Buradasınız: 
Klinikler
Psikiyatrist
Psikiyatrist İstanbul
Arzugül Kanra Pektaş Muayenehanesi

Arzugül Kanra Pektaş Muayenehanesi

Psikiyatrist

Bilgileri düzenle

Arzugül Kanra Pektaş Muayenehanesi kadrosunda 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Arzugül Kanra Pektaş Muayenehanesi İstanbul ilinde Valikonağı Cad.no:46/3 Nişantaşı Çeyrekoğlu apartmanı Teşviki... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Arzugül Kanra Pektaş Muayenehanesi kadrosunda 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Arzugül Kanra Pektaş Muayenehanesi İstanbul ilinde Valikonağı Cad.no:46/3 Nişantaşı Çeyrekoğlu apartmanı Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Muayenehane

Adres bilgisi

 • Arzugül Kanra Pektaş Muayenehanesi

  Valikonağı Cad. No:46/3 Nişantaşı Çeyrekoğlu Apt. Teşvikiye, Şişli

  34000, İstanbul,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Arzugül Kanra Pektaş

  Psikiyatri, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Değerli Dr Arzu Kanra yaşamış olduğum rahatsızlığımda her zaman yanımda olan . Ben tanıyan doğru tedaviyi uyguluyan mumtaz insan işinin uzmanı olan doktoruma sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   Eğer kendinizi iyi hissetmiyorsanız ve yaşamı devam ettirmek sizin için çok yorucu ve sıkıntılı bir hale gelmişse, ne yapın ne edin, paranız yoksa biryerlerden bulun, buluşturun ama ordan oraya savrulmadan muhakkak Arzu hanım'la 1 kere bile olsa gidip görüşün. Tedavilerin cevapsız kaldığını düşündüğüm, fiziksel ve bedensel olarak oldukça karışık bir durumda hissettiğim bir zamanda, tanıdığım bir doktor tavsiyesi ile gittim kendisine, hayatta keşkeler kullanmayı sevmiyorum ama Arzu hanım ile daha önce tanışsaydım son dönemim çok daha farklı olabilirdi...Oldukça zeki, sizin ordan oraya savrulmanıza izin vermeyen, hastasını iyi takip eden gerçek bir doktor. Tedavim hala devam ediyor, zor bir dönem geçiriyorum ama sayesinde daha umut doluyum ve bu yolda giderken kendisine çok güveniyorum. Eğer bir psikiyatriste uzun dönem gidiyor, ilaç alıyor ve hala iyi hissetmiyorsanız kaçın ordan, bir çok doktor var araştırın ve size en iyi olacak olanı siz seçin, iyileşememenizin sizinle ilgili olduğuna inandırmalarına sakın izin vermeyin, ben geçte olsa bunu anladım ve şimdi doğru seçimi yaptığımı düşünüyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at