Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Çanakkale 18 Mart Tıp Fakültesi Kampüsü

Barbaros Mahallesi Terzioğlu Kampüsü

17020 , Çanakkale ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
8 görüş

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  Ekim 2018 rektum malign neoplazmı ameliyatı için önce annemi, Ağustos 2021 umbilikal herni ameliyatı için kendimi emanet ettiğimiz çok saygıdeğer Şükrü Taş Hocama ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bilgisi, tecrübesi paha biçilemez. Kaldı mı sizler gibi şeffaflıkla bilgilendirerek hastasının gözünün içine bakarak konuşan, güven veren, şefkatli ve ilgili doktorlarımız diye sorar olduk maalesef. Büyük bir lütuf sizleri tanımış olmak. İyi ki varsınız.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  Anal fissür ameliyatımı gerçekleştirilen Sayın Şükrü TAŞ hocama şükranlarımı sunuyorum. İlgili kibar hepsinden önemlisi işinde son derece iyi bir hekim. Ben operasyondan çok memnun kaldım. Bir doktor annesi olarak hekimlerimizin nasıl zor şartlarda eğitim aldığını, bu seviyede olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Yolunuz açık olsun Şükrü TAŞ hocam.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  Şükrü Taş 10 numara bir insan 10 numara bir doktor anal fistül ameliyatı oldum yakın bi zamanda hiçbir sorun yok her şey yolunda kendisi güler yüzlü hastasıyla iletişimi çok iyi içten sıcak birisi


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  Ocak 2021 de nüks eden kasık fıtığı tedavisi için başvurdum. Dr. Şükrü Taş, bana en uygun ve beni en az zorlayacak doğru bir tedavi ile beni sağlığıma kavuşturdu. Ameliyat öncesi ve sonrası hastalığım ile ilgili çok açıklayıcı bilgiler verdi. Yaptığı tedavinin ayrıntılarını, neyi ne için yaptığını ya da neden yapmadığını anlatarak kafamdaki soru işaretlerini sildi. Ameliyat sonrası hastasıyla göz teması kurarak içten bir şekilde “ Bana sormak istediğin bir şey var mı?” diye soran kaç doktor vardır ki? Kendisine bir de buradan teşekkür ediyorum. Çanakkale’de olması bu şehir için büyük bir şans.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  2 Şubat 2020 tarihinde sevgili annemin kolon ameliyatını yapan, güler yüzlülüğü ve güven veren tavrıyla iyi ki karşılaştık dediğimiz doktorumuz. Kendisine yüz yüze defalarca teşekkür etmeme rağmen bir de buradan yazmak istedim. Kendisi gibi tüm ekibi çok özverili çalıştı ve annem zor bir ameliyatı başarıyla atlattı. Ameliyat öncesinde ve sonrasında Şükrü hocanın pozitif geri bildirimleri ilk kez hastalıkla karşılaşan annem ve ailemiz için çok destekleyici oldu. Bir psikolojik danışman olarak hastanın ve yakınlarının psikolojilerine de önem verdiği için ayrıca teşekkür ederim. İyi ki Çanakkale'desiniz hocam, emekleriniz için minnettarım.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş midede yanma

  04/03/2019 tarihinde mide fıtığı ameliyatı geçirdim.Doktorum Şükrü Taş ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Kısa bir iyileşme süreci yaşıyorum.Emeklerine sağlık.Branşında usta bir doktor diyebilirim.Ülkenin her zaman iyi doktorlara ihtiyacı var .


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Kolon Kanseri Görüntüleme

  2018 yılında kolon.ca. ameliyatı oldum Şükrü hocam sayesinde sağlığıma kavuştum mükemmel bir doktor Çanakkale kıymetini bilsin saygılar Ramazan Çevik Balıkesir


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Reşit Ersay Üriner İnkontinans

  Ahmet Hoca hem bilgisi hem de cerrahi deneyimleriyle mükemmel bir doktor. Üriner inkontinans ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi.Hafta sonu bile ekibiyle kontrollerimi yaptı.Muhteşem bir doktor.Çanakkale için büyük bir şans ve kazanım...


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar