Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Çanakkale 18 Mart Tıp Fakültesi Kampüsü

Barbaros Mahallesi Terzioğlu Kampüsü

17020 , Çanakkale ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  09.08.2022 günü çok başarılı bir şekilde eşimin safra kesesi ameliyatını yaptı. Öncelikle mükemmel bir insan. Konusunda uzman ve deneyimli. Çok zeki. Hiç bir ayrıntıyı atlamadı. Çok yoğun iş temposunu asla hastalarına yansıtmadı. Ender bir insan. Ben ve eşim kendisine çok teşekkür ederiz. Bu toprakların böylesi insanlara ne çok ihtiyacı var. Şükrü Hocam iyi ki varsınız.
  Haydar YARKIN

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  5 sene önce olduğum göbek fıtığı ameliyatımda yapılan yanlış işlemler nedeniyle az kalsın bağırsaklarımı kaybediyordum. Kendisini tavsiye üzerine bulduk ve Allah hocamızdan binlerce kez razı olsun. Hayatımda bu kadar bilgili, hastasıyla bu kadar ilgili, kibar ve işinin ehli bir insanla tanışmadım. Hiç bir doktorun yanaşmadığı ameliyatımı gayet güvenle gerçekleştirdi. Hem bağırsaklarımı hem de beni kurtardı. Ne sçylesem az kalır. Saygılar, sevgiler sayın hocam

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  Sayın Dr. Şükrü Taş Ekim 2021 de annemin safra kesesi ameliyatını yaptı. Çok başarılı bir ameliyattı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  Ekim 2018 rektum malign neoplazmı ameliyatı için önce annemi, Ağustos 2021 umbilikal herni ameliyatı için kendimi emanet ettiğimiz çok saygıdeğer Şükrü Taş Hocama ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bilgisi, tecrübesi paha biçilemez. Kaldı mı sizler gibi şeffaflıkla bilgilendirerek hastasının gözünün içine bakarak konuşan, güven veren, şefkatli ve ilgili doktorlarımız diye sorar olduk maalesef. Büyük bir lütuf sizleri tanımış olmak. İyi ki varsınız.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  Anal fissür ameliyatımı gerçekleştirilen Sayın Şükrü TAŞ hocama şükranlarımı sunuyorum. İlgili kibar hepsinden önemlisi işinde son derece iyi bir hekim. Ben operasyondan çok memnun kaldım. Bir doktor annesi olarak hekimlerimizin nasıl zor şartlarda eğitim aldığını, bu seviyede olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Yolunuz açık olsun Şükrü TAŞ hocam.

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  Şükrü Taş 10 numara bir insan 10 numara bir doktor anal fistül ameliyatı oldum yakın bi zamanda hiçbir sorun yok her şey yolunda kendisi güler yüzlü hastasıyla iletişimi çok iyi içten sıcak birisi

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  Ocak 2021 de nüks eden kasık fıtığı tedavisi için başvurdum. Dr. Şükrü Taş, bana en uygun ve beni en az zorlayacak doğru bir tedavi ile beni sağlığıma kavuşturdu. Ameliyat öncesi ve sonrası hastalığım ile ilgili çok açıklayıcı bilgiler verdi. Yaptığı tedavinin ayrıntılarını, neyi ne için yaptığını ya da neden yapmadığını anlatarak kafamdaki soru işaretlerini sildi. Ameliyat sonrası hastasıyla göz teması kurarak içten bir şekilde “ Bana sormak istediğin bir şey var mı?” diye soran kaç doktor vardır ki? Kendisine bir de buradan teşekkür ediyorum. Çanakkale’de olması bu şehir için büyük bir şans.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Diğer

  2 Şubat 2020 tarihinde sevgili annemin kolon ameliyatını yapan, güler yüzlülüğü ve güven veren tavrıyla iyi ki karşılaştık dediğimiz doktorumuz. Kendisine yüz yüze defalarca teşekkür etmeme rağmen bir de buradan yazmak istedim. Kendisi gibi tüm ekibi çok özverili çalıştı ve annem zor bir ameliyatı başarıyla atlattı. Ameliyat öncesinde ve sonrasında Şükrü hocanın pozitif geri bildirimleri ilk kez hastalıkla karşılaşan annem ve ailemiz için çok destekleyici oldu. Bir psikolojik danışman olarak hastanın ve yakınlarının psikolojilerine de önem verdiği için ayrıca teşekkür ederim. İyi ki Çanakkale'desiniz hocam, emekleriniz için minnettarım.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş midede yanma

  04/03/2019 tarihinde mide fıtığı ameliyatı geçirdim.Doktorum Şükrü Taş ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Kısa bir iyileşme süreci yaşıyorum.Emeklerine sağlık.Branşında usta bir doktor diyebilirim.Ülkenin her zaman iyi doktorlara ihtiyacı var .

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Şükrü Taş Kolon Kanseri Görüntüleme

  2018 yılında kolon.ca. ameliyatı oldum Şükrü hocam sayesinde sağlığıma kavuştum mükemmel bir doktor Çanakkale kıymetini bilsin saygılar Ramazan Çevik Balıkesir

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar