Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Gaziantep Özel Primer Hospital kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzma... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziantep Özel Primer Hospital

Mücahitler Mah. Gazimuhtarpaşa Blv 9 Nolu Sok. No:37

Şehitkamil ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Gaziantep Özel Primer Hospital kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gaziantep Özel Primer Hospital Gaziantep ilinde Mücahitler mahallesi Gazimuhtarpaşa Blv 9 Nolu sokakno-37 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Mahir Kotuk balon tedavisi

  Babam için gitmiş olduğumuz ncr hastanesinde mahir bey balon ameliyatını gerçekleştirdi kendisi çok ilgili ve titiz bir doktor ameliyatımız sorunsuz geçti sonda tahrişi dışında oda insanı çok yoruyor.
  herşey için teşekkür ederiz.

  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ö. İlker Evişen Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  2013 yılında capraz bag yırtılması sonucu sakatladım.Bir çok kişi ilker hocamı TAVSİYE etti . Ameliyat oldum 2 ay sonra askere gittim spor yapamaz raporum olmasına rağmen herkesden çok spor yapıyordum . 5 yıl oldu ve futbol maclarina tekrar döndüm hic bir sıkıntım yok çok şükür ... böyle değerli bilim insanlarını allah başımızdan eksik etmesin ....

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar