Cahide Topsakal Muayenehanesi

Beyin ve sinir cerrahı

Bilgileri düzenle

Cahide Topsakal Muayenehanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. Cahide Topsakal Muayenehanesi İstanbul ilinde Bağdat Cad.veyselbey apartmanı No:82 K 4 D 7 Kızıltoprak ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Cahide Topsakal Muayenehanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. Cahide Topsakal Muayenehanesi İstanbul ilinde Bağdat Cad.veyselbey apartmanı No:82 K 4 D 7 Kızıltoprak adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Muayenehane

Adres bilgisi

 • Cahide Topsakal Muayenehanesi

  Bağdat Cad.Veyselbey Apt. No:82 K 4 D 7 Kızıltoprak

  İstanbul,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cahide Topsakal

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Allah sağlık versin hayata küsmüştüm beni hayata bağladı Allah razı olsun Cahide hocamdan 2. ablam oldu kendisi . Cok insancıl , cok mütevazi ve ailemizden biri gibi oldu. '1999 yılı ve 2002 yıllarında 2 kez fıtık ameliyat oldum. Ancak 2008 yılından sonra dar kanal ve fıtık tekrarladı. Bacaklarımda ve belimdeki şiddetli ağrılar nedeniyle yürüyemiyordum, uyku uyuyamıyordum . 6-7 aydır yatağa bağlıydım. Simdiye kadar ameliyat edecek dr bulamadık. Gittiğimiz dr lar çok riskli bir ameliyat deyip yapmadılar. Cahide hocamı internetten araştırıp buldum. Çok güzel muayene etti işini ve hastasını çok sahipleniyor çok titiz bir doktor. Hep söylediğim gibi " Önce Allah sonra size güveniyorum hocam " deyip kendisine güvendim. Çok şükür 6 saatlik çok zor bir ameliyattan sonraki gün ayağa kaldırdı beni. 12 adet platin taktı, omurilik daralması ameliyatı ,yaptı. Ayağımdaki yana basma sorunum düzelmiş, dik durabiliyordum, bacaklarımdaki güç kaybı yerine gelmiş. 20 gündür çok mutluyum ağrılarım çok azaldı bir süre sonra onlar da geçecek. Ailem de ben de çok duacıyız hocamızdan Allah yolunu açık etsin.

  • çok memnunum

   son 15 ay içinde yaşadıklarım Türkiye Cumhuriyeti sağlık sistemini ve Türk hekimlerini yakından tanımama neden oldu. çok söze gerek yok. Allah Cahide hocadan razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at