Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(10 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kaledent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi No:24/1

34500 , Beylikdüzü ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Uğur Altan Usta Randevu

  Geçen hafta çürüyen dişimdeki ağrıdan dolayı araştırmalarım sonucu randevu aldım ve çok memnun kaldım


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Emrah Gürbüz Diş Dolgusu

  Randevum gayet güzel geçti,dolgu için gitmiştim,Dr Derya bey ilgilendi,dolgum yapıldı..Dr bey olsun çalışanlar olsun gayet güleryüzlü ve sevecen tavırlarıyla başarılı bir şekilde dişimdeki dolgu işlemini yaptılar..Çok teşekkür ederim


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Uğur Altan Usta İmplant için diş çekimi

  İlk defa diş çekimi yaptırdım, aslında korku ile gelmiştim, hiç bişey hissetmedim, çok iyi geçti, Altan beyin ellerine sağlık, çok memnun kaldım, teşekkürler

  Dt. Uğur Altan Usta

  Yorumunuz için teşekkür ederim.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Uğur Altan Usta 20'lik Diş Çekimi, dolgu.

  20 lik dişlerimi çektirmeye cesaret edemiyordum. Ancak alanında uzman Altan Bey sayesinde şüreç çok rahat ve neredeyse ağrısız geçti. Güleryüzlü doktorları ve asistanları olan kaledent ekibine teşekkür ederim.

  Dt. Uğur Altan Usta

  Yorumunuz için teşekkür ederim.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Uğur Altan Usta

  Altan Bey ile ilk görüşmemiz Haziran 2017'de olmuştu. O zaman 20 yaşında hala ağzında bir köpek süt dişi ve birçok problemi olan bir bireyken ortodondik tedaviyle başlayıp implanta kadar birçok işlem yaptırdım kendisine. Hem de sıfır acı çekerek. Tedavim boyunca sinsice yer edinmiş diş kistimi farketmesi gibi birçok sebeple de diğer dişçilerle arasındaki farkı her konuda hissettirdi. Bütün ağız sağlığımı gözüm kapalı teslim edebildiğim bir diş hekimine sahip olduğum için çok güvende hissediyorum. İşini seven, bu kadar iyi yapan ve her zaman kendini geliştiren bir insan nadir bulunur. Tüm içtenliğimle öneriyorum.

  Dt. Uğur Altan Usta

  Çok teşekkür ederim.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Emrah Gürbüz Diş İmplantı

  Dişçiye gitmek benim için ciddi anlamda kabustu... Açıkcası gittiğim bütün dişçiler gibi muayene sonrası herzamanki gibi kararsız kalıp sonra gelirim gibi düşüncelerle gittim...Bianda karar verdim ve başladık.Bu cesaret sanırım doktorumun ilgisi ve samimiyetindendi.Şimdilik çok memnun ve mutluyum korkumu yenerken dişlerimde sağlığına kavuşuyor....çok ama çok teşekkür ediyorum

  Dt. Emrah Gürbüz

  Yorumunuz için asıl ben teşekkür ederim. O sizin pozitif enerjiniz.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Emrah Gürbüz

  Yaklaşık 10 yıldır dişçi fobisi olan birisi olarak yazıyorum bu yorumu. Yoğun ağrı yaşadığım dönemde nişanlımın tavsiyesi üzerine tanışma fırsatım oldu Emrah beyle. Muayneye gittiğimde 2 kanal tedavimin, 3 çekilecek dişimin, 5 tane de dolgumun olduğunu söyledi. Süreci ve izleyeceği yolu tane tane anlattı. Şu an sürecin zor kısımları geçti. Aşırı memnun kaldım. Dişçi fobimi yenmeme sebep olan doktor diyebilirim. Eli çok hızlı ve nazik, herhangi bir acı duymadım hiç bir işlemde. Muaynaneleri de çok modern ve temiz bir yer. Kendisi de aşırı titiz ve emin adımlarla ilerleyen bilgili, güler yüzlü bir doktor. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

  Dt. Emrah Gürbüz

  Yorum için çok teşekkür ederim. Sizi tedavi etmek çok büyük keyif.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Emrah Gürbüz Diş Dolgusu

  Emrah Bey gerçekten harika bir diş hekimi. Hastaya olan yaklaşımı ve profesyonelliği son derece iyi. Diş çürüğü için gittim, ilerlemiş bir çürüktü ve biraz uzun sürdü ama dolgu ile halledildi ve şu an çok rahatım. Sonsuz teşekkürler.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Emrah Gürbüz implant

  Emrah bey den çok memnun kaldım işini son derece iyi bilen çok titiz çalışan bir doktor 4 implant oldum ve hiçbir ağrı hissetmedim daha önceden çok korkuyordum disciden şuan artık hic korkmuyorum emrah beyi tanidiktan sonra.iyi ki sizi tanimisim herkese tavsiye ederim.dünyanın en iyi doktorları arasindadir emrah bey.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Uğur Altan Usta Implant tedavisi ve dolgu genel agiz rutin kontrollero e tedavileri.

  Güven cok zor inşaa edilen bir durumdur. Hasta iletişimiyle bu güven zeminini öyle güçlü oluşturdu ki gözüm kapalı her tedaviyi Altan hocamın sayesinde sorunsuz bir sekilde tamamladik yaklaşık 2 senedir yaptığı implant kendi dişimden farksız. Minnettarım size

  Dt. Uğur Altan Usta

  Teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar