Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Lifemed Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Lifemed Tıp Merkezi İstanbul ilinde Bağdat Cad.no:191/a Çiftehavuzlar adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (2)

Genel skor

  F
  Doğrulanmış
  Dt. Burcu Beygu Aydın Diş Beyazlatma

  Dt. Burcu Hanım tedavi boyunca doğru ve etkili bilgilendirme sağladı. Hem tedavi öncesinde hem sonrasında çok nazik bir şekilde gerekli yönlendirmelerde bulundu ve hiçbir soruyu cevapsız bırakmadı. İlk defa yaptırdığım bir işlem olmasına rağmen çok rahat hissetmemi sağladı. Diş beyazlatma işleminin de sonuçlarından çok memnunum.

  P
  Doğrulanmış
  Dt. Burcu Beygu Aydın Diş Hekimi Randevusu

  Dr. Burcu hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. İmplant yaptırdım ve çok korkmama rağmen tüm tedavi sürecinde oldukça titiz ve hassas ve güler yüzlü bir şekilde yaklaştı. İletişimi ve tedavi sonucu da gayet iyidi. Herhangi bir problem ile karşılaşmadım. İmplant tedavisi olmak isteyenler varsa kesinlikle tavsiye ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Bağdat Cad.No:191/A Çiftehavuzlar, İstanbul 34734 Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar