , Hatay ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Hatay Kardiyoloji Dal Merkezi kadrosunda 2 adet kardiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Hatay Kardiyoloji Dal Merkezi Hatay ilinde Hastane Cad.abdulhay apartmanı No:2 Özel Antakya Kalp Merkezi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ayda Aşkar Diğer

  Akne problemi yaşadığım için ayda hanımın yanına gittim. Kendisi ilgili ve çok sıcakkanlı. İşinde de oldukça basarili. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Randevu almayı düşünen herkese önerim kesinlikle tereddüt bile etmesinler.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hülya Mavi Diğer

  Eşimin migren rahatsızlığı için gittik daha önce hiç kimse bu kadar detaylı bilgi vermemişti.Uyguladigi tedavi yöntemi sayesinde sürekli tutan migren 1 yıl boyunca tutmadı.Gercekten muhteşem bir doktor.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar