Dünya Göz Hastanesi Bursa

(41 görüş)

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 9954

2012 yılının Ekim ayından beri Bursa'da sağlık hizmeti vermeye devam eden Dünya Göz Bursa Hastanesi Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No: 5 Osmangazi adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dünya Göz Hastanesi Bursa

Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No: 58

Osmangazi,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

2012 yılının Ekim ayından beri Bursa'da sağlık hizmeti vermeye devam eden Dünya Göz Bursa Hastanesi Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. No: 5 Osmangazi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Kuruluştaki doktorlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Selim Doğanay

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • F
   Konum: Dünya Göz Hastanesi BursaHizmet: Retina Dokalmanı Düzeltimi

   BIR TESADÜF SONUCU 9 YAŞıNDAKİ OĞLUMUZUN RETİNA YIRTILMASINDAN DOLAYI YÜZDE %95 GÖREMEDİĞİNİ ÖĞRENDİK UZUN HASTANE VE DOKTOR ARAŞTIRMALARIMIZ SONUCUNDA BURSA DÜNYA GöZ HASTAHANESİ PROFESÖRLERİNDEN SAYIN SELİM DOĞANAY HOCAMIZLA, GEREKLİ TETKİKLERDEN SONRA YAVRUMUZ AHMET ARAL'IMIZI HOCAMIZA OPERASYON İÇİN EMANET ETTİK..YAKLAŞIK 2 SAAT SÜREN OPERASYON SONUNDA ,,MEVCUT OLAN GÖRME KAYBINI KISMEN DE OLSA GERİ KAZANDIK..ÇOK DEĞERLİ DOKTORUMUZ SAYIN SELİM DOĞANAY HOCAMIZA VE TÜM DÜNYA GÖZ HASTAHANE PERSONELİNE,BİZLERE İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI MİNNETLERİMİZİ SUNAR SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ...SAYGILARIMIZLA..
   ALİ AYDOĞDU.

  • I

   İnternet ten araştırdım.EşBir çok hastanede doktorlara göründüm .Ameliyat dediler ama çok riskli olduğu için kimse ameliyat gerçekleştirmedi.Selim hocamı internetten araştırarak gittim.Hiç tereddüt etmeden bana da güven vererek katarakt ameliyatımı gerçekleştirdi..Ameliyat öncesi ve sonra hiç sorun yaşamadım.Çok memnun kaldım.Akrabalarıma çevremdekilere hep bahsediyorum ve yönlendiriyorum.Dalında çok başarılı bir doktor .im ameliyat oldu .Katarakt oldu.Ameliyat öncesi ve sonra hiç sorun yaşamadı.Memnun kaldık.

  Tüm görüşlere (9) göz at


 • Halil İbrahim Zırığ

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Konum: Dünya Göz Hastanesi Bursa

   10.8.2018 günü Op.Dr.Halil İbrahim Zırıg beyefendi bana yapmış olduğu katarak ve multifokal sağ göz ameliyatımda çok başarılı bir operasyon uyguladı. Bu konuda kendilerinden çok minnettar kaldık çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık. Ameliyat sonrası ilgisi içinde önce kendilerine hastane personeline de çok teşekkür ederim.

  • A
   Konum: Dünya Göz Hastanesi BursaHizmet: Randevu

   Annemin katarakt ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştiren doktorumuz sayın Halil Ibrahim Zırığ ' a ailece çok teşekkür ediyoruz

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Tamer Haytoğlu

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • M
   Konum: Dünya Göz Hastanesi BursaHizmet: Lazer Ameliyatı

   31.08.2018 tarihinde lazer ameliyatı oldum. Doktor bey çok ilgili biriydi. Görüşmeden önce çok korkuyordum ancak Tamer Bey sayesinde bunu aştım. Ameliyat olduğumdan beri çok memnunum. İyiki olmuşum diyorum. Ameliyat sonrası da hiçbir sıkıntı yaşamadım.

  • Konum: Dünya Göz Hastanesi BursaHizmet: Lazer Ameliyatı

   01.07.2017 tarihinde lazer ameliyati oldum ve cok memnun kaldim hem ilgi alaka hem hijyen yaninda profesyonel uygulama ancak bu kadar olur lazer olmayi dusunen varsa 1 saniye dusunmesin ameliyat ve sonrasida cok rahat sadece tamer hocanin dediklerine uymaniz yeterli olacaktir..

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Yaşar Sait Erda

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Y

   Şansa gittiğim bir kaç yorum okumuştum.Dört dörtlük bir doktor.Hastasına yaklaşımdan ve tedaviden çok memnun kaldık.Tavsiye ederim.

  • Y

   Yaşar hocam ilgi ve alakanıza teşekür ederim. Sizin gibi hekimlerimizin çoğalmasını temeni ederim. saygılarım...


 • Esin Söğütlü Sarı

  Göz Hastalıkları, Doç. Dr.

  • B
   Konum: Dünya Göz Hastanesi BursaHizmet: Şaşılık Tedavisi

   15 aylık kızımızı götürdük kayma ameliyatını gayet güzel bir şekilde yaptı hastasıyla ilgisi her şeyiyle dört dörtlük bir doktor

  • N
   Konum: başka bir yer

   Esin Hocam çok bilgili ve hastasıyla çok ilgilenen bir doktor.Oğlum için gitmiştim kendisine..Hocamız hastane değişikliği yapınca kendisinden uzak kaldık.Profosörler,Doçentler hiçbiri asla onun gibi olamadı.İnşaallah en yakın zamanda oğlumu yeniden götüreceğim ona

  Tüm görüşlere (4) göz at