Batu Global Dent(Diş) Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bahçelievler şubesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Poliklinikte; diş ağrısı tedavisi, eksik dişlerin tamamlanması, çocuk diş tedavisi, ai... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Batu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bahçelievler Mah.Bozkır sok.No:3 A/B

34160 , Bahçelievler ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Batu Global Dent(Diş) Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bahçelievler şubesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikte; diş ağrısı tedavisi, eksik dişlerin tamamlanması, çocuk diş tedavisi, aile diş hekimliği, lazer diş hekimliği, protetik diş tedavisi, ağız ve çene cerrahisi gibi diş sağlığı işlemlerinin yanı sıra gülüş tasarımı ve diş düzeltme gibi estetik işlemler konusunda da hastalara hizmet sunuluyor.

İşlemler

 • Diş çekimi,Dolgu,Kanal Tedavisi
 • Konservatif ve endodontik tedavi ( çürük tedavileri-estetik dolgular ve kanal tedavileri)
 • Protez
 • Cerrahi
 • Pedodonti ( Çocuk dişleri )
 • Ortodonti (Çene darlığı,Çapraşıklık,Alt çene içerliği,Yapısal bozukluklara ilişkin tüm sorunlar)
 • Periodontoloji (Dişeti çekilmeleri;Dişeti iltihapları)
 • İmplantoloji
daha fazla

Sosyal medya hesapları

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Deniz Ergen Diş Dolgusu

  Deniz hanım şimdiye kadar karşılaştığım en kibar, titiz, başarılı, dikkatli diş hekimi. Ortodonti tedavisi öncesinde kendisinden diş çekimi, kanal tedavisi, dolgu gibi bir çok konuda hizmet aldım. Başka bir klinikte hiç ağrı olmadığı halde sadece dolgu değişimi istediğim dişime direk kanal tedavisi yapılırken Deniz hanım başka bir dişimde uzun süren ağrılar olmasına rağmen o dişi kanal tedavisine gerek olmadan kurtarabilmek için çok çabaladı, her ağrı ile aradığımda beni geri çevirmeden muayeneye çağırdı. Sabrı, titizliği, elinin hafifliği, her konuda özenli ve kibar çalışması ile benim için artık İstanbul’da tektir kendisi :) Tüm diş tedavisi ihtiyaçlarınızda kendisine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Eski yapılan dolgularım ile Deniz hanımın yaptıklarını karşılaştırdığımda ne kadar özenli ve tecrübeli olduğuna bir kez daha emin oldum. Buradan da kendisine tekrar teşekkür etmek isterim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Deniz Ergen Diş Dolgusu

  Diş,çene ve agız içi ağrı şikayetiyle gittim kendisine. Çok kibar,nazik eli hafif bir diş hekimi. Klinik modern,son teknoloji ve olmasi gereken herşey dusunulerek kurulmuş.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Deniz Ergen Randevu

  İşini çok iyi yapıyor tanıdığım en iyi doktorlardan biri , yavaş yavaş inceleyerek yaptı dolgumu teşekkür ederim kendisine . Çok seviyorum hocamı

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Çağrı Akçay Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Sadece işini yapıp geçen biri değil üç sene içinde iki cerraha gidip almadıkları dişimdeki kisti aldırdım korkmama rağmen anlatımı ve ilgisi sayesinde çok kolay geçti teşekkür ederim

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Deniz Ergen Kök Kanal Tedavisi

  Çok iyi, geldim oturdum danisdik problemlerimi anlatdim, bütün dişlerime bakdi ne var ne yok onu planladik birer birer yapti problemsiz kök kenal tedavesi, diş cekimi, ve diş dolgusu

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Çağrı Akçay Çene Implantasyonu

  Yillardir dis tedavisinde en korktugum sey igne olayiydi.cagri bey nasil yapti bilmiyorum ama igneyi hissetmedim bile ustune 4 adet implant civisinin yerlestirilmesinde en kucuk bir agri yada rahatsizlik yasamadan ilk asamayi aştik.elinize saglik çagri bey supersinizzz

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Adnan Batu Diş Dolgusu

  Adnan Bey yıllardır güvenle gittiğimiz, işini iyi yapan kıymetli bir hekim. Genel kontrol amaçlı randevu talep ettim, kendisi abartmadan gerçekten neye ihtiyacınız varsa o tedaviyi uyguluyor. 1 adet kompozit dolgu ve diş temizliği uyguladı. Kendisine teşekkür ederim.

  Dt. Adnan Batu

  bizler teşekkür ederiz,iyi niyet dilekleriniz ve yorumlarınız için..
  Hayat gülünce daha güzel:)

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Hülya Çerçi

  Kızımın ön dişi çarpmaya bağlı çapraz şekilde kırılmıştı 2 seansta çok güzel bir şekilde oldu doktor hanımın ilgisinden ve tedavisinden çok memnun kaldık tüm ekibe teşekkür ederim.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Adnan Batu Kanal Tedavisi

  Dişimin kırılmış olması nedeniyle yemek yemem de zorluk olmaya başladı uzman adnan batu beyle görüşüp tedavimi yerine getirdi çok memnun kaldım.

  Dt. Adnan Batu

  bizler teşekkür ederiz,iyi niyet dilekleriniz ve yorumlarınız için..
  Hayat gülünce daha güzel:)

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Deniz Ergen Diş Dolgusu

  Deniz hanım güler yüzlü hastasıyla iletişimi çok güzel işini iyi yapan hastasını dinleyen gerekli açıklamayı yapan çok değerli bir doktor. Oğlumun tel tedavisini hiçbir olumsuzluk olmadan tamamladığı için kendisine teşekkür ederim.

  Dt. Deniz Ergen

  Batu Global Diş ailesi olarak bizler teşekkür ederiz, sağlıklı gülüşler hep sizinle olsun...

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar