Eskişehir Şehir Hastanesi

(59 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Eskişehir Şehir Hastanesi

71 Evler Mahallesi Çavdarlar Sokak No:144

26080 , Odunpazarı ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tercan Diğer

  19.07.2022 tarihinde babam rectum ca ameliyati oldu. Hocam teşhisin konulmasindan itibaren babama cok yardimci oldu. Cok başarılı bir ameliyat oldu. Babam 80 yasinda iyilesme sürecimiz biraz uzun surdu. Hastanede kaldigimiz uzun surecte en ufak bi sıkıntıda gece gunduz haftasonu demeden hocam hemen mudahale etti. Taburcu olduktan sonraki kontrol surecinde de bizzat ilgilendi her pansumaninda yaninda oldu. Babam simdi cok daha iyi. İyiki sizle yolumuz kesismis iyiki varsiniz hersey icin cok teşekkür ederiz


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tercan Diğer

  06.09.2022 de sağ tarafımdan sayın hocama kasık fıtığı ameliyatı oldum. Ameliyattan (odama geldikten 5 saat )sonra hastahane koridorunda uzun süre gezinmeye başladım çok memnunum Allah razı olsun hocama meslek hayatı ve ömrü boyunca sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Yiğit Gökmen Diz Protezleri

  Annemin her iki dizinde kireçlenme vardı, son zamanlarda yürümesi çok güçleşmişti, Yiğit Beyi tesadüfen bulduk iyiki denk gelmişiz. Öncelikle annemin ameliyat önyargısını kırıp ameliyata ikna etti. İki dizinden de diz protezi ameliyatı yaptı. Ameliyattan sonra her gün taburcu olana kadar özenle ilgilendi sağolsun. Egzersizlerini bizzat kendi takip etti. Hastalarıyla çok ilgili bir doktor, her şey için kendisine çok teşekkür ederiz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tercan Diğer

  Dr. Mustafa Tercan beye fıtık ameliyatı oldum. Harika bir doktor, harika bir insan, hocamıza sonsuz teşekkürler. Böyle bir doktorun ülkemizde hizmet vermesi hem ülkemiz hem Eskişehir için büyük bir şans.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tercan Diğer

  2022 yılı şubat ayında sağlık şikayetleri nedeni ile gittiğimiz özel bir hastanede babama rektum kanseri teşhisi konuldu ve detaylı araştırmalar sonucu Op. Dr. Mustafa Tercan hocamızı bulduk. Kendisi de Eskişehir Şehir Hastanesi'nde bir takım testler yaparak teşhisi onayladı. İlk görüşmemizden itibaren babama hep olumlu yaklaşarak moral verdi ve tüm tedavi sürecin nasıl işleyeceğini detaylı ve bilimsel bir yaklaşımla bize açıkladı. Işın tedavisi ve kemoterapi süresince de hastasını takip ederek kendi haline bırakmadı. Babam 13 sene önce olduğu kalp kapakçığı ameliyatı nedeniyle kan sulandırıcı ilaçlar kullandığı için ameliyata hazırlık sürecinde hastanede onay almamız gereken diğer birimlerde oldukça sıkıntı yaşadık ancak Mustafa Tercan hocam, yoğun işinin yanında bu sürece de bizzat dahil olarak hastanede ameliyat öncesi tüm hazırlık aşamalarında hastasının yanında oldu. Özellikle anestezi uzmanlarının onay vermekte tereddüt yaşaması bizleri de strese sokmuştu ancak hocamız deneyimi ve yardımseverliği ile bu soruna da bir çözüm buldu. 2022 yılının Haziran ayında şehir hastanesinde başarılı bir ameliyat gerçekleştirerek babamı bu hastalıktan kurtardı. Ameliyat sonrasında serviste dahi pansumanlar ile kendisi özel olarak ilgilenmiş ve hastasının psikolojisini de yüksek seviyede tutmuştur. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az gelecektir. Ülkemizde böyle doktorların olduğunu görmek hem güven hem de gurur verici.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tercan Diğer

  Müthiş bir doktor ve müthiş iyi bir insan..9 yıldır korkudan olmadığım safra kesesi ameliyatımı panik atağıma rağmen çok rahat atlattım...hakkını ödeyemem...


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tercan Diğer

  Mustafa Tercan hocamıza 02.06.2022 tarihinde annemde olan meme kanseri teşhisiyle başvurduk.Hızlı bir şekilde hemen pet çekimi yapılıp sonrasında 10 gün içerisinde ameliyat tarihi verdi. çok şükür ki vücuda sıçramadan 16 haziranda ameliyatını gerçekleştirdi. ameliyat sonrası günlük ziyaretleri ve ekibinin itinalı çalışmaları sonucu anneciğim ayağa hızlıca kalkabildi.
  sonrasındaki haftalık görüşmelerimizde de bize hep yol gösterdi.
  bu gibi hastalıklar ciddi moral istediği için hocamız her zaman güler yüzü ile karşıladı annemi.
  Allah yolunu açık etsin, sağlık sıhhat versin.
  Maalesef ki patoloji sonuçlarımız kötü çıktı, artık yolumuza tıbbi onkoloji birimi ile devam edeceğiz ama 3 ayda bir ziyaret edeceğiz hocamızı da.
  sağlıkta şiddet olmayan mutlu günleri dileriz...


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sevgi Güleç Diğer

  Eskişehir şehir Hastanesi'nde Doktor Sevgi Güleç hanım'a gittim çok güler yüzlü bir doktor. Cinsel sağlık polikliniğine de kendisi bakıyormuş bir saat boyunca beni bilgilendirdiği için, Güler yüzü için psikolog gibi sabırla dinleyip anlattığı için çok teşekkür ediyorum. Eskişehir şehir hastanesinin cinsel sağlık polikliniği açtığını bilmiyordum Çok yararlı buldum doktor Sevgi hanım da çok başarılı tebrik ediyorum ve çok teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tercan Diğer

  Yaklaşık olarak 25 yıldır hemoroid şikayeti çekmekteydim. Çevremde de bu hastalıktan dolayı çok fazla muzdarip kişi olmasına rağmen inanın bendeki kadar şikayeti olan kimse görmedim, son beş yıldır rahatsızlığım hayatımı çok kötü bir şekilde etkileyecek şekilde seyretmekteydi. Son bir yılda ise hemen hemen her tuvalete çıkışımda ve ya günlük hayatımda hiç fark etmediğim zamanlarda bile aşırı derecede ağrı ve fışkırır tarzda kanamam meydana geliyordu ki kan seviyem bu yüzden çok fazla düştü ameliyat olduğum güne kadar ise hep devam etti son 3 ayda ise çorba ve yoğurt harici bir şey yiyemez oldum ve yemek yemenin benim için bir anlamı kalmamıştı dediğim gibi kanamam ne yaparsam yapıyım, beslenmeme de dikkat etmeme rağmen kesilmedi ve sonunda yıllardır yaşamaya çalıştığım ihmal ettiğim rahatsızlığım için ameliyat olmaya karar verdim. Eskişehir'deki araştırmalarım sonucu Doktorumuz sayın Mustafa Tercan beyden randevu alarak fiziki muayenemi oldum muayene sonrası birde kolonoskopi yapılması gerektiğini söyledi .Doktor bey, onu da kısa bir süre zarfında gerçekleştirerek dışardan çok iç kısımda hemoroid sıkıntımın daha büyük olduğu söyleyerek en kısa sürede ameliyat olmam gerektiğini söyledi kısa sürede yatışım yapılarak Eskişehir Şehir hastanesinde özel bir hastane konforunda doktor bey tarafından ameliyatım spinal anestezi ile gerçekleştirildi. Ameliyat sonrası ise biraz ağrım olabileceğini ilk bir haftalık sürede tuvalet esnasında kanamanın ve ağrının normal olabileceğini söyledi inanın ameliyat sonrası ertesi gün ve bugün onuncu güne kadar hiç bir şey korktuğum gibi olmadı bir damla kanamam bile olmadı bugün onuncu gün olmasına rağmen çok rahatım yıllardır boş yere kendime eziyet etmişim inanın ameliyat öncesi süreç benim için çok daha zormuş detaylı yazdım ama benimde doktor beyde karar kılmamdaki görüşler çok faydalı olmuştu inşallah bende bu hastalıktan sıkıntı yaşayanlar için bir nebze faydalı olmuşumdur. Allah doktor beyden ve ekibinden razı olsun ne kadar teşekkür etsem hakları ödenmez. Allah Doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın yokluğunu göstermesin iyi ki varlar.

  Op. Dr. Mustafa Tercan

  Görüşleriniz diğer hastaların kararlarına ışık tutmaktadır. Ben ve ekibim adına teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyoruz.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tercan Diğer

  19.04.2022 tarihinde tiroid ameliyatı oldum.Değerli doktorum Mustafa Tercan'a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Doktorum ve ekibi sayesinde çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyat sonrasında ise doktorum çok güzel takip etti. Kendisine ve ekibine beni tekrar sağlıklı günlerime kavuşturdukları için teşekkür ederim. Mesleğindeki başarılarının devamını dilerim ve hiç şüphesiz tavsiye ederim.

  Op. Dr. Mustafa Tercan

  Memnuniyetiniz bizleri onurlandırmaktadır. Sağlıkta şiddet yanlısı kişilere örnek olması açısından da önem arzetmektedir. Geçmiş olsun, sağlıklı günler dileğiyle.


  Hata oluştu, tekrar deneyin