Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

Demetevler Mahallesi Vatan Caddesi No:81

Yenimahalle ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hüseyin Hulki Genç Diğer

  Hulki bey bir doktorda bulunması gerekli olan en önemli taşıyor.guleryuz... kapıyı açıp onu gorunce zaten rahatliyirsunuz.cunju nezaketi sizi buna mecbur ediyor .hastalıklarda nokta atışı yapıyor.fazla tahlile gerek duymadan bilgisiyle olayları çözüyor olması sizin hasta olarak ordan oraya savrulmanizi engelliyor troid astım hipertansiyon hastalıklarımi takip ediyor şifa Allah tan sebep Dr dan ..şifamiza sebep olan Hulki bey e teşekkürler


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Özgür Öztürk Diğer

  Oglum dogduktan 1 hafta sonra rutin kontrolleri için Özgür Beye goturduk daha ilk muayenede kendisini cok sevdik. Simdi oglum 6 aylik ve her ay Özgür beye kontrollerimiz icin gidiyoruz. Cocugumuzu gayet sevecen bir sekilde ve ayrıntılı olarak muayne ediyor. Cocukla ilgili soru sorarak bizim gozden kacirdigimiz seyleri yakaliyor ve dogrusunu yapmamiz icin uyariyor. Butun sorularimiza gayet bilgilendirici cevaplar veriyor. Kendisine hastane telefonundan ulasip aklimiza takilanlarida sorabiliyoruz. Guleryuzlu isinde uzman bir doktor bize guven veriyor. Ayrica pandemiden dolayi odasindan hasta cikinca diger hastayi almadan once odayi havalandırıp dezenfekte ediyor ve ellerini yikiyor bu bizim icin guzel bir ayrinti. Kendisini ic rahatligiyla herkese tavsiye edebiliriz. Özgür beyede hayatinda basari ve mutluluk dileriz .


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Terzi Diğer

  Annemin 10 Kasım 2020'de sol göz ve 19 Kasım 2020'de sağ göz katarakt ameliyatlarını başarıyla gerçekleştiren saygıdeğer doktorumuz Op. Dr. Hakan TERZİ'nin mesleki yeterliliğine bu sitedeki yorumları okuyarak güvendiğimiz için öncelikle yorum sahiplerine teşekkür etmek istiyorum. Doktorumuz Hakan Bey'e ne kadar teşekkür etsek az. Karaciğer nakli ameliyatımız sonrasında annemin kullandığı ilaçlar nedeniyle daha da ilerlemiş olan kataraktlı gözlerini başarıyla opere eden ve tüm hijyen koşullarına riayet ederek pandemi sürecinde sorun yaşamamamızı sağlayan doktorumuz ve çalıştığı hastanesine teşekkürlerimi sunuyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yıldırım İsmet Akalın Burun tıkanıklığı

  1 Yıldır Burnum tıkalı Rahat nefes alamıyordum. İsmet akalın doktoruma gitmeyi uygun gördüm. İlgi alaka çok iyiydi Diğer doktorların sormadığı soruları sordu. İlk başta burun etlerini küçültcez dedi. 1 ay sonra ameliyat oldum ameliyat çok rahattı bir sorun yaşamadım. ama 4 ay geçti burnum bir kere bile açılmadı. bununla beraber birde Burnun gayet açık dedi.Şuan Burnum hala tıkalı bu gittiğim 5. Doktor ama Yine Açılmadı hala Tıkalı.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar