Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al

Kars Doğum Ve Çocuk Bakımevi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kars Doğum Ve Çocuk Bakımevi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Kars Doğum Ve Çocuk Bakımevi Kars ilinde Fevzi Çakmak mahallesi adresinde bulunmaktadır. Kars Doğum Ve Çocuk Bakımevi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4742125664 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Kars Doğum Ve Çocuk Bakımevi

  Fevzi Çakmak Mah.

  Kars,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cansev Yılmaz

  Tıbbi Mikrobiyoloji, Uzm. Dr.

  • ishal olan bebeğim hakkında bana bilgilerini sunan cansev hanıma çok teşekkür ederim. Siz gerçekten doktor olmanız dışında hakikatli bir insansınız.hayatınızda başarılar dilerim.Gülizar


 • Nergiz Kılıç Yüceer

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • ÇOK İYİ BİR DOKTOR İLİGİLİ DE BEN MEMNUN KALDIM TAVSİYE EDERİM KESİNLİKLE Bİ KERE GÜLERYÜZLÜ DEVLET HASTAHANESİNDE BÖYLESİNİ BULMAK ZOR .

  • meraba arkadaşlar.. 05.09.2013 trihinde bu doktor hanıma randevum var.. ama biraz endişeliyim açıkçası.. nasıl bi doktor ilgilimi üleryüzlümü çünkü 11 aylık evliyim ve ilk muanem olcak biraz korkuorum.. işinde iyi deilmi? biraz yardımcı olursanız sevinirim..?


 • Süheyl Karataş

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Tanıdığım en iyi doktora hatta en iyi insana bikaç yorum yazmak istedim benim gibi düşünen insanların yorumlarını görünce çok mutlu oldum :) 2005 yılında kocaeli araştırma hastanesinde Meriç imizin hayata dönüşüne bizimle tanık olan , gece gündüz yanimizdan ayrılmayan güler yüzlü güzel insan .o zor günlerin tek iyi tarafiydi size rastlamak. İyiki varsınız. ..

  • öncelikle saygıdeğer doktorumuzu saygıyla selamlıyor ve mesleki hayatında başarılarının devamını en içten dileklerimle diliyorum.doktorumuzla bundan tam 3ay önce kızımın rahatsızlandığı zaman tanıma fırsatı oldu.gerçekten yaptığı cabalar ve hastaya koyduğu teşhis ve özellikle hastayla ilgilenmesi ve tedavinin kusursuzca yapması taktir edilmesi gereken bir husustu ve bende bundan dolayı tekrar hocamızı saygıyla selamlar yaşamı boyu mutluluklar dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at