Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Hatay Dörtyol Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzman... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Hatay Dörtyol Devlet Hastanesi

Numune Mahallesi, İstasyon Caddesi

31600 , Dörtyol ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hatay Dörtyol Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Hatay Dörtyol Devlet Hastanesi Hatay ilinde Hastane Cad. Dörtyol adresinde bulunmaktadır. Hatay Dörtyol Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3267122287 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yahya Bakırcı Diğer

  40. Haftam dolduğunda son kontroller için hastaneye gittik ve şükürler olsun Yahya doktorumuza denk geldik. Bebeğimin baş geliş pozisyonunda olmadığını, makattan doğabilecegini söyledi ve riske atmadan yarın sezeryana alalım dedi. Kısa sürede tüm merak ettiklerimi ben sormadan cevapladı ve iki normal doğumdan sonra sezeryan konusunda korkularım hafifledi. Doğumumu çok titizlikle, kısa sürede, tertemiz ve kusursuz şekilde gerçekleştirip evladımı kucağıma verdi. Bu arada A.T.T yim. Pek çok hastanede pek çok doktorla çalıştım. Hastanede ayak bastığı her alanda koordinasyonu sağlayıp ekibini ve arkadaşlarını öyle güzel yönetip iş işleyişini sağlıyor ki tüm meslektaşlarına örnek olmalı. Ayağına taş değmesin, Allah esirgesin, hastalarına bağışlasın.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Levent Özdemir muayene

  Hastasına bu kadar ilgi gösteren doktor az bulunur. Çok esaslı bir muayene ile, verdiği ilaçlardan fayda gördüm.


  Hata oluştu, tekrar deneyin